PDA

View Full Version : Не е сигурна в чувствата си-проблем



Nofacenoname
06-28-2006, 15:02
Здравейте!Та така нуждая се от съвет!
Всички започна преди 3 години още от първия поглед я харесах ужасно много имах възможност но нямах смелост...И ето че дойде и последната година която сме заедно (в едно училище) а неможех да я загуба без да и призная всичко!И така писах и sms понеже не беше в София че я обичам и че много държа на нея!И така дойде момента когато трябваше да се разделяме,тя постоянно ме гледаше в очите и сякаш усещах че сърцето и бие за мен!Имаше танци,музика всичко беше на 6!Скоро почнаха 1 по 1 да си отиват,приятелките й също усещах,че не й се тръгваше въобще,но неможеше да ги остави!И така тръгна,твърде много я обичах за да я пусна без дори да и кажа Обичам те!Дотичах до нея хванах я за ръка и й казах че я обичам,тя ми отговори-Как така?А аз и отвърнах ето така Обичам те,хванах я и я гушнах сякаш за последен път я виждам.Тя отиде отпред с пряителките си,а аз се върнах да се сбогувам с съучениците си!Когато се върнах нея я нямаше нито нейните приятелки.И така тръгнах да се прибирам,но по пътя се срещнахме край 1 кафе!Там беше 1 мой приятел и аз го извиках да си тръгваме в това време дойде на другата пресечка и ме попита дали се сърда за нещо-аз и отговорих че не се сърдя за нищо и така ме убеди да седна на по 1 кафе!Пихме по 1 кафе и се прибрах у нас,но не се бях усетил че съм си забравил бележника в нея!Бързо отскочих до нея взех си бележника и се прибрах у дома.Получих смс от нея със съдържанието Обичкам те но незнам как!Стана ми малко кофти,доста кофти!Казвам че много ме обича като приятел,а защо забога чувствам че не е така?!?
Много съм объркан и страшно много я обичам!Сърцето ми казва че и тя ме обича,но и тя незнае самата как ме обича...
Какво ще ме посъветвате?Какво да правя?Какво да й кажа?
Казва се Ирина...

Gugito
06-28-2006, 15:34
Ami vij sega - bila sam v podobno na tvoeto momi4e polojenie i mislq 4e na neq nikak ne i e lesno i e stra6no obarkana, za koeto ti nqma6 vina! Pone pri men be6e taka! Spored men trqbva da pogovorite, no bez da q nasilva6 da re6ava kakvo iska i t.n. Opitai da se sblijite pove4e. Ako naistina use6ta6 4e izpitva pove4e ot priqtelska obi4 kam teb - pomogni i da go razbere tq samata! Dano se razberete! Uspeh!!!

lost_girl
06-28-2006, 15:40
v momenta sam na su6toto mqsto kato tvoeto momi4e i prosto nz,ako te haresva 6te stane ne6to ina4e si ostavane dobri frend vse pak i tva ne malko

Nofacenoname
06-28-2006, 15:43
v momenta sam na su6toto mqsto kato tvoeto momi4e i prosto nz,ako te haresva 6te stane ne6to ina4e si ostavane dobri frend vse pak i tva ne malko
Кой е казал че е малко?Незнам как да постъпя!Какво да направя? :-#