PDA

View Full Version : Усещам намекът във всяка една негова дума



White_Shadow
06-28-2006, 14:37
Моля ви за помощ,защото съм адски объркана и вече незнам какво да мисля и какво да чувствам.

Накратко:

Когато се опознахме и решихме че искаме да ходим,аз му казах изрично че все още не съм готова да правя...секс...И той го прие както трябва.Каза:"ОК не се притеснявай,разбирам те".От това на мен ми олекна :).Добре,но усещам намекът във всяка една негова дума...във всеки негов израз се крие точно това послание (че иска да правим секс).

Редовно той ми казва "Тази нощ ми запази място в леглото ти".Много пъти ми го е казвал и като му казах че вече прекалява с този израз той каза:"Това значи че аз просто искам да бъда до теб".Казва ми че ме желае.1-вият път казах ОК.Но той започна да ми го повтаря много често и аз го попитах какво иска да каже с този израз.Той ме попита аз какво разбирам по фразата "Желая те" и аз му казах че повечето момчета които са ми го казвали са имали предвид секс.Като чу това той измисли глупавото оправдание че просто искал да ме гушка и да ме целува и т.н.Той е 8ми клас и завършва на 30.Каза ми:"Миличка родителите ми не са доволни от оценките които ми се о4ертават за годишни и немога да излизам.Преди 30-ти няма да успеем да се видим",аз му кзах да не се притеснява и че разбирам ситуацията.Но на същият ден той беше в скайп и ми каза:"Мила аз излизам с едни приятели!4ао обичам те".При които думи аз онемях...значи може да излиза с негови приятели а с мен преди 30-ти неможе...интересно.Обикнове но си пишем много смс-и.Но когато няколко дена не си пишем винаги аз съм 1вата която възобновява контакта.Наскоро реших че като спре да ми пише смси и аз ще спра и ще чакам кога той ще се сети.Така мина цяла седмица и повече,а той нищо не изпрати.После ме видя в скайп и каза:"Мила нашите ме лишиха от компютър и мобилен".Много ми е интересно как винаги така става....Много пъти се е случвало и моите родители да ме накажат така,но винаги съм го предупреждавала,а той мен-никога.

Пратих му една песен,която е много нежна балада,в превод значи "Ти винаги ще си в сърцето ми и в мислите ми",а той ми каза:"Ми не си падам по провлачени песни.".А той знае превода.И реши да я трие,доколкото разбрах.

В началото се опитваше да ме накара да го сажалявам.Казваше "На никой не му пука за мен.И на теб сигорно" и очаква да кажа:"Не милооо на мен ми пукаа".Винаги иска да казвам това което иска той да чуе.Примерно наскоро ми каза:"Болен съм мило".И си викам на акъла-сигорно очаква да му кажа:"Само моята целувка ще те излекува".Но казах "Ще се оправиш" и той ми изръси "Само твоята целувка ще ме излекува" :-D :-D :-D .

Мисля че вече не е както в началото...Не е както преди...той не спираше да ми праща красиви смс-и...а сега от 3 дена нищо не ми е писал.Аз не съм някаква дето очаква да я скъсват от смс-и но не и за по 3-4 дена да не пише нищо,при положение че не съм влизала през това време и в скайп.Мисля че вече е наясно че от мен секс на този етап няма да получи и затова се отдалечи от мен и...вече не ме обича....

Объркана съм и нз кво да мисля,кво да чувствам....Мисля си че вече не му пука за мен...А той твърди че има сериозни намерения към мен.
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!

s3xy_d0ll
06-28-2006, 14:54
ne kaza otkolko vreme hodite...
no spored men si mu Omraznala ili kato e vidql 4e ne moi te do4aka da si legne s teb se e otkazal .no tova ne trq da te ot4aiva v slu4aq toi gubi. 6tom ne 6te da te is4aka na4i ne darji dostata4no na teb, a na teb ni ti trq takav 4ovek prosto mu kaji kvo misli6 ili napravi ne6to s koeto da mu namekne6 4e iskate da se razdelite i ako toi ne napravi ni6to za da te zadrji... obivai guminetkite i bii 6uta v dupeto :lol: :lol:
i na men mi se e slu4valo ne6to takova..vidi6 li 4e se otdrapva.. 6uta predi da e izbqgal :mrgreen:

`Death`Whore`
06-28-2006, 14:57
И според мен не му пука особено. Мислел е, че е голям пич и все някога ще те вкара в леглото си...щом не те е търсил 3 дни, отношенията ви са обречени. Гадно е.

djigi
06-28-2006, 14:59
Както е много модерно да се казва "Вкарваш се в некъв филм, брателе" т.е. ти си решила, че той иска едва ли не само секс от теб и намираш "намека" във всяка негова дума. Не ги премисляй толкова нещата. Анализът е полезно нещо, но "много хубаво - не е на хубаво", така че не се дълбай във всяка негова дума.

Това, че не ти пише всеки ден нищо не означава. И аз с един си пишех всеки ден sms-и - беше ужасно. Първите няколко дни - добре, но после знаех кога ще ми прати съобщение, точната минута и какво ще пише вътре. А това "красиви" съобщения какво ще значи? Нещо от онези клишираните smslove или съчетание на думичките "липсваш ми", "обичам те", "целувам те" и т.н.?

Общо взето както в повечето теми - "Говори с него". Ти не можеш да знаеш той какво мисли/чувства, само предполагаш. Кажи му, че това и онова те дразни, така и така не ти е приятно и виж докъде ще стигнете.
Успех!

brain_stew
06-28-2006, 14:59
ОХ!Сложно е!Ами сигурно не е заради секса!Според мен не е заради секса!Ти на колко си между впрочем?Щото каза че той е в 8ми клас!
Абе те всичките момчета в седми и осми клас си мислят че могат да правят секс (досега не знам някое момче да го е направил на 13-14 год), а после като ги отрежат почват да измъчват момичето, както е в твоя случай!Той ти казва че те желае - хубаво, значи че въпреки всичко той те харесва, пише ти мили смс-и - ми то и тва емного хубаво, макар че сигурно е писал смс-ите още в началото на вашата връзка и е имал кво да ти каже,а сега хем се изчерпал, хем няма кво да ти каже - всичко си го знаеш!
Относно тва с целувката дето лекувала - ми то пък ти що не беше казала това което той е очаквал?Щото е възможно чрез това твое...студено отношение да ерешил че вече не го харесваш!
Приятелите - ми ти всяко момче има нужда от малко свобода, не може денонощтно да е с гаджето си!не се сърди ама е така!
Абе всичко ще се оправи, личо на мене също много рязко са ми вземали компа и телефона и дори до пощата не ми даваха да ходя, въпреки че съм се молила да кажа на приятелите си че съм наказана - не та не!Много хора са се сърдили заради тва, ама все пак не е виновен той че родителите му са му взели компютъра!Не разбрах з акой 30ти ставаше дума че ще свърши даскалото но като свърши може всичко да се оправи, пък току-виж сте поговорили малко!Започни ти да му пишеш мили смс-и казвай му че ти липсва!Ей такива неща, не знам доколко мога да ти помогна!

White_Shadow
06-28-2006, 15:13
Благодаря ви много.

Наистина ме накарахте да се замисля.Мерси-искам точно така да ми говорите-искам да казвате точно това което мислите по темата направо и не се безпокойте-не се сърдя.Ако има още мнения-чакам.


Благодаря на всички още един път!

lost_girl
06-28-2006, 15:22
ako go obi4a6 pogovori s nego,ako ne mainata mu!ima mn drugi

Matik
06-28-2006, 15:51
Търпение му е майката ... Почакай го малко да видиш кога ще се сети и какво оправдание ще ти измисли. А като не харесва провлачени песни му прати нещо по hard (D-Devil, thr33 6 mafia, dj aligator)

`Death`Whore`
06-28-2006, 15:53
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

brain_stew
06-28-2006, 18:11
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

вярно е!ама пък то и обществото (в което слагам главно нас - момичетата) като видят че някое момче обича сърцераздирателни песни - опа броят го обратен, а ако ли не-е коравосърдечен непукист!

sexY_mackA90
06-28-2006, 19:38
Mi pogoforete si ama spored men si mu omraznala...toi iska predelno sex kakto mnoy mom4eta...awe pogoforete...sgte fi pomogne!!!

ziky
06-28-2006, 19:41
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

Bisollini
06-28-2006, 19:41
Naebete se i da Svurvame :-D

06-28-2006, 19:43
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

ПРизнавам си :mrgreen: нищо не лекува душата като една такава песна

ziky
06-28-2006, 19:44
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

ПРизнавам си :mrgreen: нищо не лекува душата като една такава песна

Да поплачи си и после сам ше видиш че си имал бели кахъри :)

b3bs_
06-28-2006, 19:59
fsi4ki znaem 4e na mom4etata im se ebe,f tofa ne trqfa da se u4udfa6..ako tofa,4e te pritiska te pritesnqfa,prosto go zareji.toi qfno e takaf i ti ne moje6 da go promeni6 ili 6te stane mnogo trudno.moje6 da se opita6 da pogofori6 s nego kato kraen fariqnt(ako toi ne moje sam da se seti),za6toto s razgofori si4ko se izqsnqfa,no ako toi ne e ot dosetlifite i ti trqfa fse da go podse6ta6,ne si strufa..otnosno sms-ite trqfa da znae6,4e fsqka strast istifa i tofa,koeto e f na4aloto mnogo trudno se zadarja f prodaljenie na fraskata.za pesenta drugo osfen 4e seki si ima fkus ne moga da kaja.prosto mu dai sfoboda i iz4akai da fidi6 kakfo 6te naprafi.sigurna sam,4e ne6tata 6te se naredqt

Lynx
06-28-2006, 20:00
''Мисля че вече е наясно че от мен секс на този етап няма да получи и затова се отдалечи от мен и...вече не ме обича....''

Защо ако мислиш че се е отдръпнал от тебе защото няма да му пуснеш, мислиш че някога те е обичал.... В началото може и да ти е показвал колко много те обича (може би в опит някой ден да се стигне до секс-неказвам че това е така, но е напълно възможно) .... но като е видял че не става мойе и да се е отказал. А може и другаде да е проблема, не знам, но това е моето мнение.....

06-28-2006, 20:06
И според мен не му пука особено. Мислел е, че е голям пич и все някога ще те вкара в леглото си...щом не те е търсил 3 дни, отношенията ви са обречени. Гадно е.
zarqzvai go toq 4ikiboec ne stava :!: :mrgreen:

beb4o_bu
06-28-2006, 21:05
Значи...Не мисля, че момчето си иска секс непременно. Трябва да се има на предвид, че ние тука не сме напълно запознати с тоя човек. За смс-ите: и при мен в началото имаше много такива смс-и, но с времето ставаха все по-малко. Това обаче в никакъв случай не значи, че момчето се отдръпва(все пак и смс-ите може да свършат ;) ). Ако пък си убедена, че е така, направи нещо по въпроса...т.е. заинтригувай го с нещо. Не е нужно да имате интимна връзка, за да върви и другата връзка...Прави му намеци, че искаш да ти се обажда или да те търси по-често. Ако не ги разбере, кажи му го в прав текст, но да не вземете да се скарате... :roll:

06-28-2006, 22:58
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

ПРизнавам си :mrgreen: нищо не лекува душата като една такава песна
stiga da ne e nqkoq otvratitelna 4alga.... :smt019

Сънчо
06-28-2006, 23:06
Поговори с него, обясни му какво чувстваш и виж той как ще ти отговори.. и си прецени дали му пука наистина или иска само секс... успех!

ziky
06-28-2006, 23:08
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

ПРизнавам си :mrgreen: нищо не лекува душата като една такава песна
stiga da ne e nqkoq otvratitelna 4alga.... :smt019


Ааа аз обожавам чалгата и почти само не слушам смисал и поп музика де нно предимно чалга и сръбско...такива балади има че....

White_Shadow
06-29-2006, 08:08
Благодаря хора!

Днес с него сигорно ще си поговорим за това и ще кажа какво е станало!

Мерси! 8-[ :-D

brain_stew
06-29-2006, 08:40
Благодаря хора!

Днес с него сигорно ще си поговорим за това и ще кажа какво е станало!

Мерси! 8-[ :-D

еми успех тогава!дано сме помогнали! :wink:

CRaZy_IKT
06-29-2006, 09:02
fsi4ki znaem 4e na mom4etata im se ebe,f tofa ne trqfa da se u4udfa6..ako tofa,4e te pritiska te pritesnqfa,prosto go zareji.toi qfno e takaf i ti ne moje6 da go promeni6 ili 6te stane mnogo trudno.moje6 da se opita6 da pogofori6 s nego kato kraen fariqnt(ako toi ne moje sam da se seti),za6toto s razgofori si4ko se izqsnqfa,no ako toi ne e ot dosetlifite i ti trqfa fse da go podse6ta6,ne si strufa..otnosno sms-ite trqfa da znae6,4e fsqka strast istifa i tofa,koeto e f na4aloto mnogo trudno se zadarja f prodaljenie na fraskata.za pesenta drugo osfen 4e seki si ima fkus ne moga da kaja.prosto mu dai sfoboda i iz4akai da fidi6 kakfo 6te naprafi.sigurna sam,4e ne6tata 6te se naredqt
Абе тва "Ф" ми бърка в нервите.Кво му е толкоФА модерното :x

brain_stew
06-29-2006, 09:24
fsi4ki znaem 4e na mom4etata im se ebe,f tofa ne trqfa da se u4udfa6..ako tofa,4e te pritiska te pritesnqfa,prosto go zareji.toi qfno e takaf i ti ne moje6 da go promeni6 ili 6te stane mnogo trudno.moje6 da se opita6 da pogofori6 s nego kato kraen fariqnt(ako toi ne moje sam da se seti),za6toto s razgofori si4ko se izqsnqfa,no ako toi ne e ot dosetlifite i ti trqfa fse da go podse6ta6,ne si strufa..otnosno sms-ite trqfa da znae6,4e fsqka strast istifa i tofa,koeto e f na4aloto mnogo trudno se zadarja f prodaljenie na fraskata.za pesenta drugo osfen 4e seki si ima fkus ne moga da kaja.prosto mu dai sfoboda i iz4akai da fidi6 kakfo 6te naprafi.sigurna sam,4e ne6tata 6te se naredqt
Абе тва "Ф" ми бърка в нервите.Кво му е толкоФА модерното :x

благодаря че пита вместо мен!много ме дразни тва "Ф" ама вече се скарахме заради тва "Ф"!Тъпо е ама всеки да си пише както иска

brain_stew
06-29-2006, 10:43
ей white_shadow като говориш с твоето момче напиши кво е станало дали сме помогнали! :wink:

Matik
06-29-2006, 10:59
fsi4ki znaem 4e na mom4etata im se ebe,f tofa ne trqfa da se u4udfa6..ako tofa,4e te pritiska te pritesnqfa,prosto go zareji.toi qfno e takaf i ti ne moje6 da go promeni6 ili 6te stane mnogo trudno.moje6 da se opita6 da pogofori6 s nego kato kraen fariqnt(ako toi ne moje sam da se seti),za6toto s razgofori si4ko se izqsnqfa,no ako toi ne e ot dosetlifite i ti trqfa fse da go podse6ta6,ne si strufa..otnosno sms-ite trqfa da znae6,4e fsqka strast istifa i tofa,koeto e f na4aloto mnogo trudno se zadarja f prodaljenie na fraskata.za pesenta drugo osfen 4e seki si ima fkus ne moga da kaja.prosto mu dai sfoboda i iz4akai da fidi6 kakfo 6te naprafi.sigurna sam,4e ne6tata 6te se naredqt
Абе тва "Ф" ми бърка в нервите.Кво му е толкоФА модерното :x

благодаря че пита вместо мен!много ме дразни тва "Ф" ама вече се скарахме заради тва "Ф"!Тъпо е ама всеки да си пише както иска

Aе то и аз кат не съм на кирилица заменям "В" с "Ф" ама тФа да използВаш "Ф" дори Ф думи които по принцип си ги произнасяш с "В" е неВероятно тъпо. Това с "Ф" е като различните диалекти. Ами че какво толкова ... (Ам чи ко токоз)

sladkata_hilary
06-29-2006, 11:56
Поговорете,кажи му,че го обичаш и че не ти е приятно да се държи така с теб,ако е човек и те обича ще те разбере и ще се промени,а ако не е мн му здраве :wink: .Успех!

06-29-2006, 12:10
Това с песента не го приемай лично. Малко момчета си признават, че харесват сърцераздирателни песни.

Малко са но ги има!!!!

ПРизнавам си :mrgreen: нищо не лекува душата като една такава песна
stiga da ne e nqkoq otvratitelna 4alga.... :smt019


Ааа аз обожавам чалгата и почти само не слушам смисал и поп музика де нно предимно чалга и сръбско...такива балади има че....
no ima i takiva mazni kiu4eci deto te otvra6tavat ot jivota..... :smt011

b3bs_
06-29-2006, 21:01
CRaZy_IKT , brain_stew , Matik sarda Fi sa!moje li seki da si pi6e kakto si iska we maina?az kazfam li fi kfo da praite?prosto taka sam sfiknala fe4e i ne moga da se otu4a ot toq nafik pak kato se darznite kat mi fidite avatara ne 4etete basi.. :cry:

brain_stew
06-29-2006, 21:04
CRaZy_IKT , brain_stew , Matik sarda Fi sa!moje li seki da si pi6e kakto si iska we maina?az kazfam li fi kfo da praite?prosto taka sam sfiknala fe4e i ne moga da se otu4a ot toq nafik pak kato se darznite kat mi fidite avatara ne 4etete basi.. :cry:

моля те не ме яж!стига бе ние тука се бъзикаме с хората!големи шегаджии сме!не се впрягай знаем че много от вас са свикнали!не е чак толкова страшно!с мене се бъсикат хората всеки ден!аре сега да не се засягаме всичко е в рамките на шегата!макар че тва нашето и в рамките на извън всякакви граници! :wink:

b3bs_
06-29-2006, 21:11
prosteno ti e dudo,no samo za6ot si ot na6ta partiq :lol:

strawberry
06-29-2006, 23:58
Според мен това е поредният курвар,който не заслужава да го обичаш и да си с него [-X но пак казвам ТОВА СИ ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ :D

kin
06-29-2006, 23:59
епа браво на тебе, бира искаш ли ?

White_Shadow
07-01-2006, 14:54
Ами хора той пак спря да пише ама и аз сега не му пиша и вече е 6ти ден така.

Беше влязъл в скайп ама не успяхме да говорим.Сега ще чакам да видя кога ще се сети да пише.Всъщност ако го видя в скайп ще говорим разбира се.


Хаха знаете ли има и друго...дори не се сети да ме поздрави за именния ми ден...кво да говоря повече....на мен вече ми е ясно...ама трябва да говоря с него все пак.

Дано да стане скоро че вече ми писна да ме разкатава.

Jenninka
07-01-2006, 16:13
еее стига де!не ти пишел,намеквал ти само за секс...едва ли не те е заебал след като е разбрал,че няма да получи нищо...момиче,дойде лятото!я грабвай някой друг и просто не се занимавай с тоя!

White_Shadow
08-04-2006, 15:26
След толкова караници и разправии скъсахме.Да ви кажа донякъде съм щастлива от този факт,защото ми писна от оправданията му.Сега съм свободна и чувството е много готино :D .

Пък и наистина сега е лято и възможности има много 8) :) :D :-D