PDA

View Full Version : Чувствам се различен



дарба
06-28-2006, 18:36
чувствам се някакси различен от другите дали е защото съм си аз или и а незнам как да се изразя вие чувствали ли сте се така/

06-28-2006, 19:02
ami ako ne si typ chalgar i da sa oblichash kato ustanalite- normalno e i az sym taka

RockMan
06-28-2006, 19:02
Какво имаш по-точно предвид под "различен" :?: По принцип да си различен понякога е хубаво,отличаваш се и изпъкваш пред останалите но сподели какво имаш предвид под "различен" :?:

LuDaTa_14{P}
06-28-2006, 19:17
az imam 4uvstvo ponqkoga 4e sum neopbknovena smisul postoqnno si otkrivam nedostatuci i imam 4uvstvo 4e samo az gi imam i se 4udq horata dali me vuzpriemat haxhax v tfa se 4uvstvam razli4na no vseki si e edinstven :P

LuDaTa_14{P}
06-28-2006, 19:23
mnoooooooooooooooogo sorry na pravopisnite gre6ki ama :oops: :oops: mnooooogo

flam`f
06-28-2006, 19:39
ха ми кво да ви кажа,аз секи божи ден се чувствам като извънземно...просто като гледам останалите,напр. ония от класа ми понякога се чувствам като идиот или пък кат аутсайдер/макар че не съм,само за първото малко не съм сигурна/,така де....

06-28-2006, 20:21
Какво имаш по-точно предвид под "различен" :?: По принцип да си различен понякога е хубаво,отличаваш се и изпъкваш пред останалите но сподели какво имаш предвид под "различен" :?:


нещо такова е маи и ако има някаква важна задача винаги на мен я дават немога да го обесня като скрит лидер или нещо такова

WILD__BOY
06-30-2006, 07:52
Да не би да имаш още една ръка?!

07-01-2006, 09:28
ako ne slu6a6 4alga i ne se oblii4a6 kato tqh dori tova 4e slu6a6 razli4na muzika te pravi razli4en hi4 da ne ti puka jivei si jivota i da ne ti puka za drugite ti si unikalen a te sa ednoobrazni

nickolai
01-07-2010, 14:57
Всеки си е индивидуален за себе си така, че не всички хора могат да бъдат едакви, понякога е трудно да намериш хора с които се разбираш и това те кара да се чувстваш самотен!
Странно е самотата, липсата на човек хора с които да споделиш нещо, което не можеш да кажеш на всеки срещнат те карат да се чувстваш изолиран, постъпките на другите ти изглеждат нерационални виждаш неща които всъщност са глупави, но са неразделна част от нашето изкуствено ежедневие!
В съвременния свят има много хора(доста солиден процент), които се правят на такива каквито не са незнайно защо, моето обяснение за това е, че те просто се опитват да привличат внимание да са актуални, лично за мен по-скоро са смешни...
Така, че всеки сами избира какъв да е всеки има право на свои живот, свое лично пространсто свобода и тук се появява моето раздвоено мнение именно тази свобода може би е виновна за всичко, но всяко нещо в границите на нормалното е нормално!
Не твърдя, че не трябва да има свобода, но мислч, че пълната свобода води до безпорядък, понякога трябва да сбъркаш за да разбереш кое е правилно...!


Съжалявам ако съм се отклонил от темата или съм представил мнението по-некоректен начин!

ecstazy
01-07-2010, 16:59
ха ми кво да ви кажа,аз секи божи ден се чувствам като извънземно...просто като гледам останалите,напр. ония от класа ми понякога се чувствам като идиот или пък кат аутсайдер/макар че не съм,само за първото малко не съм сигурна/,така де....

BrainlessROCKBABY
01-07-2010, 17:05
защо изровихте темата?!