PDA

View Full Version : Tatuirovka-kajete mi..



Zlatinka
06-28-2006, 13:13
Преди половин час си направих татуировка..И момчето което ми я направи ми каза после да я мия със сапун и вода и на 4 часа да махам найлончето,което ми сложи на т-ката,да измия мястото с вода,да намажа с вазелин,и пак да сложа ново найлонче..Но..не съм сигурна дали точно така ми каза,защото малко се притесних,и сега ме е стах да не объркам нещо..Кажете вие,ако някой знае,така ли е?---На 4 часа ли да сменям найлончето,и като го махна-какво да правя тиочно?-да измия първо с вода,после да го намажа с вазелин и после да му сложа ново найлонче..???Това ли трябва да правя?И колко дена горе-долу да правя това с почистването?И всеки ден ли да го правя?

Надявам се че има някой който може да отговори

Ще съм много благодарна :smt008 :P

pupita
06-28-2006, 13:44
macka az kato si napravix moita i mom4eto mi kaza da ne q mokra 2 sednici i daje edna kap4ica voda da ne pada na neq,mazax q s antibiotik a i da ti kaja 4e sega vuob6te ne be6e vremeto da si q pravi6 6toto mesec i ne6to nikvo izlagane na slunce.no nzpri vseki tatyirov4ik i pri vsqka koja e razli4no

oksi
06-28-2006, 15:17
tva e vqrno 4e ne esega vremeto ad si prai6 tatoo ama da ti kaja as znma 4e se maje s gentamicin po nqkolko puti na den.tva e lekarstvo za rani,izgarqniq i dr. vseki det prai tatoos 6te ti kaje 4e se maje s gentamicin da ti mine po burzo.ne boli spoko! do 1 sedmica 6te moje6 ad se pipa6 na mqstoto det ti e tatoosa i nqm ada te boli.kasmet.

laura_palmer
06-28-2006, 15:25
vij kvo vav vsqko studio se raboti s razli4ni boi,imenno za tova edni tattoosi n etrqbva da se miqt vaob6te 2 sedmici,drugi puk trqbva da se miqt na den po dva pati-sutrin i ve4er s antibakterialen sapun i posle se maji6 s kakvoto ti e kazal(n amen mi kaza s hlornitromicin) i taka 1 semdica,posle tq po4va da se beli,a mejduvremenno moje i da q maje6 3-4 pati na den s vazelin! prosto zavisi....no pove4eto novi boi sa taka-trqbva da q mie6....nz... prosto mu s eobadi na picha i go pitai pak be,nqma ni6to lo6o!!! :)

Sexapilna_kukla
06-28-2006, 18:27
Ami vij mila,az predi okolo mesec si napravih tatuirovka i znachi samo parviq den hodih s nailoncheto i to samo za 4 chasa,zashtoto to trqbva da se mahne togava i da si izmiesh tatuirovkata sas studena voda i antibakterialen sapun zadaljitelno.Sled kato si q podsushila dobre trqbva da q namajesh s pasta(kakvato sa ti kazali,az se mazah s betaderm)i ako iskash otnovo si slagash nailonche.I posle v prodaljenie na 1 sedmici se majesh po 3 pati na den(prez ravni intervali ot vreme)s pastata i veche vtorata sedmica se majesh samo po 1-2 pati na den i ti garantiram,che tatuirovkata ti shte bade perfektna,kakto e i moqta :D nadqvam se da sam ti pomognala

Zlatinka
06-28-2006, 21:10
A sled kolko vreme moga spokoino da q izlagam na slance?

Благодаря ви много за отговорите!Помогнахте :wink: :P

Sexapilna_kukla
06-28-2006, 23:18
Ami nai-dobre izchakai blizo mesec predi direktno da q izlagash na slance,no zadaljitelno trqbva da q majesh sas slancezashtiten losion s po-visok faktor(govorim ako hodish na basein,more i t.n.)