PDA

View Full Version : nai-gadniq na4in



lost_girl
06-28-2006, 16:41
hora moje i da e imalo takava tema ve4e nz!
kakav e nai-gadniq na4in po koito sa Vi zarqzali!

White_Shadow
06-28-2006, 16:44
Po GSM-a s SMS.-"Ne me tarsi pove4e.ne te obi4am ve4e.4ao uspeh!"

ne e li otvratitelno gadnoooo????

ludamacka
06-28-2006, 16:45
ami do sq ne sa me zarqzvali

`Death`Whore`
06-28-2006, 16:48
Смс-ът е много културно зарязване в сравнение с едно мое.

RaDiTy
06-28-2006, 16:59
po skype :evil:

NaughtyGirl
06-28-2006, 17:24
Ami na men 1 mom4e mi kaza(v o4ite) "X te haresva.,..po-dobre trugni s nego!!!"Be6e mn tupo...za6toto tova biv6e gadje prostop revniva6e ot X i az purvona4alno vuob6te ne zacepih!!!

ziky
06-28-2006, 17:53
Казаха ми че смисал каза ми че и е под достойнсвото да излиза с мене и да ме целува....от това се почуствах боклук и още повече под нейното ниво

brain_stew
06-28-2006, 17:55
по телефона!беше кретена му с кретен в австрия и си беше открил неква там и ме заряза по телефона!

Angel_Girl
06-28-2006, 17:56
Emi 4rez negovata bratov4edka

brain_stew
06-28-2006, 18:42
Emi 4rez negovata bratov4edka

не го е срам!Тва е най-долното нещо!Да те зарежат чрез трето лице което не се бърка във връзката ви!Леле, сигурно ти е било гадно!

LP_girl_14
06-28-2006, 19:09
Досега никога не момче не ме е късало.Или аз съм била тази която е прекратявала връзката,или по взаимно съгласие.Дано й не ми се случи защото си представям какво е чувството,особено ако обичаш този човек :roll:

06-28-2006, 19:17
Казаха ми че смисал каза ми че и е под достойнсвото да излиза с мене и да ме целува....от това се почуствах боклук и още повече под нейното ниво
А не би трябвало да се чувстваш така. Никоя жена не може да е над твоето ниво , както и никоя жена не може да е под нивото ти . Много ги обичам такива високомерни ....(ще спестя грозните думи) . Постъпвали са по подобен начин с мен и след няколко месеца въпросната фръцла ми се молеше да се върна при нея и да си оправим отношенията . (Аз се правих че не я виждах и че не съществува изобщо. Когато я видех с общи приятели отивах да ги поздравя и "не я виждах" че е с тях . Това е най-доброто оръжие срещу самовлюбени госпожици)

ziky
06-28-2006, 19:20
Казаха ми че смисал каза ми че и е под достойнсвото да излиза с мене и да ме целува....от това се почуствах боклук и още повече под нейното ниво
А не би трябвало да се чувстваш така. Никоя жена не може да е над твоето ниво , както и никоя жена не може да е под нивото ти . Много ги обичам такива високомерни ....(ще спестя грозните думи) . Постъпвали са по подобен начин с мен и след няколко месеца въпросната фръцла ми се молеше да се върна при нея и да си оправим отношенията . (Аз се правих че не я виждах и че не съществува изобщо. Когато я видех с общи приятели отивах да ги поздравя и "не я виждах" че е с тях . Това е най-доброто оръжие срещу самовлюбени госпожици)

а така и същото време се изяжда от ядддд :twisted: :twisted: или па да се забиеш с тая дето тя ходи с нея постоянно е такоа и само да те гледа как се целуваш с нея ааааааууууу е тва е нереалното мъчение.... :twisted: :twisted:
Обаче аз не съм такъв....ко да направя шанса е такъв,..... :cry:

sladkata_hilary
06-28-2006, 19:21
чрез смс -"лъгах те за всичко,досега нищо не е имало..не си мисли че не ме боли..не е така"
хехе боляло го..егати и човека :smt011

ziky
06-28-2006, 19:22
"лъгах те за всичко,досега нищо не е имало..не си мисли че не ме боли..не е така"
хехе боляло го..егати и човека :smt011

Сигурно го е боляла оная работа....гледала му е към обувките отишъл е на доктор и той му е казал да си сложи обувките на шкафа от горе.... =P~

Pussycatbitch
06-28-2006, 19:22
mi vednuj bqh na disko v double vision i se bqhme ogovorili nali si4ko daje su6tiq den se 4yhme i si4ko be6e nared i kato otidoh toi be6e s nqkva dr a moje6e pone da mi kaje 4e ne iska da e s mene....vidq me 4e go gledam i se napravi 4e ne me poznava......sled kato vidqh kav bokluk e hi4 ne mi pyka6e i do tozi moment ne mi pyka ve4e za nego......spored mene e qko tupo tva da go napravi6 ili da skusa6 nqkoi po tela s sms i razni takiva

iiirish
06-28-2006, 19:24
ами той просто престана да ме търси (беше от друг град), а в последствие научих от странични хора, че говори зад гърба ми какво ли не

06-28-2006, 20:22
mi ediniq den me gu6ka6e a na drugiq den zamina za germaniq i ne mi se obajda sq kato me vidi po ulicite... :smt013 :smt013 :smt013

brain_stew
06-28-2006, 20:30
mi ediniq den me gu6ka6e a na drugiq den zamina za germaniq i ne mi se obajda sq kato me vidi po ulicite... :smt013 :smt013 :smt013

много е гадно така!хем ти мрънкат че не могат да те видят, хем те подминават като малка гара без да ти се обадят!Ебаси хората, ебаси чудото

sexY_mackA90
06-28-2006, 20:35
Mi pri mene ne sa me zarqzvali no vednuj bqx super flubena samo s negy izpitfax neshty takofa beshe neferoqtno...prekaleno xubafo za da e istinata...i to4no ve4erta spaxme zaedno beshe prosto prikrasno...na sledfashtiq den otidox do daskaloto mu i go gledam dokato se celufashe s edna kurva...toi posle mi zvunq pratishe mi sms-i...a az prafex vse opiti za samoubiistfo :roll:

angelski_o4i
06-28-2006, 23:47
mislq 4e 6te vi biq!
skasaha me na 14 02(sv.valentin)SLED GODINA I NE6TO VRAZKA
kato mi kaza 4e ne 4uvstval tova koeto trqbvalo i qvno ve4e ne me obi4al,na vsi4koto ot gore mnogo se ma4el da si vazvarne zagubenite 4uvstva,no ne mojal
:}
i brutalno me porqza
posle na vseki kupon se zabiva6e bukvalno pred o4ite mi s razli4ni

e sega nqm ad akomentiram 4e osazna 4e se e lagal i 4e e bilo gre6ka i sega otnovo sme zaedno
no.........
tova si e gotina data za saksvane!
:lol:

ziky
06-28-2006, 23:49
mislq 4e 6te vi biq!
skasaha me na 14 02(sv.valentin)SLED GODINA I NE6TO VRAZKA
kato mi kaza 4e ne 4uvstval tova koeto trqbvalo i qvno ve4e ne me obi4al,na vsi4koto ot gore mnogo se ma4el da si vazvarne zagubenite 4uvstva,no ne mojal
:}
i brutalno me porqza
posle na vseki kupon se zabiva6e bukvalno pred o4ite mi s razli4ni

e sega nqm ad akomentiram 4e osazna 4e se e lagal i 4e e bilo gre6ka i sega otnovo sme zaedno
no.........
tova si e gotina data za saksvane!
:lol:

Аз имам подобен случай...скъсахме на 3 януари а аз на трети май имам РД...how funny =D>

Angel_Girl
06-29-2006, 00:04
Emi 4rez negovata bratov4edka

не го е срам!Тва е най-долното нещо!Да те зарежат чрез трето лице което не се бърка във връзката ви!Леле, сигурно ти е било гадно!
Emi 4estno kazano ne za6toto be6e predi 3-4 godini i bqh mn malka:))

Ivan_23
06-29-2006, 00:41
Абе аз не съм тийн,но темата е много добра.Моята история може да ви послужи за урок и да ви обнадежди,че реванш винаги има.Беше преди 8 години някъде.Бях лудо влюбен в тази проклета кучка.Отряза ме пред приятелите ми,унизи ме доста..."никога не съм те обичала"....отговорих й - "просто си една кучка",тя - "дори пи***а ти не става"....КУЧКА МРЪСНА,това беше долна лъжа,но нарочно го изтърси пред аверите ми.Доста базици отнесах де и от тогава се зареках да нямам дълбоки връзки и такива по-дълги от 3-4 месеца [-X .Но сега се кефя много,тая е една от най-изпадналите ку*ви,а преди беше най-яката мацка и цялата тайфа бяхме влюбени в нея.Сега и пари да ни дават никой не би тръгнал с нея,аз дори не я поздравявам като я видя кучката мръсна,ако ме свърже някой с тая изпадналата ще трябва да се самоубивам :smt005 :mrgreen: .Нещата се променят да знаете,ето - преди 5 години тая беше кралицата,сега я бройкат само цигани и чички които карат камиони и таксита :-D .Знам,че е станала вече "платена",евтино пускала....чудя се дали да не й го натреса някой път,но като на уличница каквато е,ама ако някой от по-новите ми приятели и колеги разбере,че съм имал нещо общо с такъв боклук ще стана за резил :mrgreen:

RoSsY88
06-29-2006, 06:23
абе тва не е ли някоя курва да те напсува...звъня ми и ми вдига някаква курва дете 3 години по малка от мене и ми вика "няма са занимаваш с гаджето ми,ся емой...каза,че си мн дарвена в леглото и мн куха и грозна"...о да аз освен целувки и гушкане с това момче нямаше...ама си беше гадно...не,че го обичах ама се превързах към това момче,след година той почна да ми се моли да се съберем...По принцип са ме зарязвали три пъти...другият път вече беше с смс и мн трудно го изживях,защото обичах истински това момче...смс гласеше "Ами Роси най-добре да се разделим не сме един за друг много почнахме да се караме така ще е най-добре"...а декември месец ме заряза едно момче,за месец ходене постоянно казваше колко ме обича,бях му първата(как можах да го направя...) докато не ми изневери на екскурзията си,криеше,но аз разбрах по-гадният начин от друг...Спряхме да излизаме и точно на на 24 срещу Коледа,тогава правихме и един месец той ме заряза,каза,че не можел да ме обикне...абе не ми пукаше особенно щот аз щях да го зарязвам ам атой ме изпревари ](*,)

R0lfc0pter
06-29-2006, 06:25
s belejka. . . . . . . . .

IKisseDAGirL
06-29-2006, 08:44
Досега никога не момче не ме е късало.Или аз съм била тази която е прекратявала връзката,или по взаимно съгласие.Дано й не ми се случи защото си представям какво е чувството,особено ако обичаш този човек :roll:
и при мен е така :roll: знам, че е гадно от моя страна.. все да ги зарязвам след най-много седмица - две.. но.. какво съм виновна, че никой освен този, с когото не можех да бъда, не беше в състояние да ме накара да обичам.. :x

IsTiNsKa_LuBoV
06-29-2006, 09:16
hora moje i da e imalo takava tema ve4e nz!
kakav e nai-gadniq na4in po koito sa Vi zarqzali!
Ami ima6e ednin deto me skusa taka :
4ople6e si semki oblegnal si se i izdava zvuk "hraz hraz"
togava mu zabih 6amara i si trugnah :D:D:D

djigi
06-29-2006, 09:26
За мен раздялите от всякакъв тип са неприятно нещо, тъжно. Най-гадният начин още не съм го изпитала, защото си казвам, че може и да е по-лошо. Все пак винаги ми е малко или много некомфортно (ако мога да използвам тази дума)

I_love_dead_people
06-29-2006, 09:45
Зарязвали са ме един път и тази раздяла я изживях много,много тежко.
Беше с първата ми любов.Не ме търсеше 10 дни след което олучих SMS "krai krai krai krai krai vsi4ko svurshi ve4e hodq s druga.Ovca." Беше наистина много гадно.Вече от отдавна ми мина и с това момче след раздялата много се мразихме,но нещата се развиха така,че сега сме приятели :-)

mnogomili4kata-sf
06-29-2006, 10:11
Най-гадният начин беше зарязване без да каже и дума....нали сме хора,толкова ли не могат да говорят...след него още един направи така и аз вече почнах да полудявам...мразя така,поне да имат смелостта да си кажат бе мама им.... :evil: :evil: :evil: :smt013

maraia
06-29-2006, 10:19
еми..."сори ма с най-добрата ти приятелка на зеленото..." ебааааси...
или пък "писна ми от курвенските ти истории..."

06-29-2006, 12:26
mi ediniq den me gu6ka6e a na drugiq den zamina za germaniq i ne mi se obajda sq kato me vidi po ulicite... :smt013 :smt013 :smt013

много е гадно така!хем ти мрънкат че не могат да те видят, хем те подминават като малка гара без да ти се обадят!Ебаси хората, ебаси чудото
nqkoi maje sa samo za ubivane..... :smt021 :smt022

priti_kiti
06-29-2006, 13:03
точно на Нова година...

HandOfBlood
06-29-2006, 13:13
Най-гадният начин беше зарязване без да каже и дума....нали сме хора,толкова ли не могат да говорят...след него още един направи така и аз вече почнах да полудявам...мразя така,поне да имат смелостта да си кажат бе мама им.... :evil: :evil: :evil: :smt013ахахаха и при мене тфа беше най-гадното... скарахме се мега яко и след тфа съобщава на най-добрата ми приятелка, че сме скъсали... ама самата аз не бях осведомена. мале, толко гадно ми беше тогава... ма ся като се сетя и ми е мега смешно :smt005

lost_girl
06-29-2006, 13:14
az pusnah tazi tema,no nqma kakvo da napi6a,za6toto nikoga do sega ne sam imala gaje i zatova nito az sam kusala nito nqkoi men ;(

ReconnEcT
06-29-2006, 13:15
men samo edin put me zarqzaha..toest az skusah s neq no bqh dosta otblusnat koeto si e dosatu4no za da se kaje "zarqzan" .. Momi4eto ne6u be6e isperkalo totalno 0_o tvurde6e 4e me obi4a ama bilo po dobre za men da ne sam s neq 0_o taka i ne svana kolko q obi4ah togava no.. kvo da prai6 qvno e psihqsala kato trugna s men :oops:

ziky
06-29-2006, 16:03
men samo edin put me zarqzaha..toest az skusah s neq no bqh dosta otblusnat koeto si e dosatu4no za da se kaje "zarqzan" .. Momi4eto ne6u be6e isperkalo totalno 0_o tvurde6e 4e me obi4a ama bilo po dobre za men da ne sam s neq 0_o taka i ne svana kolko q obi4ah togava no.. kvo da prai6 qvno e psihqsala kato trugna s men :oops:

Точно така батка...бъди готин...бъди себе си и не се занимавай с глупости :) ако се чустваш готин значи си такъв :):) ти си от мойта гилдия :)

MartiSSima
06-29-2006, 21:47
Men me izvede na kafe, i se obarna i mi kaza abe az mn darja na tebe,mnogo te haresvam i mnogo te obicham.Strahoten chovek si ama ne moa se vliubq v tebe.Ot teq dumi ne mi stana gadno a SME6NO!Po4ti 3 meseca i polovina mi kazva obicham te i posle ne moa se vlubq.Ochakvashe da se razplacha i az se razplakah ama s razlikata 4e plakah ot smqh! :D

06-30-2006, 23:32
heh mi sutrinta mi prati sms kolko mnoo me obicha nemogla bez men az na obqd se vidiahme samo mi se darpas6e kato q popitah za6to kaza 4e ne bila v nastroenie a ve4erta mi kaza 4e nemoje da e s men za6toto se vra6ta pri biv6iq si i go obi4a nego

NaughtyGirl
07-01-2006, 10:37
s belejka. . . . . . . . .

Това е не само гадно,но и суууупер тъпо!!!

ReconnEcT
07-01-2006, 12:20
men samo edin put me zarqzaha..toest az skusah s neq no bqh dosta otblusnat koeto si e dosatu4no za da se kaje "zarqzan" .. Momi4eto ne6u be6e isperkalo totalno 0_o tvurde6e 4e me obi4a ama bilo po dobre za men da ne sam s neq 0_o taka i ne svana kolko q obi4ah togava no.. kvo da prai6 qvno e psihqsala kato trugna s men :oops:

Точно така батка...бъди готин...бъди себе си и не се занимавай с глупости :) ако се чустваш готин значи си такъв :):) ти си от мойта гилдия :)

мн ясно брато ;) няа да се даваме да ни ма4кат ! ;п

LuCkY_YoU
07-01-2006, 16:19
za men vseki edin na4in e gaden. no kogato vidq 4e 4oveka do men e bezrazli4en tova ubiva...

07-02-2006, 17:42
bqhme na kafe s priqteli i bqhme se skarali,izvede me otvyn da pogovorim i az re6ih 4e 6te se izvini ama toi mi kaza 4e imame nujda ot po4ivka i 4e imal "li4ni problemi" koeto nikak ne e vqrno i kogato vlqzohme vs znaeha i be6e mn unizitelno

ziky
07-02-2006, 19:51
точно на Нова година...

И мога часа да кажа даже щото бях там.....1 и 15

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-02-2006, 19:55
:? a mii.. ne sa me zarqzvali i se nadqvam i da ne go pravqt :)

zaharcheto_f
07-02-2006, 21:02
Na men mi kaza 4e ne mojem da badem pove4e zaedno, "ne moga da ti kaja za6to ne me izma4vai pove4e, no nqma drugo momi4e" a sled nqkolko dena go bqha videli s druga i ot togava e s neq napravo mi razbi sarceto :smt010 :smt010

kristini4ka
07-02-2006, 23:02
Еми мен не са ме зарязвали...само са ме отрязвали веднъж не беше много гадно, но аз много го обичах и много ме заболя...той просто ми каза че няма чувства към мен и тва беше...

teenkopele
07-02-2006, 23:04
Смс-ът е много културно зарязване в сравнение с едно мое.

...което е? :wink:

A3_CbM_MoMu4e
07-03-2006, 02:18
беше заради Х и ми каза в очите че няма чувства към мен но не е заради Х иска да скъсаме че тя няма нищо общо а сега и се натиска като първия глупак но тя не го иска...накрая го разбрах че си е такъв и няма да се откаже и да вземе да си хване сеиозна приятелка :lol: :lol: :lol:

anichkaaa
07-03-2006, 06:22
4rez negov priqtel :lol:

Levski_Fenka
07-03-2006, 07:53
ае чесно да си кажа то не беше гадно ми беше по скоро тъпо да го прави :!: Заеба ме в скайпа :lol: :-D :lol: цял живот ще му се смея

sweety_hope
12-26-2006, 23:28
Mi 2 p1ti sa me zarqzvali,makar 4e iam i edin p1t koito az mn ne go v4itam(ostavi mi s1ob6tenie na gl.po6ta,ama to stana taka 6toto ne mu vdigax tzql den i ako ne me be6e zarqzal,az 6tqx da go ostavq).
P1rviq p1t be6e s sms v 5 sutrinta-bilo mu trudno,izm14va li sme se zaradi raztoqnieto(14 km i az sam vs v negoviq grd).
Vtoriq p1t(pak sa6toto mom4e koeto me zarqza p1rviq p1t)ne se obadi nqkolko dni i nakraq mi napisa''4estita Koleda i veseli praznitzi.Sorry 4e ne se polu4i mejdu nas ama qvno ne ni e pisano da b1dem zaedno''Ama i az sam go zarqzvala 1 p1t-abe stra6no e-nqmam dumi.Lo6oto e 4e na mene mi e gadn vapreki 4e mu varnax mn zloben sms 4e ne mi puka i t.n.
Vse pak 06te si go obi4am :roll:

frozen
12-27-2006, 00:48
След нощ прекарана заедно с него...у тях. На обед станах, той беше отишъл на работа. Направих си от неговото кафе, седнах на неговия компютър, намерих го в чата, където той ми съобщи, че между нас не се получава само се караме и тн. След което ми остана просто да оправя леглото..неготово! И си тръгнах :wink:

HopeLesss
12-27-2006, 07:52
Не са ме зарязвали :roll:

12-27-2006, 07:57
Ami kusali sa me to4no-4 puti...purviq put be6e gadno za6toto go xaresvax 3 godini trugnaxme i toi me zaeba zaradi moq fr,vtoriq put mi stana gadno za6toto me zarqza na koleda za6toto : "ne vurvqlo",tretiq put pak me zarqzaxa 1 sedmica predi RD to mi...pak "za6toto ne vurvqlo",i ve4e posledniq put me zaebaxa 2 sedmici sled kato navur6ixme mesec,moje bi tva mi be6e nai trudnata razdqla sled kato navur6ixme mesec sled tova 2 sedmici toi se durje6e ot4ujdeno i mn stranno...az go preduse6tax i toi prosto doide pri men v edno mejdu4asie i kaza "ne mislq 4e i dvamata razbirame kakvo zna4i vruzka" :-s ,nai tupoto e 4e kato mi go kaza tva i az zada ne revna dori ne go poglednax samo zabix pogled v zemqta,i toi posle kazal na edna moq fr 4e mu stanalo gadno za6toto mn me xaresval a az dori ne sum go poglednala v o4ite kato me skusal 8-[

MiMeto_91
12-27-2006, 08:11
Emi hodq s edno momche 2 godini.Zarqzval me e 3/4 puti,no edin put mi beshe super gadno.Izliza edna ve4er na kafe s edno momiche.Posle se chuhme po telefona sichko ok smqhme se bazikahme se.Na sutrinta me vikna u tqh.Otivam i vlizam v staqta i tragvam da go celuvam a toi se drupnai sedna na legloto.Az vikam "kakvo ti e?" a toi "nishto mi nqma,kakvo trqbva da mi e?!" i sedna na pc-to.Sled malko doide pri men i az vikam "Ti imash druga nali???" i toi si navede glavata i zapochna da mi obqsnqva kak sa se celunali.I az vikam "mislish li da hodish s neq?" a toi "e nie ve4e hodime".....
Beshe trugnal s neq na purvata ve4er...bez dori da pomisli za men,a hodehme godina i polovina...:( beshe ujasno i me zarqza na sledvashtiq den....i dokato hodeshe s neq mi kazvashe che me obicha..... :((((((((

Sadness``
12-27-2006, 08:21
Hodeh s edno momche,no se skarahme zaradi bivshiq mi.Edna ve4er mi pisa sms che ne iska da e s men a posle mi zvanna.Na drugiq den izleznahme na kafe karahme se,ve4erta pak se vidqhme prikazvahme i se sdobrihme.Dade mi ,kakto toi kaza"posleden shans,da mu pokaja che iskam da sum s nego".Izlizahme oshte 2 ve4eri a toi se durjeshe ujasno gadno.Beshe mi super kofti.Poslednata ve4er kogato izlizahme toi ne me pregurna cqla ve4er ne me celuna,sedq i si prikazva s edna moq fr...a az bqh gotova da se razplacha na nqkolko puti.Predi da si trugne me celuna i nishto ne kaza pove4e.:( Ve4erta si sedqh v nas i poluchih sms-i ot nego.Pisheshe mi "Ae tva beshe.GAME OVER.Nemoga da sum s teb.Obiknah te za nqkollko sedmici.Za pruv put imam takiva chuvstva kum momiche,a za 2 dena te namrazih.Budi shtastliva az bqh do tuk..." A an men mi beshe ujasno gadno vleznah v chata i edva li ne go molih da se vurne.Padnah si pod dostoinstvoto,no iskah da sum s nego.A toi me otrqza otnovo... :( :( :( :( :( Beshe ujasno ...sega nemoje da me gleda.Kogato me vidi me naricha kurva,tupanarka...i vsqkakvi takiva.... :( :( :( :( :(

aBeP4eTo
12-27-2006, 10:16
Не са ме зарязвали :roll:

мдам и мен никога не са ме зарязвали. И дано не ми се случи скоро.

nasty_f
12-27-2006, 13:46
Както бяхме заедно...Изведнъж един ден го гледам в дискотеката с всичките приятели се целува с друга...Направо ми идеше да отида и да го пребия :smt013 :smt018 :smt019 ...Но сега като се сетя ми става много смешно :smt005