PDA

View Full Version : Изкривяване



kjhk
06-28-2006, 17:26
Здравейте
Имам следния проблем:
Имам изкривяване на малките пръстчета на двата крака поради причината че като малак съм носил тесни обувчици, може ли по някакъв начин да се "изправят" в нормалния си вид. Аз съм на 17 г.
Не съм споделял с лекар за проблема си.Ако някой знае нещо по проблемами нека сподели , благодаря предварително!

MiRaCuLiXbb
06-28-2006, 18:18
Бате, тва е кост. Щом така е израстнала единственият начин е да се счупи и да се намести. Неприятно е, но не виждам друг начин.

beB_
06-28-2006, 21:58
Бате, тва е кост. Щом така е израстнала единственият начин е да се счупи и да се намести. Неприятно е, но не виждам друг начин.
i az nz za drug na4in..

^VIP^
06-28-2006, 23:48
Гледал съм по Риалити ТВ, в пръста се вкарва ... нещо като тел, тънко желязо и се намества, и се седи с него докато не се оправи, от пръстите стърчаха краищата на телта, но поне имаше резултат ...

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 11:43
Гледал съм по Риалити ТВ, в пръста се вкарва ... нещо като тел, тънко желязо и се намества, и се седи с него докато не се оправи, от пръстите стърчаха краищата на телта, но поне имаше резултат ...
О,уууу само като го слушам ми става зле...
По темата...ми майка ми има същия проблем. Тя е на 46 но и е от отдавна. Незнам може би трябва да се посъветваш с лекар.

ninsy
06-30-2006, 11:24
Гледал съм по Риалити ТВ, в пръста се вкарва ... нещо като тел, тънко желязо и се намества, и се седи с него докато не се оправи, от пръстите стърчаха краищата на телта, но поне имаше резултат ...

това ми звучи отвратително ебати гадното като прочетох тръпки ме побиха.