PDA

View Full Version : Руските хапченца?



06-28-2006, 15:39
Някой сеща ли се как се казваха онези руските хапчета, които се пият, за да не се напиваш? И знаете ли колко струват?
Някой пил ли ги е и имат ли ефект?

Спешно ми трябва тази информация до съботата, защото ми предстои яко напиване и искам да смая всички колко държа на алкохол. :wink:

06-28-2006, 16:06
i kato svurshi efekta na hap4etata znaiesh li kakvo steti se slu4i ?

06-28-2006, 16:10
Какво?
Пишете, моля ви.

/wan`a`doo/
06-28-2006, 16:12
Ами има едни Solpadeinе, от които изтрезняваш ама ако ще се правиш на мъж поне настина го направи,а не както и баба знае :lol:

06-28-2006, 16:13
Колко струват тези Silpadeine?

/wan`a`doo/
06-28-2006, 20:16
emi ne znam to4no ama sa evtini kum lev4e da sa...te sa takiva raztvorimi i se prodavat po edno, ama ti kato otide6 v aptekata i pita6 za ne6to ot koeto nai burzo se iztreznqva i si kupuva6 6tot moje i ne6to po dobro da ima...te aptekarite ni6to novo zad tezgqha nqma da vidqt xaxa

/CRaZy_IKT
06-28-2006, 20:28
Не знам за къв се мислиш но това може да доведе единствено до кофти последствия-гледай да не съобщат за теб по новините-няма да е много кеф за ваще не мислиш ли.Ти на колко години си същност.
Колкото до изтрезняващите се посъветвай с аптекарите-те наистина са се нагледали на глупаци ;)

CRaZy_IKT
06-28-2006, 20:35
Не знам за къв се мислиш но това може да доведе единствено до кофти последствия-гледай да не съобщат за теб по новините-няма да е много кеф за ваще не мислиш ли.Ти на колко години си същност.
Колкото до изтрезняващите се посъветвай с аптекарите-те наистина са се нагледали на глупаци ;)

teenkopele
06-29-2006, 10:34
Ами има едни Solpadeinе, от които изтрезняваш ама ако ще се правиш на мъж поне настина го направи,а не както и баба знае :lol:

Аха. :wink:

a-ShrooMKaLover
07-07-2006, 09:24
Хора нещо сте с грешка. Няма такива хапчета, от които да не се напиваш. Онези хапчета блокират приятните ефекти на алкохола, но не и самото му действие. Влезе ли веднъж в тялото Ви няма как просто от някакво хапче да спре да действа. От тези пак се прецакват сетивата и двигателната функция (както и вземането на решения), но просто не се чувствате разлигавени и без да ви пука. Ако Ви трябва нещо, от което като пиете много да не усещате ефектите на алкохола само амфетамини или кока вършат работа. Обаче те съвсем няма да ви направят по-малко пияни, просто ще направят съзнанието ви чисто и ще правите супер повече глупости. Тази комбинация е доста вредна и не се препоръчва.