PDA

View Full Version : HELP



mukaaaaaaa!
06-28-2006, 14:17
zdraveite! az sum na 16 god mom4e i predi nqkoilko sedmici v diskotekata s edin priqtel vidqhme edno strahotno par4e. Toi oba4e kaza 4e az nemoga da zadarja seriozna i dulga vruzka. tova mnoto me izdrazni napravooo :smt013
Sled kato si dopadnahme s taq devoika s vaprosniq bazik4iq se hvanahme na bas. Toi kaza 4e ako izdarja 3 meseca s neq mi dava 50 lv (dosta e bogat ima gi) a ako ne uspeq az na nego (ne pitaite otkade moga da gi vzema nqma takova mqsto)Tragnah s neq i parvite dni o6te usetih 4e sum si podpisal smartnata prisada. Razpravq6e na celiq grad kolko sme vlubeni i kak nemojem i mintuta edin bez drug(hodehme ot 3 dni togava). Kogato napravihme edna sedmica domakna otnqkade edno mn sladko ku4ence sus samnitelna poroa pin4er. Popitah q otkade e i misleiki 4e prosto 6te si poigrae s nego i krai a tq u4udeno mi vika " kak otkade tova 6te e na6eto dete" :shock: napravo umrqh. Posle mi domakna nqkakva ujasna riza mn zle izglejda6e i mi vika "vzehme q za teb s deteto nali ne se sardi6 4e e 2ra upotreba?" kazah i dobre nqma problem mersi. na drugiq den kat vidq 4e ne sum s rizata se razplaka i mi se nacupi 4e ne q uvajavam! no tova ne e vsi4ko...v4era imah rojden den i tq mi donese 6apka mn gotina i 2 karti4ki otvorih ednata -be6e ot neq. otvorih drugata :-# pi6e6e na nqkakav nerazbiraem za men ezik...tq vdigna ku4eto ot zemqta i kaza "o6te se u4i da pi6e"
Sega kakvo da pravq nemoje da se vijdame rqdko za6toto spored neq ako i zvanq po malko ot 3 pati na den i ne izlizame vseki den zna4i ne i obra6tam vnimanie ne q obi4am i po4va da se kara s mene a ako skasame nqmam 50 lv za basa ta da se i karam s neq... HELP!

brain_stew
06-28-2006, 14:28
1-во честит рожден ден на патерици!
2-ро сам си се забъркал в тази каша!Абе ся 50 лв са си множко ама явно мацето си мисли че това е сериозно!Защо просто не поговориш с нея, кажи й че имаш нужда от свободно време че си зает и нямаш вазможност да й се обаждаш повече от 3 пъти на ден и т.н.Просто й кажи че това че сте гаджета не означава че трябва денонощтно да сте заедно, да се грижите за "Детето" и да й носиш ризите!А относно ризата що не кажеш нещо че не ти отива на панталона или обувките че да не я носиш!
3-то нещата могат да се променят!Да изтече срока за връзката ви ти да вземеш парите и след време да скъсате.Но е възможно да я харесаш още повече и така да изгарата двойно по-дълго!
Бъди откровен с момичето може да те разбере!

lost_girl
06-28-2006, 14:50
i ot men 4.R.D s zakasnenie.ma tva momi4e na kolko god. e spored tva koeto ni napisa mai na 5-6 takova detsko povedenie!kaji i 4e tova ku4e i t.n te draznqt ili ako iska6 i kaji za basa ima 6ans da se razsardi,no ot ddr strana moje da i obe6tae6 da delite na polovina!

`Death`Whore`
06-28-2006, 14:54
Ако трябва, поискай от някой приятел 50 лева, но веднага се измъквай от това чудовище!

Gugito
06-28-2006, 15:50
Naistina na kolko e tazi??? :shock: Kakto i da e, da ostavim strannoto i povedenie na strana, no momi4eto vse pak si ima 4uvstva i qvno izpitva ne6to kam teb, taka 4e ne e mn hubavo da si igrae6 taka s neq,ama pak parite sa si pari de! Vse pak ako prodaljava6 s neq, tormozi6 i sebe si i neq veroqtno! Po dobre nameri ot nqkade 50 kinta (ot nqkoi fr ili lqtna rabota primerno) i i kaji vnimatelno 4e ne iska6 da ste zaedno pove4e! Uspeh! :)

niki7o
06-28-2006, 16:07
prili4e mi na filma "10 dna za da skasa6 s gadjeto" ama nz dalitaka se kazva6e vav filma i dvamata se hva6ta na bas momi4eto donasq nekvo ku4ence s riza i nekvi e takiva gluposti abe stava mnoo tupo

mukaaaaaaa!
06-28-2006, 18:02
Emi na 15 god e ... a tiq 50 lv neznam 6te sabiram ama dotogava nz...misleh 4e e normalna izob6to ne i li4e6e tva decko povedenie #-o ama tq ot ni6to ne se razbira govorih s neq i zamalko da skusame :( a ako zagubq basa ne gubq samo 50 lv tva zna4i da me bazikat dojivot ... abe mn gadno stana ama neznam 6te q iztarpa nekak si moje pak i da se opravi po natatak [-o<

brain_stew
06-28-2006, 18:13
Emi na 15 god e ... a tiq 50 lv neznam 6te sabiram ama dotogava nz...misleh 4e e normalna izob6to ne i li4e6e tva decko povedenie #-o ama tq ot ni6to ne se razbira govorih s neq i zamalko da skusame :( a ako zagubq basa ne gubq samo 50 lv tva zna4i da me bazikat dojivot ... abe mn gadno stana ama neznam 6te q iztarpa nekak si moje pak i da se opravi po natatak [-o<

еми успех тогава!Кога изтича срока на баса, ако не е тайна?

ziky
06-28-2006, 18:51
Майкооооооооооооооооооооо ооо :o :x :o :o :o :o :o

Батка имам две видео карти давай да ги уредим за некви паи и направо ела ги взимай не се занимавай....мали ти си го закъсал...поне да я еше питал дали има жълта книжка или дали родителите и не са я пращали на психятър скоро... :?

06-28-2006, 20:29
sam si sa navrql mejdu 6amarite abe taq na kolko e godini hahahahhahaaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

06-28-2006, 20:43
Мани бе. После ще ти иска издръжка за детето...

IKisseDAGirL
06-28-2006, 20:51
хахаха малее тва за първи път чувам за подобно "момиче" :shock: :smt005 май има някакви психически проблеми.. сериозно.. тва не може да се държи толкова... даже не мога да намеря подходящата дума.. откачено, глупаво, детински, ненормално? :roll:
най-добре говори с някой, който ти е по-близък, и да ти даде назаем колкото пари не ти достигат, за да можеш да се оттървеш от тая напаст божия 8-[

P.S. а сигурен ли си, че този твоя приятел не е наговорил момичето да се прави на чалнато и не добре с главата, да ти досажда и да те мъчи по тоя начин, за да скъсаш с нея и той да спечели баса? щото ми изглежда логично от една страна :?

CRaZy_IKT
06-28-2006, 21:01
Виж сега.Нали уж с тоя дет си се хванал на бас е "приятел".Кажи му че връзката не е зависила от теб тъй като тая не е у ред-разкажи му ситуацията-ако не ти вярва много му здраве.И му кажи че тия 50 лева няма откъде да ги изкопаеш и просто не му ги давай.Той би трябвало да те разбере

mukaaaaaaaaa!
06-29-2006, 12:55
OOOOOOO 4udooo ! 4uvstvam se jiv ! otrqzah q ! ne mi puka ! mainata i ! i si imam 50 lv ve4e ... yahaha da jivee 4i4o mi ei toq 4ovek vinagi me razbira :smt035 i niiikoi ne me bazika 6toto gi zapoznah s neq i im e qsno ve4e kva psihopatka e ... :smt005

mnogomili4kata-sf
06-29-2006, 12:57
prili4e mi na filma "10 dna za da skasa6 s gadjeto" ama nz dalitaka se kazva6e vav filma i dvamata se hva6ta na bas momi4eto donasq nekvo ku4ence s riza i nekvi e takiva gluposti abe stava mnoo tupo


Не само ти прилича.....ами си е точно това,понеже съм го гледала 2 пъти.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


КЪм колегата- ВЗЕМИ СПРИ МАЛКО ФИЛМИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt018 :smt018 :smt018

ReconnEcT
06-29-2006, 13:02
hxahxha ti si lud oba4e ! otkade q nameri taq 15 godi6na s akul na 5 godi6na ? a iam eno vapros4e na diskotekata s "deteto" li be6e hxahxa ili to dogaa o6te ne se e rodilo ;p ne ste bili zaedno :wink:

sladkata_hilary
06-29-2006, 13:06
OOOOOOO 4udooo ! 4uvstvam se jiv ! otrqzah q ! ne mi puka ! mainata i ! i si imam 50 lv ve4e ... yahaha da jivee 4i4o mi ei toq 4ovek vinagi me razbira :smt035 i niiikoi ne me bazika 6toto gi zapoznah s neq i im e qsno ve4e kva psihopatka e ... :smt005

e да,държи се като разглезено малко момиче,ама ти не я обиждай така де :smt019

ziky
06-29-2006, 16:08
OOOOOOO 4udooo ! 4uvstvam se jiv ! otrqzah q ! ne mi puka ! mainata i ! i si imam 50 lv ve4e ... yahaha da jivee 4i4o mi ei toq 4ovek vinagi me razbira :smt035 i niiikoi ne me bazika 6toto gi zapoznah s neq i im e qsno ve4e kva psihopatka e ... :smt005

e да,държи се като разглезено малко момиче,ама ти не я обиждай така де :smt019

ТВА Е ОЛИГОФРЕНИЗЪМ БЕЕ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

sladkata_hilary
06-29-2006, 16:46
е няма нужда да се подигравате на момичето,то е такова каквото е.Никой не може да й каже как да се държи,това си го решава тя.Плюс това не е хубаво да се говори зад гърба на някой :smt018 .Щом така иска,нека си се държи по нейния си начин..ама няма нужда да я обиждате така! :smt011

Matik
06-29-2006, 17:35
prili4e mi na filma "10 dna za da skasa6 s gadjeto" ama nz dalitaka se kazva6e vav filma i dvamata se hva6ta na bas momi4eto donasq nekvo ku4ence s riza i nekvi e takiva gluposti abe stava mnoo tupo


Не само ти прилича.....ами си е точно това,понеже съм го гледала 2 пъти.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


КЪм колегата- ВЗЕМИ СПРИ МАЛКО ФИЛМИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt018 :smt018 :smt018

Xaxaxa ... sledva6iq pat sam si misli istoriikite

ziky
06-30-2006, 05:48
prili4e mi na filma "10 dna za da skasa6 s gadjeto" ama nz dalitaka se kazva6e vav filma i dvamata se hva6ta na bas momi4eto donasq nekvo ku4ence s riza i nekvi e takiva gluposti abe stava mnoo tupo


Не само ти прилича.....ами си е точно това,понеже съм го гледала 2 пъти.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


КЪм колегата- ВЗЕМИ СПРИ МАЛКО ФИЛМИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt018 :smt018 :smt018

Xaxaxa ... sledva6iq pat sam si misli istoriikite

\:D/

edin
06-30-2006, 07:31
Вие всичките в тази "тема" сте сбъркани ама много жестоко. Абе за какви басове и за какви съвети става дума бе, ша ва ева всичките. Ебаси хората, ебаси идиотите дето сте. Оня идиот дето се е насадил на пачи яйца сега да си сърба попарата, визирам автора на това подобие на тема. Пич, ако ми паднеш ще те потроша от бой, как може да правиш такива неща, басове и т.н. и т.н. Заради такива като теб има много съсипани момичета. Пожелавам ти да си носиш тежестта докрай и да ти се лепне някаква курва дето да ти разкаже играта ама окончателно.
Тъпо копеле!

6emet4e
06-30-2006, 11:17
tq taq e bila nqkva nenormalna sigurno...

LP_girl_14
06-30-2006, 11:30
Бас за момиче?Че тя да не е някакъв предмет или кукла?50 лева?Толкова ли струва една връзка в днесшно време?И то не каква да е връзка,а връзка с момиче,което почти не познаваш.Ако я беше опознал по-добре,нямаше да е така!Не ми се вярва да сте излизали няколко месец анаприме ри изведнъж тя да се е променила!Наситина поведението и е от странно,по-странно и определено това нее присъщо за едно 15 годишно момиче.Може пък да има неизживяно детство :mrgreen: Ама незнам...като не я харесваш,като те дразни късай с нея и тва е!И друг път никога,ама никога не се хващай на бас ,в който са замесени гаджета,връзки и пари!Тва са чувства на хора,приятелю!Дори тази да се държи като 5 годишна пикла,не мисля че заслужава да е обект на някъв бас [-X

BeBencEto
06-30-2006, 11:31
hahahahaha evalata pich!...ama pone kato imash parite ne gi davai :D

mnogomili4kata-sf
06-30-2006, 13:00
Абе вие не разбрахте ли,че тоя ви преразказа сюжета на един филм....кво има да му се обяснявате повече.... :smt013