PDA

View Full Version : iskam mnenie...



tupak
06-29-2006, 14:23
edna 19god. devstvenica se e uvlqkla po mene...krasiva e ma mnoo se pritesnqva ot mene-az su6to sam na 19 no mai ne mi se zanimava s detski istorii-tq e konservativna a az ne sam ot nai-turpelivite a i me e smeshno kato q vidq takava vliubena... ne iskam da i razbivam ilusiite 6toto sam dobri4ak po priroda...no ne mi se obvurzva s takova momi4e.kak mislite-imali li ste podoben slu4ai-az poneje ne sam iskam mnenie-moje da sam v gre6ka i da izpusna nqkvo hubavo prejivqvane...

06-29-2006, 14:45
oo extra situaciq!zimai q da ne sajalqva6 posle 4e drug q e defloriral- 6tom e i hubava bi trqbvalo da si polaskan 4e to4no tebe si e izbrala-podhodi po-seriozno kum neq za da q predrazpoloji6 i mislq 4e nqma da se razo4arova6 posle...malko taktika i nqma da se durpa dulgo vreme! :wink:

sladkata_hilary
06-29-2006, 14:59
е това,че е девствена не я прави по-различна от останалите :smt019

anichkaaa
06-29-2006, 16:01
е това,че е девствена не я прави по-различна от останалите :smt019

Napulno sam suglasna,a i kakvo tolkova :?: 6tom momi4eto e hubavo i ako izpitva6 ne6to kam neq nqma kakvo da se 4udi6 :smt016

06-29-2006, 20:45
bqgai dokato moje6......6e ima detski istorii spored men...ako ti se prejivqvat pak ..davai ...ti si re6ava6

lina15
06-29-2006, 20:49
Качвай се на коня :lol:

BeZ^BikiNi
06-29-2006, 21:40
lina 15 ----> bi trqbvalo v tozi sluchai da e "Kachvai q na konq " :twisted: Inache az puk mislq che ne e losho da probvash kakvo kato e devstvena tva da ne znachi che e nqkva prokajena i da bqgash ot neq - vse pak nikoi ne se e rodil otvoren :evil:

DuraceLL
07-01-2006, 10:45
devstvena e , ama e na 19 taka 4e ako ima6 podhod nqma da ti bqga :D

`Death`Whore`
07-01-2006, 11:07
На мен също не би ми се занимавало с някого, за когото знам, че няма да ми пусне скоро. Иначе това, че е девствена, не е голям проблем. Но ти си на 19 и имаш нужда от секс. Дори да се увлечеш по нея, след 2 месеца ще се изнервиш и много ще ти писне само да се целувате.

Tekitha
07-01-2006, 11:22
Според мен тя не е за теб слушайки разсъжденията ти по добре си хвани някоя по лесна ще е хубаво и за теб и за нея .... но все пак има някакъв малък шанс да се влюбиш в нея тогава може да се получи красиво понеже момичето казваш е сериозно....

07-01-2006, 11:22
vse pak nikoi ne se e rodil otvoren :evil:
haha ti pak ot kade znae6 :lol: :lol: :lol:

NeSTa_86
07-01-2006, 11:30
Братле...повечето мъже се молат да бъдат с девственица е ако не дествена то поне да е спала с 2-3 ;)
То повечето женки вече са курви, така че не отблъсквай момичето, затова че е дествено.
А и това, че е консервативно е може би, защото е дествено...научи си я и ще видиш, че не е никак онсервативна

iskamTe_vednaga
07-01-2006, 21:54
edna 19god. devstvenica se e uvlqkla po mene...krasiva e ma mnoo se pritesnqva ot mene-az su6to sam na 19 no mai ne mi se zanimava s detski istorii-tq e konservativna a az ne sam ot nai-turpelivite a i me e smeshno kato q vidq takava vliubena... ne iskam da i razbivam ilusiite 6toto sam dobri4ak po priroda...no ne mi se obvurzva s takova momi4e.kak mislite-imali li ste podoben slu4ai-az poneje ne sam iskam mnenie-moje da sam v gre6ka i da izpusna nqkvo hubavo prejivqvane...
nqma jeni koito da ne puskat ,a maje koito nemogat da si poiskat

Levski_Fenka
07-02-2006, 02:16
edna 19god. devstvenica se e uvlqkla po mene...krasiva e ma mnoo se pritesnqva ot mene-az su6to sam na 19 no mai ne mi se zanimava s detski istorii-tq e konservativna a az ne sam ot nai-turpelivite a i me e smeshno kato q vidq takava vliubena... ne iskam da i razbivam ilusiite 6toto sam dobri4ak po priroda...no ne mi se obvurzva s takova momi4e.kak mislite-imali li ste podoben slu4ai-az poneje ne sam iskam mnenie-moje da sam v gre6ka i da izpusna nqkvo hubavo prejivqvane...
Рядко в наши дни хубаво момиче на 19 е девствено тъй че мисля че ако не я хванеш сега много ще съжаляваш но ти си знаеш все пак тва си е твое решение :)

Banderas
07-02-2006, 05:23
Бил съм в същата ситуация с разликата че аз бях на 21 а тя на 18.
Ми какво да ти кажа ..... мен не ме беше страх щото знаех какво искам.
Не съжелявам въобще защото това са едни от най-хубавите ми мигове, независимо че беше закратко си остават незаменими и незабравими :)
Успех и не бягаи щото после определено ще сажеляваш.

Pastet
07-02-2006, 08:00
edna 19god. devstvenica se e uvlqkla po mene...krasiva e ma mnoo se pritesnqva ot mene-az su6to sam na 19 no mai ne mi se zanimava s detski istorii-tq e konservativna a az ne sam ot nai-turpelivite a i me e smeshno kato q vidq takava vliubena... ne iskam da i razbivam ilusiite 6toto sam dobri4ak po priroda...no ne mi se obvurzva s takova momi4e.kak mislite-imali li ste podoben slu4ai-az poneje ne sam iskam mnenie-moje da sam v gre6ka i da izpusna nqkvo hubavo prejivqvane...

Пръсни и трътката ! След това му мисли ;)

N.C.L
07-02-2006, 09:23
Toва, че е девствена не означава, че е детинска история :). Би трябвало да я вземеш, ти си избрания трябва да си поласкан. Пък и явно наистина е хлътнала пък и единия партниор винаги изпитва по - силни чувтства от другия така, че ти си ман :)

Napushen_Buhal
07-02-2006, 09:34
edna 19god. devstvenica se e uvlqkla po mene...krasiva e ma mnoo se pritesnqva ot mene-az su6to sam na 19 no mai ne mi se zanimava s detski istorii-tq e konservativna a az ne sam ot nai-turpelivite a i me e smeshno kato q vidq takava vliubena... ne iskam da i razbivam ilusiite 6toto sam dobri4ak po priroda...no ne mi se obvurzva s takova momi4e.kak mislite-imali li ste podoben slu4ai-az poneje ne sam iskam mnenie-moje da sam v gre6ka i da izpusna nqkvo hubavo prejivqvane...

еми виж сега... или си добър и караш на чекии, или си лош, правиш реалност мокрите и сънища и после квото стане... все пак тя иска да се ебе с теб, ти кво си виновен ?

lina15
07-04-2006, 23:21
lina 15 ----> bi trqbvalo v tozi sluchai da e "Kachvai q na konq " :twisted: Inache az puk mislq che ne e losho da probvash kakvo kato e devstvena tva da ne znachi che e nqkva prokajena i da bqgash ot neq - vse pak nikoi ne se e rodil otvoren :evil:
пък и живота наебава всички така че :)