PDA

View Full Version : golqm korem :(



Fresh_baby`
06-29-2006, 08:50
pls kajete mi nqkakvi uprajneniq ili dieti s koito korema mi da stane po malak zashtoto e ujasen :( :( :( ne moga da razbera..tegloto mi e normalno a pyk korema mi e golqm ... ujasno e! :smt010

niki7o
06-29-2006, 08:56
koremni presi pravi 3 serii po 10

MiRaCuLiXbb
06-29-2006, 09:01
Стегни си коремните мускули с коремни преси. Прави 2 упражнения:
1. Лягаш по гръб и си слагаш ръцете под гъза. После си вдигаш краката/таза ти стои на пода/ до вертикално положение спрямо пода. После бавно ги отпускаш надолу и без да ги опираш в пода правиш ново повторение. Докато ги вдигаш издишаш, а докато ги сваляш вдишваш. Правиш 10 повторения и без почивка преминаваш към упр n2:
2. Сгъваш си краката в коленете и правиш 10 коремни преси бавно. Отново нагоре издишваш, а надолу вдишваш.
Правиш 5 такива сета от упражнение 1+2.
Това всеки ден по 1 път. Всеки път увеличавай повторенията с по 1-2, докато стигнеш до 20.

LoVe_RuSlAn
06-30-2006, 08:11
коремни преси или колкото се може по чести въртеливи движения в областта на корема

sexY_mackA90
06-30-2006, 09:20
koremni presii...i vseki den vse pove4e i pove4e uveli4avash...

maraia
06-30-2006, 09:23
също така спри газираното и тестеното сер ти каам помага:)

patoka_dafi
06-30-2006, 12:22
az bqx 120kila 9 klas a sega sum 92kg samo s yprajneniq svalix vsi4ko

I_love_dead_people
06-30-2006, 12:53
az bqx 120kila 9 klas a sega sum 92kg samo s yprajneniq svalix vsi4ko
Абе в една тема беше писал,че си на 17.В друга,че си свалил 40 кг.Ти ми се струваш малко куку-не знаеш какъв си,на колко си години и с колко кила си отслабнал. :-({|=


Значи както казаха другите-упражнения на коремните мускули.
И още нещо-сутрин,на гладно,пий горещ зелен чай.Четох,че помага :-)

patoka_dafi
06-30-2006, 13:21
da znnam 4e moga da oslabna s kolkoto si iskam da ka4a

06-30-2006, 19:20
pls kajete mi nqkakvi uprajneniq ili dieti s koito korema mi da stane po malak zashtoto e ujasen :( :( :( ne moga da razbera..tegloto mi e normalno a pyk korema mi e golqm ... ujasno e! :smt010

razbiram te i az sam taka imam mn hubava figura ama toq tup korem naprao...mn gadno

patoka_dafi
06-30-2006, 20:28
korem4e po biva da ima6 otkolkoto golqm zadnik

06-30-2006, 21:48
koremni presi :|

TSecret
06-30-2006, 22:34
i az imam tozi problem s korema no ot dosta vreme vseki den pravq uprajneniq i iskam da kaja 4e ot obiknovenito koremni presi niama nikav efekt!! v www.tialoto.bg ima uprajneniq z akorem koito dosta pomgat ! no vapreki vsi4ko ttrqbva da se sprat dosta vidove hrani kato:sol,gazirani napitki,hlqb i vsqkvi testeni izdeliq i sladko!

patoka_dafi
06-30-2006, 23:22
sega e lqto nablqgai na plodove i zelen4yci no nai mnogo za jelan efekt probvai s oveseni qdki s plodove ili kiselo mlqko efekta shte zabelejim :smt006

Fresh_baby`
07-01-2006, 15:49
abe te teq koremni predi i predi sam gi probvala...nqmat osoben efekt...shte probvam s nqkoq dieta ama az ne iskam da otslabvam drugade osven v korema...zaradi toq gaden korem ne moga i na basein da otida... :(

Отговор
07-01-2006, 21:30
Сетихте се вие юли да махате корема.Еми няма да стане.

SeXyTo_f
07-01-2006, 21:32
Колорекс...хаха не бе...виж в раздела Спорт и Здраве

07-01-2006, 21:53
pls kajete mi nqkakvi uprajneniq ili dieti s koito korema mi da stane po malak zashtoto e ujasen :( :( :( ne moga da razbera..tegloto mi e normalno a pyk korema mi e golqm ... ujasno e! :smt010

razbiram te i az sam taka imam mn hubava figura ama toq tup korem naprao...mn gadno

И аз съм така girls:(...Имам перфектни крака и всичко останало, но тоя корем....сега ще напиша някои ефективни метода които ми помагат и ги видях от един вестник 8)

1.Пий поне по 8 чаши вода на ден!
2.Ходи редовно до тоалетна..нередовния стомах също спомага за издуването му.
3.Намали газираните напитки.
4.Махни от менюто си захарта и солта
5.Ставай рязко - кръвообръщението намалява чувството за глас.
6.Вместо 3 основни хранения - имай по 6 малки закуски
7.Може да направиш диета само с диня.
8.Постоянно си свиай корема защото така мускулите свикват да бъдат прибрани и съответно и корема се прибира....

А упражненията които ми помагат не са коремни преси ами лягам по гръб и си хващам ръцете някъе за легло или нещо което не може да помръдне и с краката си пиша числата до 10 с изправени крака без да местиш останалата част от тялото си, така три серий, като един ден почиваш и два ги правиш...също така ходя да тичам с колан, който спомага за изпотяването при физическа дейност...не струва много около 5 лв от хоум шопинг

Отговор
07-02-2006, 12:55
също така ходя да тичам с колан, който спомага за изпотяването при физическа дейност[/color][/b]
Изпотяването НЯМА НИКАКВА ВРЪЗКА с отслабване или топене на мазнини!

07-02-2006, 16:30
също така ходя да тичам с колан, който спомага за изпотяването при физическа дейност[/color][/b]
Изпотяването НЯМА НИКАКВА ВРЪЗКА с отслабване или топене на мазнини!

A togava kvo spored tebe e deistvieto na tiq kolani det se potish i gi reklamirat za otslabvane be neveja rabota!!!Kat si tup i ne razbirash si malchi i cheti!!!!!

MiRaCuLiXbb
07-02-2006, 16:35
също така ходя да тичам с колан, който спомага за изпотяването при физическа дейност[/color][/b]
Изпотяването НЯМА НИКАКВА ВРЪЗКА с отслабване или топене на мазнини!

A togava kvo spored tebe e deistvieto na tiq kolani det se potish i gi reklamirat za otslabvane be neveja rabota!!!Kat si tup i ne razbirash si malchi i cheti!!!!!
Действието им е никакво. То ако така се отслабваше всички щяха да са фиданки, НО НЕ СА! Ти кат вярваш на всичко, което рекламират си е твой проблем.

07-02-2006, 17:56
също така ходя да тичам с колан, който спомага за изпотяването при физическа дейност[/color][/b]
Изпотяването НЯМА НИКАКВА ВРЪЗКА с отслабване или топене на мазнини!

A togava kvo spored tebe e deistvieto na tiq kolani det se potish i gi reklamirat za otslabvane be neveja rabota!!!Kat si tup i ne razbirash si malchi i cheti!!!!!
Действието им е никакво. То ако така се отслабваше всички щяха да са фиданки, НО НЕ СА! Ти кат вярваш на всичко, което рекламират си е твой проблем.

Ти изпробвал ли си за да видиш че действието име никакво!?!??!?!?!?!
Първо го пробвай пък тогаа приказваи.......пфффффф

MiRaCuLiXbb
07-02-2006, 18:47
Дали съм пробвал викаш? Всеки ден в продължение на 2 месеца. Ефектът беше добър, защото бях на диета. На следващата година, когато не го носех, постигнах абсолютно същия резултат. Ликалното затопляне е прекалено малко, за да повлияе на процеса на топене на мазнините. Научи малко биология да видиш, че теоретично не биха могли да дадат добър ефект.

07-02-2006, 19:48
Pri men ima efekt i bez dieta

kudravoto
07-02-2006, 19:52
koremni presi 2 serii po 90 pomaga

CrazY^^MousE^^F
07-03-2006, 08:07
Бягай и карай колело... ;)

Forbidden Space
07-05-2006, 08:59
Ама вижте сега.Ако просто мускулите й са отпуснати трябва да ги стегне(това става лесно и бързо с упражнения и без диети),обаче ако са се натрупали сланинки тогава е кошмарно.Диети,упражнения.. .обаче внимавай,диетите в ранни години само вредят.Изтощаваш си организма и има вероятност нищо да не излезе.Успех!