PDA

View Full Version : kak da deistvam?



dancer
06-29-2006, 13:49
Momi4eto koeto sam si haresal ne me dopuska do sebe si- gleda me vtren4eno, usmihva mi se, pritesnqva se ako q zagovorq...dori me otbqgva - podoziram 4e e to4no 6toto use6ta 4e imam interes..ne razbiram...az ne sam mn. opiten s momi4etata no tq se durji osobeno stranno- kato si govorq s dr. momi4e o4evadno i stava kofti a kato se doblijavam do neq burza da se otdale4i...ne sme v detskata gradina se pak - ako dvama 4oveka se haresvat kakto mislq 4e e v na6iq slu4ai trqbva da se 4uvstvat dobre zaedno , a ne da se pritesnqvat i naranqvat vzaimno taka nali?kakva moje da e pri4inata ? iskam da sam s neq...ama kak sa q predrazpoloja kum ob6tuvane :-k :? ?

sladkata_hilary
06-29-2006, 13:52
ми мисля че момичето те харесва,но просто я е срам..а на колко години сте всъщност?И все пак пробвай се да поговориш с нея,защото очевидно не е безразлична и можете да бъдете заедно,е успех! :wink:

Matik
06-29-2006, 14:01
Ако разговора на 4 очи не върши никаква работа или неможе да се осъществи си има skype, mIRC, ICQ (те винаги предразполагат)

Dharma
06-29-2006, 15:30
Ако разговора на 4 очи не върши никаква работа или неможе да се осъществи си има skype, mIRC, ICQ (те винаги предразполагат)
da taka e.

ziky
06-29-2006, 15:34
Momi4eto koeto sam si haresal ne me dopuska do sebe si- gleda me vtren4eno, usmihva mi se, pritesnqva se ako q zagovorq...dori me otbqgva - podoziram 4e e to4no 6toto use6ta 4e imam interes..ne razbiram...az ne sam mn. opiten s momi4etata no tq se durji osobeno stranno- kato si govorq s dr. momi4e o4evadno i stava kofti a kato se doblijavam do neq burza da se otdale4i...ne sme v detskata gradina se pak - ako dvama 4oveka se haresvat kakto mislq 4e e v na6iq slu4ai trqbva da se 4uvstvat dobre zaedno , a ne da se pritesnqvat i naranqvat vzaimno taka nali?kakva moje da e pri4inata ? iskam da sam s neq...ama kak sa q predrazpoloja kum ob6tuvane :-k :? ?

И аз имам една от нашия клас една лигла дето само се закача с мене смисал и аз като и посегна смисал на ебавка е така и тя бега и се лигави и само мрънка престани бееее некви таккива....батка ако си заслужава опитай се ако не няма смисал да се занимаваш с глупости....по добре не бързай да се обвързваш с нея а изчакай след време ше си намериш нещо иситнско за което си заслужава....

shushulka
06-29-2006, 17:00
Виж сега. Хубаво се замисли дали не се държиш по подобен начин и с друго/и момиче/та, защото може да си мисли, че не е нищо сериозно а прсто ей така си се държиш със всички. Иначе момичето явно те харесва, можеш да седнеш и да си поговориш с нея откирто. Всичко ще се изясни.

{sweet4e}
06-29-2006, 17:42
Emi moje da si misli,4e i se podigrava6 i zatova da te otbqgva.No po-vazmojno e da e pritesnitelna...i az sam bila taka sigurno v 1,2 klas de,ama nqkoi momi4eta sa si prosto takiva(kato edn amoq poznata).Ako ne moje6 da govori6 s neq i prati sms ili ne6o takova,pravi i komplimenti...
http://img420.imageshack.us/img420/8835/thepussycatdolls022ka.jpg

LifeleZz
06-29-2006, 21:21
Уф, бе човек! Ми не са всички хора, квито ти искаш! Всеки си е различен! Май всъщност ти си още в детската градина!!! Егати елементарното мислене... "трябва да е такава, трябва да е онакава" ....... Тя си е тя! :smt013

lost_girl
06-29-2006, 21:39
mi pogovori s neq i i kaji kakvo ispitva6,a otnosno za6to bqga za teb moje da e sramejliva mnogo

bulgarche
06-29-2006, 21:56
Sъс Sила !!!
Хващаш я, дърпаш я настрани и даваш директно. Ако има да казва нещо ОК, ако няма - теглиш й една майна и даваш към следващата.

LP_girl_14
06-30-2006, 00:14
Ами ако си решил да спечелиш сърчицето на тази мацка,като за начало не си играй с нервите й и не я карай да ревнува.Тва е ужасно чувство и не го препоръчвам в ничии отношения.Дръж с емило с нея,обърни й специално внимание,накарай я да се почувства по-различна от останалите.Може би просто момичето е по-срамежливо,или пък няма много опит с момчетата или пък..не е убедена че я харесваш.Опитвай се да прекарваш повече време с нея,опознай я по-добре,току виж се отпуснала :mrgreen:

shushulka
06-30-2006, 00:51
А ти и тя на колко години сте?