PDA

View Full Version : Moderated: Защо след еякулация чувствам напрежение в топките



kofti trupka
06-28-2006, 15:01
Imam maluk problem. Sled eakulaciq v prodaljenie na okolo polovin-edin 4as 4uvstvam naprejenie v topkite, vse edno 6te mi izpadat 4arvata v skrotuma ili 6te izbuhnat. To ne to4no v testisite a nad tqh i v u4astuka mejdu anusa i testisite. Za6to e taka ? Normalno li e ? I ako ne e, kakvi sa vuzmojnite pri4ini za tova ? A su6to taka imam i maluk problem s erekciqta... trudno mi stava i trudno go zadurjam v erekciq dulgo vreme. A ako sled 1-viq tek trugna da prava vtori me bolqt o6te pove4e topkite i samiq penis daje kato trugne da se pulni s kruv... i v pove4eto slu4ai ne moje da stane napulno. :? Imam 4uvstvoto 4e i obemut na semennata mi te4nost e mn maluk. Na 17 godini sum i si mislq 4e tova sustoqnie ne e normalno. Nqkakvi idei kakvo mi e ? :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
06-28-2006, 18:52
Kolko chesto mastrubirash? Ot koga sa tezi problemi?

kofti trupka
06-28-2006, 21:53
masturbiram vseki den ili prez den, no go bravq bez jelanie i udovolstvie... nz. Testisite mi postoqnno visqt dori kogato masturbiram. Problema e ot dosta vreme ama ve4e prosto mi pisna i re6ih da se posavetvam s nqkoi. Su6to kato hodq po-prodaljitelno su6to 4uvstvam nqkvo naprejenie tam i tejest nisko dolu.

DrSmurph
06-28-2006, 22:47
masturbiram vseki den ili prez den, no go bravq bez jelanie i udovolstvie... nz. Testisite mi postoqnno visqt dori kogato masturbiram. Problema e ot dosta vreme ama ve4e prosto mi pisna i re6ih da se posavetvam s nqkoi. Su6to kato hodq po-prodaljitelno su6to 4uvstvam nqkvo naprejenie tam i tejest nisko dolu.

A imash li problemi sas stomaha, hodeneto po malka nujda, gazove, zapek ili raztroistvo? Imal li si do sega polov kontakt? Kak si s li4nata higiena? Kak si s kilogramite? Viso4ina i kilogrami? Kolelo karash li ? trenirash li neshto? Problem s testisite da si zabeliazal? Uveli4en razmer na testisite?

kofti trupka
06-29-2006, 21:27
Az 6a zema da otida na lekar mai. Mersi vse pak za vnimanieto. :(

malko mace
10-27-2006, 13:14
Abe ti may ne iskach da ti pomognem,no mislia,che na 17 ti e ochte mnogo rano da imach takiva problemi,taka che naistina dobre chte napravich,kato otidech na lekar!

malko mace
10-27-2006, 13:15
Az 6a zema da otida na lekar mai. Mersi vse pak za vnimanieto. :(
Kato gledam datata,may veche si otichal,ama ako iskach mojech da dadech info kakvo ti e. ;-) Nadiavam se vsichko da e O.K! :smt023