PDA

View Full Version : Kak da si pomogna???



sladickoto_bebence
06-28-2006, 23:28
Oxxxxxxxxxx v mnogo lo6o polojenie sum!iskam da oprava ne6ata i nakraq nikoi da ne e naranen!Oba4e kakto znaete tova e nevuzmojno...nakraq vse nqkoi e naranen!!!mislila sum mnogo vurhu vsi4ko koeto stava no ne moga da si otgovora i da si pomogna ...nadqvam se vie da mi pomognete!predi edin mesec trugnah s mom4e...koto haresvah ot na4aloto na u4ebnata godina...samo za nego govoreh i za nego misleh!i nakraq v edin moment se re6ih i mu priznah za vsi4ko!!!i toi mi kaza da se poopoznaem!!!xubavo...extra bqh 6astliva...opoznahme se i toi se vlubi!!!no..MOITE 4UVSTVA iz4eznaha...prosto se ispariha i gi nqma ve4e!!!xodeh s nego dve sedmici sled kato razbrah 4e 4uvstvata gi nqma za da ne go narana kato si misleh 4e 6e se poqvat i e samo moment na slabost ...oba4e eto ve4e 2-ra sedmica i gi nqma!!!opitah se da mu obqsna 4e trq da pogovorime i da mu obqsna kakvo 4uvstvam,oba4e toi mi kaza 4e ME OBI4A !!!i mi stana mnogo kofti!!!neznam kakvo da prava!!!sega poneje sme v razl smqni iska6e da me vidi,no az vse si namirah opravdaniq za da ne se vidq s nego!!!vsi4kite mi priqtelki super mn go haresvat i da ne sum skusvala s nego za6oto bil mn dobur i 6e go narana!!!da no az ne go haresvam!!!a e perfecten!!!i ne mislq 4e trq da 4akam o6e za6oto po4va vakanciqta i 6e zaminavam na dosta mesta i ne iskam da stradame i dvamata!!!lo6oto e i 4e se poqvi novo mom4e koeto e super,s koeto ima trupka i pone sega 4uvstvata i ne6ata 6e se razviqt vednaga!!!no az ne iskam da trugvam vednaga s nego za6oto 6e mi e kofti zaradi minaloto mom4e!!!sega6noto fr e mn gotin ,super e ,a i e lud po men!!!neznam!NEZNAM!4uvstvam se ujasno!ne iskam da naranqvam nikoi!no...kakto znaete vse nqkoi 6e bude naranen...:(:(:( kakvo da prava!!!kak da mu obqsna 4e ne go haresvam ve4e i 4e haresvam novo mom4e!a na novoto kak da obqsna za6o ne iskam da trugna vednaga s nego!!!!oxxx ujasno e !!!ponqkoga se nenavijdam!!! :(:(:(

ziky
06-28-2006, 23:34
КОгато сте заедно смисал излезте някъде заедно и поговори с него..зпаочни от това:"знаеш и искам да поговориме з анещо...от преди известно време чустват а ми към теб запознаха да намаляват и я няма тръпката която я имаше преди още когато се запознахме...исках да ти го кажа защото ти си наисита много свестно момче и мисля че заслужаваш нещо много повече от мен и мисля че след като чуствата ни са невзаимни няма смисал да се лъжем и да се крием един от друг....мисля че ще е най добре да си останем само приятели и то дори по добри и от преди но нищо повече....."
Това е примерен разговор....надявам се да помогне... :arrow: :smt006

{sweet4e}
06-29-2006, 06:27
КОгато сте заедно смисал излезте някъде заедно и поговори с него..зпаочни от това:"знаеш и искам да поговориме з анещо...от преди известно време чустват а ми към теб запознаха да намаляват и я няма тръпката която я имаше преди още когато се запознахме...исках да ти го кажа защото ти си наисита много свестно момче и мисля че заслужаваш нещо много повече от мен и мисля че след като чуствата ни са невзаимни няма смисал да се лъжем и да се крием един от друг....мисля че ще е най добре да си останем само приятели и то дори по добри и от преди но нищо повече....."
Това е примерен разговор....надявам се да помогне... :arrow: :smt006
Аь,съгласна съм,но не му казвай толкова директно,че нямаш чувства към него,защото ще се почувства много гадно.Може да кажеш нещо от сорта-нещо между нас вече не се получава..и т.н.
Аиде успех
http://img503.imageshack.us/img503/4216/thepussycatdolls025fs.jpg

ninsy
06-29-2006, 07:41
КОгато сте заедно смисал излезте някъде заедно и поговори с него..зпаочни от това:"знаеш и искам да поговориме з анещо...от преди известно време чустват а ми към теб запознаха да намаляват и я няма тръпката която я имаше преди още когато се запознахме...исках да ти го кажа защото ти си наисита много свестно момче и мисля че заслужаваш нещо много повече от мен и мисля че след като чуствата ни са невзаимни няма смисал да се лъжем и да се крием един от друг....мисля че ще е най добре да си останем само приятели и то дори по добри и от преди но нищо повече....."
Това е примерен разговор....надявам се да помогне... :arrow: :smt006

сагласна съм с теб :)

lost_girl
06-29-2006, 11:37
mi nali znae6 kagoto ne moje6 da ima6 ne6to go iska6 cse pove4e i pove4e i se vlubva6,a kogato ima6 ne6to ne go ve4e ne go iska6(ne e taka ma karai ne6to ot sorta bee6).kaji mu cqlaat istina i na staroto i na novoto mom4e

sladickoto_bebence
06-29-2006, 13:47
blagodarq vi !super ste vsi4ki!dano da stanat ne6ata!za6oto i e dosta kofti!!!:):):):)

ziky
06-29-2006, 15:47
blagodarq vi !super ste vsi4ki!dano da stanat ne6ata!za6oto i e dosta kofti!!!:):):):)

Е дано се оправи да :)

never_concerned
06-29-2006, 15:52
opitai da mu pokaje6 4e prosto ne si za nego i toi sam 6te se otkaje..I hope so! :wink:

06-29-2006, 16:06
Vqrno e, che vinagi shte ima naraneni. Zatova stiga melodrami veche. Momchetata ne razbirat nashiq zakoden ezik. Trqbva da si kratka, qsna i tochna s tqh. Ziky mnogo pravilno te e posyvetval. Nqma smisyl da ne bydesh tolkova direktna i da si vnimatelna i ala bala...Tova ne vodi do nishto dobro. Sqdash s nego i syvsem spokoino i kulturno mu kazvash tova, koeto Ziky preporycha. Po drug nachin, ako mu kajesh, toi nqma da te razbere. Razbiram te, che ne iskash da naranqvash nikogo, no tova ne e film.