PDA

View Full Version : Moderated:Доволни ли сте от епилаторите на Браун?!



06-29-2006, 06:38
Искам да ви попитам понеже искам да си купувам епилатор браун за 100 лв. дали е добър и ако някой има такъв или подобен на Браун искам да питам много ли боли,защото от това най-много ме е страх?И всички ли епилатори са с пинсети.А всички ли епилатори обръщат косъмчетата?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

06-29-2006, 06:42
И дали сте доволни от Браун?

strange__
06-29-2006, 09:10
Еми моя епилатор е Браун.Имам го от 6-7 години вече и не е мръднал...не е болка за умиране и маха дори и малките косъмчетата...общо взето задоволителен е;) А сега има и по-нови,които би трябвало да са още по-хубави ;-)

djigi
06-29-2006, 09:15
Само погледни и тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=43788

А какво толкова има този епилатор, че е 100 лева. Някакви приставки или от онези с лед? Боли, ама не е никак страшно. Епилаторите не обръщат косъмчетата, те ги изтъняват и защото са много тънички не успяват да пробият кожата, за да излезнат навън, а това не спира разстежа им и те се завиват под кожата - за това се казват подкожни косъмчета, те в никакъв случай не са обърнати (просто няма накъде да се обърнат) Има два типа епилатори с дикове и с пинцети, но не съм се интересувала особено много (дори не знам моя какъв е) за това нека някой друг ти обясни.

Boot
06-29-2006, 09:52
Няма да ти се обърнат косъмчетата, ако си махаш редовно мъртвите клетки. Иначе, както казах за 16ти път поне, на Браун епилаторите са едни от най-добрите.
Кажи на кой си метнала око?
Болката е до свикване - като с веждите, пък и в началото не е толкова голяма, споко.

maraia
06-29-2006, 11:53
емм всички епилатори които съм имала са на браун и преди месеци и аз си взех един за 100 лв и съм много доволна

Краси
09-01-2006, 07:11
Мисля, че Браун са по-добри от Филипс. Преди време имах Браун, който ползвах 5 години, след което му се счупи зъб от колелцето. Същото се случи и със следващият ми епилатор Филипс, но едва след 2 години, седмица след изтичане на гаранцията му. Лошото е, че трудно се намират части и в повечето случаи се налага да се купи нов, а сумата не е малка.

IdiOtKa
09-01-2006, 08:08
моя е филипс и чесно казано съм доволна ...

white_chik
09-01-2006, 08:35
Значи за миналия ми рожден ден една приятелка ми подари Браун Силк Епил (не знам точно как се пише на български :oops: ) това е този,който го рекламират в момента и се беше изръсила над 100 лв за него.Искам да ти кажа,че е добър,но не мисля,че си заслужава да даваш чак толко пари.По принцип наистина боли малко по-малко и имаш голяв избор от приставки,но все пак нали основното му предназначение е да ти маха космите,а това може да го направи всеки епилатор дори някой по-ефтин и разликата ще е съвсем малка

SeXyTo_f
09-01-2006, 08:40
еми...да...до сега съм имала 2 епилатора...и старият беше на браун...обаче докато си епилирах краката...1 си захапах косата с него...и от тогава е задръстен в косми....от моята коса... ](*,) ама случва се...и новият също е на браун...и съм си много, много доволна 8-[

BroKeN^DreAmZ`f
09-01-2006, 10:44
Еми аз от 5-6 години позлвам епилтор и е на Браун от самото начало си карам с него и за сега си е наплно жив и здрав, дано издържи и още де :-D Не боли...в началото да , но после се свиква и поне космите ти стават доста по тънки ио редяват :-D Аз съм си много доволна от мо си Браун, който вече си е стар модел, ама си ми върши работа предполагам новите с аоще по-добри :P

Loshotia
09-01-2006, 13:10
Моя е на Филипс- един лилавичък такъв. На болката се свиква. Много полезна машинка е. За марки не знам коя е най- добра, важното е работа да върши

kudravoto
09-01-2006, 13:40
moq e rowenta za 70 lv i sum mnogo dovolna ot nego

reason
09-01-2006, 14:27
moq e rowenta za 70 lv i sum mnogo dovolna ot nego
Пък аз точно на Rowenta имах и се счупи :( Наистина на Braun са едни от най-добрите,да не кажа най-добри.

gery_to
09-01-2006, 14:46
Moia puk e na philips i sam mnogo dovolna!ima i takava izstudiavashta pristavka za namaliavane na bolkata do minimum no ne namiram razlika s neia i bez neia!A za Braun sashto sam chuvala che sa dobri,maika mi ima takav i e dovolna mnogo!