PDA

View Full Version : Религиозните символи в училище.



WILD__BOY
06-29-2006, 06:51
Дразнят ли ви религиозните символи?

Не се бях замислял докато във Франция не бяха забранени в училищата. Сега и тва май ще стане и тук.
Мен ме дразнят забратките.

djigi
06-29-2006, 07:01
Не разбирам. Какви религиозни символи има в училищата, кой носи забрадки?

WILD__BOY
06-29-2006, 07:02
Не разбирам. Какви религиозни символи има в училищата, кой носи забрадки?

Еми некви туркини са нали дигнаха скандал, че не им дават в училище да носят забратки.

RoyTheReaper
06-29-2006, 07:06
според мен в училище няма място за каквито и да е религиозни символи. трябва да ги забранят.

PaSsioN_GiRL
06-29-2006, 07:08
Мен също ме дразнят, но все пак живеем в демократична държава.Всеки има правото на собствено мнение,религия,избор :roll: Пък едвали само забрадките са религиозни символи :-k Кръста не е ли символ :smt017 Но пък религиозните символи всяват сепепатизъм ](*,) Но,все пак подкрепям правото на личен избор :wink:

А всъщност защо е толкова раздухвана тази тема ?
Не смятам че е чак такъв проблем.Да си носят забрадки кат искат :twisted:

strange__
06-29-2006, 08:10
За тях забрадките са нещо като кръстовете...никой няма да ми забрани да си нося кръста :idea: Просто се примирявате,че това е тяхната религия.Бъдете малко по-либерални,все пак нищо не ви правят като си ги носят,аз също не обичам мюсюлмани,но със забраняването на забрадките нищо няма да се направи....темата е много дълга и обширна има много неща,които могат да защитят и двете тези,но сега нямам време,някой друг път ще напиша по-подробно :wink:

Dr. Kazimbutt
06-29-2006, 08:12
За тях забрадките са нещо като кръстовете...никой няма да ми забрани да си нося кръста :idea: Просто се примирявате,че това е тяхната религия.
Да, но те няма да се примирят, че това си е твоята религия.

Против всякакви религиозни символи съм.

djigi
06-29-2006, 08:24
Тогава ..... По-неприятни са ми девойките от 6-11 клас, които ходят с грим като за дискотека, прашки извън дънките, блузи-бюстие, влизат в средата на часа с мазно казване на "Извинете за закъснението", а щом бие звънеца искат веднага да излезнат, защото вече не издържали без цигара. Е, това като изчезне сигурно ще започна да забелязвам разни религиозни символи, за сега не ми пречат (нямам нищо против)

teenkopele
06-29-2006, 10:39
Не разбирам. Какви религиозни символи има в училищата, кой носи забрадки?

Еми некви туркини са нали дигнаха скандал, че не им дават в училище да носят забратки.

Имаше и един случай, ако не се лъжа беше в Англия, в който точно такова момиче, със забрадка, беше осъдила даскалото си за това, че не й давало да я носи. :wink:

never_concerned
06-29-2006, 11:07
uff..vseki da se obli4a i da nosi kakvoto si iska :!:

SweetBunny
06-29-2006, 14:22
Ne sum protiv religioznite simvoli :!:
Vse pak tova e 4ast ot religiqta, kulturata, etni4eskata prinadlejnost :roll:
Na men mi stana gadno, 4e ne im davat da slagat zabradki. Vse pak nali postoqnno govorim, 4e sme svobodni hora i imame pravo na izbor...Ama mai samo s prikazkite si ostavame... :shock:

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 20:18
Ми кво толкова ви дразни. Все пак всеки има раво на избор. А лично не съм против. Нека си носят забрадки момичетата. Не ми пречат.