PDA

View Full Version : Ne go razbiram...!



06-28-2006, 18:58
Xodixme predi 2 godini,oba4e toi se durje6e mn tupo i vse me preebava6e.Az razbirase my pro6tavax...I predi okolo mesec si govorixme i my priznax,4e go obi4am i toi kaza,4e mn sujalqva,4e me e preebaval taka i 4e sega se e promenil i iska da se subereme.Az my kazax,ok,no my kazax 4e my nqmam doverie...Sega se vijdame rqdko,koeto ne e problem,razbiram ,4e sega e dosta zaet.Problema e tam,4e rqdko se se6ta da me potursi,da mi pi6e,kogato obe6tae da mi zvunne po4ti nikoga ne go pravi,kato se razberem da se vidim,4esto se sly4va da otloji sre6tata v posledniq moment...Az govorix s nego,kazax my kak se 4yvstvam i toi kaza 4e nqma6e da govori s mene ako ne misle6e za mene,4e prosto si e takuv,4e ne moje postoqnno da obru6ta vnimanie na nqkoi,da ne se surdq i nqkvi takiva ne6ta...Mn puti go pitax sigyren li e 4e e promenen i 4e iska da e s mene i toi kaza DA.Az ne go tursq 4esto,4akam toi da mi pi6e i go pravi,kato minat nqkolko dni...A nie dori vse o6te ne xodim...Ne razbiram kakvo 4aka!?Ne mi kazvaite da go zareja,za6toto vse o6te ne sum gotova za tova.Daite suvet! :smt010 [/url][/quote]

ziky
06-28-2006, 19:01
Xodixme predi 2 godini,oba4e toi se durje6e mn tupo i vse me preebava6e.Az razbirase my pro6tavax...I predi okolo mesec si govorixme i my priznax,4e go obi4am i toi kaza,4e mn sujalqva,4e me e preebaval taka i 4e sega se e promenil i iska da se subereme.Az my kazax,ok,no my kazax 4e my nqmam doverie...Sega se vijdame rqdko,koeto ne e problem,razbiram ,4e sega e dosta zaet.Problema e tam,4e rqdko se se6ta da me potursi,da mi pi6e,kogato obe6tae da mi zvunne po4ti nikoga ne go pravi,kato se razberem da se vidim,4esto se sly4va da otloji sre6tata v posledniq moment...Az govorix s nego,kazax my kak se 4yvstvam i toi kaza 4e nqma6e da govori s mene ako ne misle6e za mene,4e prosto si e takuv,4e ne moje postoqnno da obru6ta vnimanie na nqkoi,da ne se surdq i nqkvi takiva ne6ta...Mn puti go pitax sigyren li e 4e e promenen i 4e iska da e s mene i toi kaza DA.Az ne go tursq 4esto,4akam toi da mi pi6e i go pravi,kato minat nqkolko dni...A nie dori vse o6te ne xodim...Ne razbiram kakvo 4aka!?Ne mi kazvaite da go zareja,za6toto vse o6te ne sum gotova za tova.Daite suvet! :smt010 [/url][/quote]

Моя съвет е да ти кажа че малко или много хората често се променят взависимост от обстоятелствата заобикалящи ги...така че мисля че колкото и положително да се е променил се е променил и отрицателно...това за него не е както преди ежедневие...но мисля че за пореден път трява да го разбереш....след като още не те е преебал както ти каза знаи има нщо вярно в думите му като казва че се е променил :roll:

LP_girl_14
06-28-2006, 19:06
Ми просто го помоли да ти обръща мъничко повече вниамние.Едва ли е дотолкова зает че да не намира 1 минута да ти с еобади,да ти каже лека нощ или обичам те или просто да ти каже нещо мило!Нали знаеш-Когато искаш да направиш нещо намираш начин,когато не искаш-намираш оправдание.А има и друг вариант-Може би се страхува да показва чувствата си,може да е свикнал на несериозни връзки или пък ти очакваш прекалено много от него.Все пак мисля че отново трябва да поговорите.Нищо няма да му струва да преразгледа поведението си.В крайна сметка всеки може да каже"Аз съм си такъв,не мога да се променя",но пък той трябва да се опита заради теб.Ако наистина има чувства към теб ще гледа ти да си добре,не само той :!:

06-29-2006, 16:07
10x mnogo.Zvy4i okyrajitelno... :roll:

ziky
06-29-2006, 16:11
10x mnogo.Zvy4i okyrajitelno... :roll:


Дано и да е да не е само звучащо а и прилежащо :)

LuCkY_YoU
06-29-2006, 16:15
Ami i az sum popadala na takiva mom4eta i 4estno kazano e mn gadno da 4aka6 nqkoi da ti zvunne...nz dali si zaslujava da si s takuv 4ovek, no mislq 4e s vremeto 6te si proli4i dali naistina durji na teb i sama 6te si preceni6 :!: uspeh ot men i v kraina smetka ne se 'vruzvai' tolkova :)

{sweet4e}
06-29-2006, 19:56
Emi draj se taka sqka6 ne ti puka.Ama ne sega da ne mu obra6ta6 vnimanie,a vse edno ne ti stava kofti.Ne mislq 4e ako govorite 6te stane ne6to za6toto toi pak 6te ti kazva sa6toto.Opitai pak i mnogo mngo ne se vprqgai v tazi vrazka
http://img420.imageshack.us/img420/8835/thepussycatdolls022ka.jpg