PDA

View Full Version : той е единствения но има малка пречка...в затвора е:(



^MaLkOtO^ZlO^
06-28-2006, 19:32
хора знам че ви е писнало от тъпи теми обаче имам отчаяна нужда да споделя с някой:(
значи...има едно момче той е от биячите на квартала запознахме се лично преди около два месеца. първо ми стана симпатичен (защото сички ги е страх от него а аз се по такива си падам) после започнах да го харесвам след това тръгнахме и разбрах че наистина адски много го обичам...сичко беше перфектно докато днес един не дойде едно момче и ми вика абе знаеш ли че к*****а е в панделата бате и аз не му се вързах после разбрах че наистина той и още 2 момчета са наистина в затвора защото...защото те биеха сички наред, крадяха телефони и най лошото - бяха направили сериозна сума от наркотици...хванали ги с хероин:(( и сега той е в затвора казвам ви умирам защо защо все аз!? защо любимите ми хора все страдат?! ще умра наистина ви казвам живота без него не е живот! искам наистина да умра той беше сичко за мен беше целия ми свят...искам да ме няма искам да спра да страдам:(

NaughtyGirl
06-28-2006, 19:34
TOva e gadno...a toi sled kolko vreme 6te izleze ot zatvora znae6 li?!

ziky
06-28-2006, 19:36
Принципноо аз не се бутам с дроги наркомани но мисля ч шанса в твоя случай е такъв.. :|

MiRaCuLiXbb
06-28-2006, 19:38
Рядко се бъзикам вече, ама я се стегни и забраи тая утрепка. :evil: Хвани си некое нормалено момче, за което поне ще си сигурна, че няма го застрелят или пребият някъде. Как можеш да се кефиш на някъв изруд, дето се занимава с кражби и наркотици. Подобни хора трябва да се презират. Твойто ми изглежда на няква детинска идиотщина/разбирай любов/.

sladkata_hilary
06-28-2006, 19:41
Рядко се бъзикам вече, ама я се стегни и забраи тая утрепка. :evil: Хвани си некое нормалено момче, за което поне ще си сигурна, че няма го застрелят или пребият някъде. Как можеш да се кефиш на някъв изруд, дето се занимава с кражби и наркотици. Подобни хора трябва да се презират. Твойто ми изглежда на няква детинска идиотщина/разбирай любов/.

=D>

^MaLkOtO^ZlO^
06-28-2006, 19:43
може да е лош може да е всякакъв обаче адски ама адски много го обичам :( представете си какво ми е щом като казах на майка ми тя даже щеше да се разреве с мене:( а ще излезне чак след 6 години а това е страшно много време:(

LP_girl_14
06-28-2006, 19:46
Извинявай мила,ама не мислиш ли че заслужаваш нещо повече от бияч,който краде телефони и притежава наркотици?Толкова ли няма нормални и свесни момчета на тоя свят,та точно с тоя си се хванала.Наистина не ние решаваме в кой да се влюбим,но не виждам какъв живот и какво щастие би могла да имаш с такъв човек!

Bisollini
06-28-2006, 19:47
ZAgivai be .. da se be6e hvanala s Boss-a na Italianskata mafia nqma lo6o toi kfo da ne se misli za gospod toq . zemi si hvani nqkoi svesten. ako msli6 4e na onq mu puka za teb jestoko se luje6

iiirish
06-28-2006, 19:47
всичко ще се оправи, няма страшно. моят приятел също е трябвало да отиде там, но му се е разминало само с условна. и то за кво?! за няко тъпо пиянско сбиване още когато е бил на 18...

^MaLkOtO^ZlO^
06-28-2006, 19:53
na moq nqma kak da mu se razmine mnogo sa mu seriozni provineniqta a i sa stra6no mnogo:( prosto ako imate i predstava prosto kolko sum ot4aqna tva ne mu e 1voto provinenie sa sa podadeni i nqkakvi jalbi prosto imam 4ustvoto 4e umiram:(

LoVe_RuSlAn
06-28-2006, 20:13
Абе да ти кажа честно не се занимавай с тоя знам че го обичаш и че за тебе той си е идеален но по това което прочтох мога да ти кажа че това момче ще ти донесе само неприятности и още повече че ако останете заедно той няма да спе навиците си който ти описа и заради които е в затвра и ти често ще се налага да го виждаш там а на него ако му пукаше за тебе щеше да спре

06-28-2006, 20:14
dokato ne izleze ot zatvora ne mu pi6i i ne se nabutvai mnogo navatre v negovite raboti za6toto ne si zaslujava i ti da se provali6 po dobre stoi dale4 ot takiva za6toto da te smqtat za propadnalo momi4e ne e dobre kazvam ti ot li4en opit 6te ti ostane za cql jivot ako ne vnimava6 :!: :!: :smt012

^MaLkOtO^ZlO^
06-28-2006, 20:29
mnogo vi blagodarq za suvetite naistina:( oba4e ne moga da si go izbiq ot glavata :( obojavam go si4ko v men go obi4a i dobrite i lo6ite strani a az sum sigurna 4e me obi4a prosto tolkova puti mi go e dokazval sega kato go nqma se 4ustvam prazna otvutre:(

koalka
06-28-2006, 21:19
А той за колко време е в затвора?Ако го обичаш го чакай!!

ziky
06-28-2006, 21:21
Абе да ти кажа честно не се занимавай с тоя знам че го обичаш и че за тебе той си е идеален но по това което прочтох мога да ти кажа че това момче ще ти донесе само неприятности и още повече че ако останете заедно той няма да спе навиците си който ти описа и заради които е в затвра и ти често ще се налага да го виждаш там а на него ако му пукаше за тебе щеше да спре

Мн як аватар :)

06-28-2006, 22:08
Malko sa mu 6g. Kolkoto i da ti e gadno shte go prejiveesh. Vse pak iskash li da si s 4ovek koito 4rez dalaverkite si ubiva xora. Zaradi takiva "pritejateli na narkotici" mladoto pokolenie zagiva, v Bulgaria ve4e nai-golemiq problem na podrastvashtite i mladite sa narkoticite! Za takiva xora ne trqbva da ima milost, da gniqt v zatvora. Bil biq4 na kvartala, kradql telefoni:ami ako nqkoq den na teb ti otkradnat telefona, taka nare4enite biq4i v nqkoi drug kvartal, shte se vliubish li v tqx(nego)? NEDEI da sujalqvash za nego a se radvai 4e si se oturvala i si nameri podxodqshtiq 4ovek, po-vuzmojnost gledai da ne e prestupnik!

Sunny_stz
06-28-2006, 22:17
Аз също съм на мнение да го забравиш!Наистина не си струва да страдаш по такова мом4е,защото някой ден може да навреди и на теб с тези престъпления които извършва!Особено наркотиците,това е най-лошото ,това е скорошна смърт да се занимаваш с наркотици!!!Обре4ен си просто!!Искрено се надявам да разбереш това и да го забравиш,знам колко е трудно!Но за 6 години ще успееш убедена съм!Намери си друго мом4е,което да не се занимава с такива неща!!!

strawberry1988
06-28-2006, 22:23
zabravi go dokato e vreme i ne e vuvlqkul i teb v tezi "hubavi raboti"

06-28-2006, 22:54
mnogo vi blagodarq za suvetite naistina:( oba4e ne moga da si go izbiq ot glavata :( obojavam go si4ko v men go obi4a i dobrite i lo6ite strani a az sum sigurna 4e me obi4a prosto tolkova puti mi go e dokazval sega kato go nqma se 4ustvam prazna otvutre:(
si4ko e vapros na samovnu6enie mila

ziky
06-28-2006, 22:55
mnogo vi blagodarq za suvetite naistina:( oba4e ne moga da si go izbiq ot glavata :( obojavam go si4ko v men go obi4a i dobrite i lo6ite strani a az sum sigurna 4e me obi4a prosto tolkova puti mi go e dokazval sega kato go nqma se 4ustvam prazna otvutre:(
si4ko e vapros na samovnu6enie mila

Има и друго.....хубаво е и нормално човек да си говори сам.....лошото е когато почне да си отговаря... :?

BeBencEto
06-29-2006, 07:49
Рядко се бъзикам вече, ама я се стегни и забраи тая утрепка. :evil: Хвани си некое нормалено момче, за което поне ще си сигурна, че няма го застрелят или пребият някъде. Как можеш да се кефиш на някъв изруд, дето се занимава с кражби и наркотици. Подобни хора трябва да се презират. Твойто ми изглежда на няква детинска идиотщина/разбирай любов/.

=D> =D> =D>

RaDiTy
06-29-2006, 08:58
dori i da ne ti se iska trqbva da go zabravi6...verno li misli6 4e sled 6 god.(ili tam kolkoto 6te sa) 6te go 4aka6 o6te i nqma da si 6tastliva s nqkoi po-malko opasen ??

06-29-2006, 12:13
mnogo vi blagodarq za suvetite naistina:( oba4e ne moga da si go izbiq ot glavata :( obojavam go si4ko v men go obi4a i dobrite i lo6ite strani a az sum sigurna 4e me obi4a prosto tolkova puti mi go e dokazval sega kato go nqma se 4ustvam prazna otvutre:(
si4ko e vapros na samovnu6enie mila

Има и друго.....хубаво е и нормално човек да си говори сам.....лошото е когато почне да си отговаря... :?
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

06-29-2006, 12:16
Супер в тая държава имало правосъдие ега им счупят ръчичките.

А иначе по темата можеш да му ходиш на свиждания ще се зарадва.

patoka_dafi
06-30-2006, 12:03
ako go obi4a6 shte iz4aka6 prisudata no dotogava dene oburnal rezbata vse pak e v zatvora

lost_girl
06-30-2006, 12:23
naistina e mn gadno,no ne si zaslujava da umre6 zaradi nego!

dest
06-30-2006, 12:33
TOva e gadno...a toi sled kolko vreme 6te izleze ot zatvora znae6 li?!

Ха.. по-добре да не излиза,такива като него не трябва да са на свобода!
:evil: Не ми е ясно как може да се влюбиш в такъв човек ???

И в моя град имаше такива уж "гангстери". Крадяха, биеха .. даже некой ги биеха за кеф .. не мога да ги разбера тия хора много са зле.. В крайна сметка се озоваха в затвора. :evil:

kobrichka
06-30-2006, 12:58
Абе да ти кажа честно не се занимавай с тоя знам че го обичаш и че за тебе той си е идеален но по това което прочтох мога да ти кажа че това момче ще ти донесе само неприятности и още повече че ако останете заедно той няма да спе навиците си който ти описа и заради които е в затвра и ти често ще се налага да го виждаш там а на него ако му пукаше за тебе щеше да спре


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

SeXyTo_f
06-30-2006, 14:24
може да е лош може да е всякакъв обаче адски ама адски много го обичам :( представете си какво ми е щом като казах на майка ми тя даже щеше да се разреве с мене:( а ще излезне чак след 6 години а това е страшно много време:(
след като го обичаш...не го оставяи....аз съм сигорна че ти можеш да му помогнеш да се откаже от всички тези неща...било то наркотици и нз си още кво...ако и той те обича ще направи всичко възможно! а в затвора колко време ще седи?...ходи му на подещения...отиди да го видиш... 8-[

SeXyTo_f
06-30-2006, 14:25
TOva e gadno...a toi sled kolko vreme 6te izleze ot zatvora znae6 li?!

Ха.. по-добре да не излиза,такива като него не трябва да са на свобода!
:evil: Не ми е ясно как може да се влюбиш в такъв човек ???

И в моя град имаше такива уж "гангстери". Крадяха, биеха .. даже некой ги биеха за кеф .. не мога да ги разбера тия хора много са зле.. В крайна сметка се озоваха в затвора. :evil:
колкото и лошо и да е...трябва да дадеме възможност на тези хора да се поправят....но трябва някои да им помогне!

destt
06-30-2006, 14:36
колкото и лошо и да е...трябва да дадеме възможност на тези хора да се поправят....но трябва някои да им помогне!

Еее да. Ама като постоят 10-20 години тама. Тогава да им се даде..[/quote]

CVETELLINA
06-30-2006, 16:23
ще умра наистина ви казвам живота без него не е живот!а замисли се с него какъв живот щеше да бъде,да живееш винаги в страх.... :? Сега ти е гадно,но ще се оправиш,по-добре е да се отдръпваш от такива хора,нищо добро няма да ти донесе едно такова запознанство според мен!Успех :wink:

Bisollini
06-30-2006, 17:08
Mi Vlez i ti V Zatvore Pone da ste zaedno :mrgreen:

^MaLkOtO^ZlO^
06-30-2006, 21:25
az sum golqm,a kusmetliika mai...dobre 4e ba6ta mi e v ministerski suvet ta s malko vruzki 6te mu namalqt zna4itelno prisudata osven tova ima i opciq da izleze pod garanciq a sum sigurna 4e za tehnite nqma da e problem...pak 6te sme razdeleni no ne za tolkova mnogo

Angle_f
06-30-2006, 21:46
Рядко се бъзикам вече, ама я се стегни и забраи тая утрепка. :evil: Хвани си некое нормалено момче, за което поне ще си сигурна, че няма го застрелят или пребият някъде. Как можеш да се кефиш на някъв изруд, дето се занимава с кражби и наркотици. Подобни хора трябва да се презират. Твойто ми изглежда на няква детинска идиотщина/разбирай любов/.Na su6toto mnenie sam!

ATAKABG
07-04-2006, 04:01
Рядко се бъзикам вече, ама я се стегни и забраи тая утрепка. :evil: Хвани си некое нормалено момче, за което поне ще си сигурна, че няма го застрелят или пребият някъде. Как можеш да се кефиш на някъв изруд, дето се занимава с кражби и наркотици. Подобни хора трябва да се презират. Твойто ми изглежда на няква детинска идиотщина/разбирай любов/.
Много точно.

07-04-2006, 07:34
А тъй бе . Дай да освобождаваме утрепките,като тоя, че да може някаква си там да му се радва.Този само го изкарай от затвора и след 2 месеца ,ако не ти бие шута се неща .

NeSTa_86
07-04-2006, 08:16
Абе да ти кажа честно не се занимавай с тоя знам че го обичаш и че за тебе той си е идеален но по това което прочтох мога да ти кажа че това момче ще ти донесе само неприятности и още повече че ако останете заедно той няма да спе навиците си който ти описа и заради които е в затвра и ти често ще се налага да го виждаш там а на него ако му пукаше за тебе щеше да спре

Мн як аватар :)
auuuuu http://www.lavienumerique.com/photo/217474-277628.jpg

koalka
07-04-2006, 08:20
Ами ок. по такива си падаш,но не мисля,че точно това е човеса,с който можеш да бъдеш заедно.Ще го пуснат от затвора и пак ще почне да прави разни работи.Но е важно дали и той има чувства към теб.

Spider_Web
07-04-2006, 08:21
ako go obi4a6 ne slu6ai nikoi kakvo ti kazva makar i az da sam na sa6toto mnenie 4e trqbva da go zareji6.Za lubovta nqma granici moje6 da go pose6tava6 i kato izleze ako te obi4a 6te se otkaje ot vsi4kite si poroci kolkoto i da e trudno.Ne e trqbvalo da se vlubva6 v takav,no na sarceto ne moje da se zapovqdva znam go ot li4en opit

He3HauKa
07-04-2006, 08:25
Palnoleten li e ?Ako e .... nz dali shte go vidish skoro mila zashtoto v momenta edin poznat e v zatvorq tochno za tova i nqma izgledi da go pusnat skoro...... No vse pak ne ti prechi da hodish da go vijdash tam i da si mu podkrepa :lol:

DeSiTo0o
07-04-2006, 09:19
PO-dobre se opitai da go zabravi6.Sled edin-dva meseca 6te si nameri6 drug koito da obi4a6.

beb4o_bu
07-04-2006, 09:47
До колкото разбрах, ваште знаят за него. Какво е отношението им? Разбрах за майка ти, но все пак искам да ми кажеш. Аз като се замисля сега...6 години ми се струват страшно дълго време! А нещата, които можеш да изпуснеш през тези години...още повече! Но липсата на любимия пък, това е много гадно. :-k

`Death`Whore`
07-04-2006, 09:58
Колко е пропаднала днешната младеж. "Той е единственият, обаче е в затвора за кражби и продажба на наркотици". Я прочети какво си написала.

^HyPoCRiSy^
07-04-2006, 10:03
първо ми стана симпатичен (защото сички ги е страх от него а аз се по такива си падам)
Това просто не искам да го коментирам. С този твой 'вкус' няма да се изненадам, ако някой ден напишеш тема от типа : ' Помощ - преби ме! '

kristini4ka
07-04-2006, 17:25
Ако наистина го обичаш толкова колкото казваш няма да ти пука какъв...Изчакай го да излезе и след това си говорете, а докато излезе помисли отново какви са чувствата ти към него!

FlowerinesS
07-04-2006, 20:37
Май навлезе в дълбокото сено..на колко години си?и още 1 въпрос,ако ен ставам нахална,тва в София ли се случва?

Fiola
07-05-2006, 09:20
Виж сега, мила... Разбирам, че си харесваш лоши момчета... То кой не ги харесва?! Такива които се оправят с всичко и всички, самоуверени са и са царете на шегите! Да с тях не се скучае... Но чак пък с престъпници! Толкова ли няма свестни мъже?! Както и да е... Станалото станало... След като провиненията му са сериозни и няма шанс за пускане под гаранция значи трябва да помислиш сериозно. Готова ли си да го чакаш 6 години? Толкова ли много го обичаш? Какъв ще е живота с него ако го дочакаш? Моя съвет е да започнеш наново. Ако го чакаш всички тези години ще изпуснеш много от живота! А и един наркоман, закоравял престъпник трудно ще се промени и от затвора! Сигурно те чака живот все в бягство, затанала в дългове с наротиците и кражбите! Ясно е, че ще ти е трудно, но ако стоиш в стаята си, забола поглед в тавана, нищо няма да направиш! Излизай, срещай се с нови хора, забавлявай се! Отначало ще ти е трудно да си преодолееш несигурността и ще имаш нужда от помощ. Някой да те извади от задрямалото състояние. Затова са и приятелите! Ще се справиш ще видиш! И ако те гони чувството на вина, ако си мислиш, че си го изоставила, че му изневеряваш... ОТЪРСИ СЕ ОТ НЕГО! И ти заслужаваш нормален живот! И ако той не мисли така значи е ревнив, алчен човек, които не може да се радва за щастието на (предполага се) любимия човек! С такива хора да си нямаш работа! Спокойно... Времето лекува всичко... Ще го забравиш! Ако пък решиш да го чакаш... това си е на твоя глава... Ние даваме съвети, но избора е твой! Каквото и да решиш: УСПЕХ! :smt023

П.П: Пак написах цял роман... Как може да съм толкова многословна!!!

`Death`Whore`
07-05-2006, 09:27
Ако наистина го обичаш толкова колкото казваш няма да ти пука какъв...Изчакай го да излезе и след това си говорете, а докато излезе помисли отново какви са чувствата ти към него!
Ти идиотка ли си? Той е крадял и е продавал наркотици!