PDA

View Full Version : за фенове.



gog4u
06-28-2006, 13:35
ето ви няколко майла които знам.ако харесвате някои от тези певици пишете им.
анелия-anito_payner@abv.bg
магда-magda_music@abv.bg
вероника-veronikapayner@abv.bg
на мен някои от тях са ми отговаряли такаче сигорно и на вас ще ви отговорят. :wink:

*an4eto*
06-28-2006, 13:37
ето ви няколко майла които знам.ако харесвате някои от тези певици пишете им.
анелия-anito_payner@abv.bg
магда-magda_music@abv.bg
вероника-veronikapayner@abv.bg
на мен някои от тях са ми отговаряли такаче сигорно и на вас ще ви отговорят. :wink:
Xaxaxaxaxaxax ... e blagodarq mn za zagrijenosta ... a btw ti na kolko si 4e pi6e6 na pevicite? ;) (ni6to li4no-prosto pitam ;) )

niki7o
06-28-2006, 13:42
folkmaraton@payner.bg :arrow: predavane
galena_payner@abv.bg :arrow: gelena
gergana@planeta.tv :arrow: gergana
klavdia.draganova@gmail.com :arrow: klavdia ot star akademi
nelinafolk@abv.bg :arrow: nelina
are pi6ete im si4ki da se radvat http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/Aliased%20Emoticons/blue_smile.gif

piFka_LP
06-28-2006, 14:04
надали някой ще им пише но мерси се пак :wink:

niki7o
06-28-2006, 14:05
надали някой ще им пише но мерси се пак :wink:
haha taka si e ne 4e pevicite mnogo otdelqt vreme za fenovete si ama are sa dali sa meil kolkoto toi da se pulni s pisma

AnnG
06-28-2006, 14:33
надали някой ще им пише но мерси се пак :wink:

Що така мислиш,аз пьк може и да пиша на някоя.Но то надали и адресите са верни,ама знай ли човек :roll: Но на тези певици им е все едно дали ще им пишеш или не,но пьк на мене ми отговори райна преди 2 години като й писах.Е хубаво време беше :D

piFka_LP
06-28-2006, 15:00
AnnG
дано да ти отговори но не мисля че ще се занимаат с МНОГОБРОЙНИТЕ си фенове...това е лично мое мнение се пак..

*an4eto*
06-28-2006, 15:24
Xaxxaxaxaxa .ama vie vqrno li?!
mn malko pevici otg sami na bezborinite si fenove .... to si ima primerno hora v painer koito otg na vsi4ki fenove .... :D

LiSiKa
06-28-2006, 16:09
Кво да им пиша.. "олее много ти харесвам новия клип" или "Олее много хубаво пееш ,кога ще издаващ нов албум" . ина4е мерси ама не сам им толкова голям фен, но вярвам 4е на някои 12-13 годишно моми4енце дето е зарибено може и да им пише.. :-D

niki7o
06-28-2006, 16:12
Кво да им пиша.. "олее много ти харесвам новия клип" или "Олее много хубаво пееш ,кога ще издаващ нов албум" . ина4е мерси ама не сам им толкова голям фен, но вярвам 4е на някои 12-13 годишно моми4енце дето е зарибено може и да им пише.. :-D
ima stra6no mnogo takiva fenove i ne sa samo 12-13 godi6ni momi4enca az li4no poznavam edno momi4e deto e na 20 i ne6to godini i e stra6no zaribeno po ivana i sqka sedmica i pi6e meili ama samo se nadqva za otgovor

RaDiTy
06-28-2006, 16:50
ето ви няколко майла които знам.ако харесвате някои от тези певици пишете им.
анелия-anito_payner@abv.bg
магда-magda_music@abv.bg
вероника-veronikapayner@abv.bg
на мен някои от тях са ми отговаряли такаче сигорно и на вас ще ви отговорят. :wink:

ahhhahh mersi za zagrijenostta ama ne bih pisala na nikoq za6toto mi izglejda super tupo i detinsko :roll:

*an4eto*
06-28-2006, 17:40
Кво да им пиша.. "олее много ти харесвам новия клип" или "Олее много хубаво пееш ,кога ще издаващ нов албум" . ина4е мерси ама не сам им толкова голям фен, но вярвам 4е на някои 12-13 годишно моми4енце дето е зарибено може и да им пише.. :-D
ima stra6no mnogo takiva fenove i ne sa samo 12-13 godi6ni momi4enca az li4no poznavam edno momi4e deto e na 20 i ne6to godini i e stra6no zaribeno po ivana i sqka sedmica i pi6e meili ama samo se nadqva za otgovor

niki7o,da ti kaja 4estno az slu6am 4alga ... i ne samo ... no nmikoga ne bih sedanala da pi6a na koqto i da bilo pevica ... spored men e mn tupo i detinsko da se vmania4ava6 v nqkoq zvezda i da q bogotvori6 ... ima6e edni ot na6to daskalo 5 klas deto pisala na toq deto igrae Harry Potter i toi yj i be6e otg i i be6e pratil negova snimka i podpis ... ama to tova ne 4e toi samiq i go e pratil .. a nqkoi koito tova my e rabotata ... no kakto i da e .... i o6te dve momi4eta se zaribiha kato lydi i po4naha da q molqt onaq da im kaje maila i da im kaje adresite i na dr izvestni li4nosti na koito mogat da pi6at ... kazvam ti 4estno gledah vtren4eno i ne mojeh da povqrvam 4e ima takiva hora ....

gog4u
06-29-2006, 08:13
eto vi edin i na daniela ako se interesuvate-daniela_payner@abv.bg

AnnG
06-29-2006, 08:44
eto vi edin i na daniela ako se interesuvate-daniela_payner@abv.bg

Аре стига с тез адреси бе,поне да бяха на някои свястни певици,а таз Даниела е толкоз тьпа че не може и да бьде.Дай на Райна или Прславчето,техните адреси искам :)

gog4u
06-29-2006, 09:25
eto vi edin i na daniela ako se interesuvate-daniela_payner@abv.bg

Аре стига с тез адреси бе,поне да бяха на някои свястни певици,а таз Даниела е толкоз тьпа че не може и да бьде.Дай на Райна или Прславчето,техните адреси искам :)emi tqhni neznam ako nam,era 6te ti pi6a.obe6tavam.

gog4u
06-29-2006, 17:09
eto vi na preslava-preslava_music@abv.bg

AnnG
06-29-2006, 22:11
Ъъъъ...Това мейла на Мартин от Кокоша Глава- :-D :-D :-D nedkoff@abv.bg

Е за какво му се подиграваш на човека сега можеш ли да ми кажеш :?: Много смешно като дал няколко мейл адреса,хахахха заливам се от смях,мале ще умра от смях................. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

just_a_kid
06-30-2006, 07:44
Ми смешно си е, някой в една от безбройните теми за чалгата ми беше обяснявал как си скъсвали задниците от работа фолк "певиците", а сега след като са тооооолкооова заети, очаквате и да ви отговарят на писмата. :lol: Според мен, те никога, не се занимават с подобни неща, а си имат хора, на които плащат, а най-смешно ми е, че някой може да повярва, че са му отговорили лично те :smt005 :smt005 :smt005

gog4u
06-30-2006, 08:03
Ми смешно си е, някой в една от безбройните теми за чалгата ми беше обяснявал как си скъсвали задниците от работа фолк "певиците", а сега след като са тооооолкооова заети, очаквате и да ви отговарят на писмата. :lol: Според мен, те никога, не се занимават с подобни неща, а си имат хора, на които плащат, а най-смешно ми е, че някой може да повярва, че са му отговорили лично те :smt005 :smt005 :smt005 vij kvo imam rodnina koqto e folk pevica i moga da te uverq 4e makar i sled vreme te li4no si proverqvat po6tite ili ot tqh ako imat komputer ili ot komputrite na payner.taka4e ti kato ne vqrva6 prosto zakvo pi6e6 v taq tema.ima hora deto iskat da imat vruzka s lubimite si pevici i v tva nqma ni6to lo6u.taka4e ae da ne ti znae mnogo ustata=

just_a_kid
06-30-2006, 08:45
gog4u, добре де, кво се палиш сега?! Аз имам право на мнение и имам право да пиша в тази тема ако искам. Не съм казала, че има нещо лошо в това да искаш да се свържеш с любимите си ..хмм..певици, така наречени. Просто не вярвам да отговарят, тая твоя роднина може да е изключение, а и да не е не ми пука особено. Аз просто си изразих мнението, а ако не ти харесва не го чети.

just_a_kid
06-30-2006, 19:22
На мен ми стана смешен поводът на темата и надеждата, с която някои очакват отговор...Whisskas, твойто си беше просто добронамерено попълнение :mrgreen: , защо наистина решиха, че е ебавка?!