PDA

View Full Version : pak li 6te sam precakana???



sexy_trupka_
06-28-2006, 11:59
Zdraveite!tova koeto se slu4va s men sega e dosta stranno i postoqnno me kara da se 4uvstvam zle!Edno mom4e,ima6e priqtelka ot 3 god.,no tq u4i v 4ujbina i se vijdaha mn rqdko(samo vajkanciite)i za mn kratko!tq mu izneveri s nai ddobriq mu priqtel i tova dove4e do seriozni promeni v tehnite vzaimootno6enia!I taka..predi okolo 3 meseca vaprosnoto mom4e zapo4na da mi spodelq,da se sblijavame i da si spodelqme grriji i probleemi!Mesec po kasno se celunahme uj na piqno v diskoto,a samo sedmica sled tova ve4e oficialno hodehme i toi se obadi na priqtelkata si ,za da i kaje...!!!Ot togava do sega ve4e 2 meseca se razbirame prekrasno,vsi4ko mejdu nas varvi super!Oba4e vatre6no mn se strahuvam,za6toto tq skoro 6te si doide v Bg okon4atelno i moje bi...kogato se vidqt..Nz!!Naistina nz!Ima veroqtnost te otnovo da se saberat!Ponqkoga si mislq,4e tqq e 4ast ot minaloto mu,no drug pat..nz!Strah me e,ne iskam da go zagubq!kajete spored vas kak biha se razvili ne6tata?!kak trqbva da postapq az,da go pusna prosto da si otide ili da se borq za nego??!predvaritelno blagodarq na vsi4ki,koito iz4etoha tova i na vsi4ki,koito 6te mi dadat savet! :)

djigi
06-28-2006, 12:03
Той, ако иска да е с теб - ще бъде. Но след като й се е обадил веднага и официално й е съобщил, че те се разделят - едва ли ще имаш някакъв проблем, когато тя се върне в България.

lost_girl
06-28-2006, 12:05
pri polojenie 4e goo haresva6 i toi teb,ne e nujno da go otstupva6 na drugata!bori se za nego!mn vajno kato tq se pribere,nali ti si s nego i vsi4ko varvi super.ne gledai v minaloto a samo napred(az ti davam takav,savet a sama ne go ispulnqvam,no ne gledai men)bori se za tvoeto i negovoto 6tastie

RaDiTy
06-28-2006, 12:54
loll ne se pritesnqvai sled kato e izbral teb :) a momi4eto kato se vurne v BG pred[polagam 4e toi nqma da i se hvarli v pregrudkite ...vse pak ima teb, a i 6tom taka dobre se razbirate nqma mqsto za pritesneniq :P