PDA

View Full Version : neznam kvo 6te stane



AVRIL_LAVOIGNE_90
06-28-2006, 17:40
offf nz kak da zapo4na....vsi4ko se slu4i edna ve4er kogato si 4atih s moqta priqtelka po skype izvednaj tq si tragna i az ostanah da si 4atq s bratov4ed i.Toi zapo4na da me pita kak sam a a z mu kazah 4e ne sam mnoo dobre a toi me popita ''za6to da ne bi da te e zarqzali gadjeto'' a az mu kazah 4e nee e.I toi mi vika mi togava fda ti stana toie super qk ama si ima gadje i az kato mukazah nali 4e ne staa 4e toi si ima ve4e toi mi kaza 4e ot petak nqmalo i tka pisahme si razni raboti nali se se6tate kakvi i az mu vikam za kvo se bazika s men 4e ne govori seri0ozno toi mi kaza 4e e napalno seriozen i 6tom ne mu vqrvam trqq da si pogovorim na 4 o4i i togava 6te razbera 4e e seriozen.Neska go vidqh s kolata i toi ni mahna i s eusmihna no nz dali na men ili na moqta priqtelka(bratov4edka mu)MOLQ VI KAJETE DALI SE BAZIKA I MOJE LI DA STANE NE6TUUU :?:

ziky
06-28-2006, 17:46
Изобщо не си и мисли да ти помагам...като гледам си на 16 или щще си на 16 а той след каот има кола значи е над 18,...забрави....точно това го мразя!

06-28-2006, 20:34
Изобщо не си и мисли да ти помагам...като гледам си на 16 или щще си на 16 а той след каот има кола значи е над 18,...забрави....точно това го мразя!
=D>

sladkata_hilary
06-29-2006, 12:24
еми ако сега няма гадже и по думите му изглежда,че е сериозен..дз..може да се пробвате,ако наистина искаш да си с него :wink: ...мисля,че е по-добре да си поговорите лично,а не чрез скайпа \:D/

brain_stew
06-29-2006, 12:37
ми и аз съм се сваляла с братовчедите на мои фендки в скайпа ма не знам никой досега не ми е предлагал макар че много ми се е искало, обаче як флирт сме му удряли!ми за да разбереш че е сериозен май наистина трябва да си поговорите на 4 очи!а относно усмихването е възможно и на двете ви да се е усмихнал!

BLaCk_AnGeL
06-29-2006, 12:48
Изобщо не си и мисли да ти помагам...като гледам си на 16 или щще си на 16 а той след каот има кола значи е над 18,...забрави....точно това го мразя!

xaax q stiga .. kvo sq momiche na 16 ne moje da ima vrazka s palnoleten taka li ?? :lol:
a otnosno temata.. zashto ne nakarash priqtelkata si da ti uredi nqkva sreshta s nego ? =P~

lost_girl
06-29-2006, 12:56
mi nz moje i da se buzika no moje i da ne se.a btw toi na kolko god. e a ti?

ReconnEcT
06-29-2006, 13:19
za6to da se buzika 4oveka ? tova 4e 6te kusa s gadjeto si e nad 18 ne mu dava pravo da te haresva li ?!? tova sa pulni gluposti prosto trqbva da se vidite i da pogovorite !

Matik
06-29-2006, 13:20
Изобщо не си и мисли да ти помагам...като гледам си на 16 или щще си на 16 а той след каот има кола значи е над 18,...забрави....точно това го мразя!

xaax q stiga .. kvo sq momiche na 16 ne moje da ima vrazka s palnoleten taka li ?? :lol:
a otnosno temata.. zashto ne nakarash priqtelkata si da ti uredi nqkva sreshta s nego ? =P~

Това по skype си е било яко нагласено хаха ...

ziky
06-29-2006, 15:48
Изобщо не си и мисли да ти помагам...като гледам си на 16 или щще си на 16 а той след каот има кола значи е над 18,...забрави....точно това го мразя!

xaax q stiga .. kvo sq momiche na 16 ne moje da ima vrazka s palnoleten taka li ?? :lol:
a otnosno temata.. zashto ne nakarash priqtelkata si da ti uredi nqkva sreshta s nego ? =P~

Това по skype си е било яко нагласено хаха ...

:D
Лично аз съм прекалено ама адски против връзки от типа аз съм на 16 той на 3248989734345434 години....дейби глупостите...после на по 17 години бутат колички и ми реват че техния герой им изневерявал...пааХиАХИиаХи аи нека им е!!!!!!!!!!!!!!