PDA

View Full Version : razni smsi



danger_love_f
06-29-2006, 18:13
naprimer liubovta e reki4ka v koqto se davi vsqka u4eni4ka
pls trqbvat mi spe6no mn spe6no [-o< [-o< [-o<

B@BY_GIRL><><
06-29-2006, 18:16
ama kakvi po to4no -nqkfi buzici ,romanti4ni ili idiotski kfi....za gadjeto???

Inzaghi
06-29-2006, 18:26
Виж тук

www.4love.hit.bg

HandOfBlood
06-29-2006, 18:36
пак ли тия скапани смс-и? тфа е най-тъпото нещо на света!

flam`f
06-29-2006, 18:42
Ами готино е чат пат да се пуска некъф такъв як лаф,ама смятам че важните работи трябва да се казват в очите,а не с смси.... :-s

Qgodka_
06-29-2006, 19:42
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=41854&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=40347&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37583&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37699&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=40347&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=40323&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37953&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33837&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32324&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30011&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27731&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11837&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=43445&highlight=sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=43985&highlight=sms

Мога да ти дам сигурно още поне 10 линка от този форум.
Ползвай търсачката следващия път.

sladka_blondi
06-29-2006, 19:47
Динозварите са изчезнали не заради рязкото застудяване,
а защото мъжките динозаври се разсърдили на женските!Престани да ми се сърдиш,
Саблезъбчо !

Не ме е страх, не плача вече.Обгръщам тъмнината със ръка.
Сега съм с теб и те обичам.Обичай ме и ти сега!


Ти си ангелче прекрасно,ти си дяволче опасно,
ако някой те припари, ще яде шамари! ))


Често се питам, защо те обичам!
Нима идеал си за мойте мечти и друг да ме пита не ще го отричам
- обичам те просто, защото си ти!


Никога не губиш, когато обичаш.Винаги губиш,
когато потискаш чувствата си. Аз те обичам!


Пиша ти,защото те обичам!Виж само,колко хубаво звучи!Но истинската хубост е,
когато със същото ми отговаряш ти!

Ако се сърдиш,че те обичам,направи същото,за да ми отмъстиш


Захар?Не!Шоколад?Не!Чакай да помисля! Мед?Хмммм
-Не! Не мога да се сетя за нищо по-сладко от теб!



Приберете приятеля си от садо-мазо салона.От два часа се самобичува.
Ау,моля ви,не знам какво е направил,
но му простете, не заслужава тази участ.


Вече седми ден наши коли извозват сополиви кърпички от кофата пред блока на вашата приятелка.
Спешно спрете да й се сърдите,
защото сметището изнемогва


Който е бил с теб знае,че ти си като дебалансиран куршум
-влизаш в очите,минаваш през сърцето,
удряш по джоба и излизаш през носа на всеки мъж!


Не желая повече да ми се обаждаш.
Не разбираш ли,че връзката ни няма никакво бъдеще.
Просто имаме еднакъв вкус.И двамата сме луди по мъжете.

Толкова си комплексиран,
че ако беше жена щеше да сравняваш с другите жени размера на тампоните си


Мъжете са като лук-сваляш обвивка по обвивка и от това,
което остане, направо ти се плаче.


Мъжете са като телефоните,или дават заето или не са в ред.


Добър ден и добре дошли в нашата нова услуга.
Този СМС ще ви струва 15 лева.
За да потвърдите, натиснете който и да е бутон на вашия апарат.

Аз съм ясновидец и сега те наблюдавам.Не ми ли вярваш?
Сега ще ти го докажа.В момента ти държиш мобилен телефон и четеш глупав SMS.


Зад успеха на всеки мъж стои поне една жена.
А зад неуспеха на всеки мъж стоят поне две...


Ако обичам някой,това си ти!
Ако умра,ще умра заради теб!
Ако съм щастлива,ще съм щастлива само с теб!

Извинявай,но не ти ли се вие свят от това да ми се въртиш постоянно в главата?



Влюбих се в теб-гласът ми мутира,плача като дете.Нощем се напикавам,
КумчоВълчо ме плаши.
Като не ме харесваш, поне майчиния ти инстинкт няма ли да заработи?


Не вярвай,че жар са звездите и слънцето свети над нас,че истина се крие в лъжите,но вярвай:ОБИЧАМ ТЕ АЗ!

Sqnka sum ot kakto teb te nqma.Synuvam te,no vsi4ko e izmama.A kak se molq da te vidq samo.
Bez tebe ve4e nishto smisul nqma ...


Kak trydno e da kajesh sbogom kogato
ti se iska da izvikash - Ostani.
da napravish nevuzmojnoto-vuzmokno
i da spresh goreshtite sulzi... :-)


Ako nqkoga me namrazi6 za tova 4e te obi4am...Otvurni mi sus su6toto za da si otmustish!!

Kazaha mi,4e edin den e 24 4asa,4e edin 4as e 60 min.,no nikoi ne mi kaza 4e edna minuta bez teb e cqla ve4nost!


Ako nqkoga me namrazi6 ybii me,vzemi noja i reji.No kogato stigne6 do surceto SPRI-za6toto vutre si i ti!


Kogato mislq za teb o4ite mi blestqt!Kogato te vidq surceto mi tupti.Kogato te celuna lubovta pruska iskri!!!


Xubava si dqvol da te vzeme i neka tozi dqvol buda az.I sre6ty dqvol 6te izlqza na srajenie ako toi zastane mejdy nas!


Edin den 6te me pita6 koe e po-vajno,ti ili jivota mi?Az 6te ti kaja jivota mi i ti 6te si otide6 bez da znae6 4e ti si moq jivot!


Zashto li te vidqh?Zashto li s teb se zapoznah?Zashto pleni ti moeto sarce,a posle
kaza tvardo NE ?!


Neznam za kolko vreme,znam 4e samo ti si neshtoto za mene pove4e ne mislq.


Ako vseki pat,kogato si mislix za Teb padashe po edna zvezda,lunata skoro shteshe da razbere kakvo e Samota!


Kaji 4e obi4a6 samo men,4e sam smisala na tvoq den,4e pulsat na sarceto ti bez men 6te bade kato ptica v plen!


Obichah te i oshte te obicham za teb az mislq chesto do zori makar pred vsi4ki da odri4am i pred sebe si dori!!!

Ako obicha6 tezi koito te obi4at obichai me za6toto nikoi ne te obicha pove4e ot mene!


Ako se nameri nqkoi,koito s par4e led da napi6e vurxy Slunceto "Obi4am te",zna4i se e rodil 4oveka,koito te obi4a pove4e ot men!...
Jivei jivota ima smisul! Jivei vuv vseki idvasht den! Jivei zashtoto te obicham! Jivei no zaedno sus men!













Edno sarce,koeto te obi4a!Edno sarce,koeto te zove!Edno sarce ot tebe pogled ne otdelq,jelaete i ot lubov 6te umre!!!


Vqrni dumi,vqrna obi4,ima li za tqh razdqla?Za sarcata shto se lubqt i smartta ne e razdqla!!!


Gledam tvoeto lice moqt svqt darji6 v race navan kre6tq Obi4am te pred Tebe StOQ usmixvam se!Ei ti Obi4am te!


Ako obi4ash nqkogo napishi imeto my v krug,vmesto v surce,zashtoto,surcata bivat razbiti,no krugovete se vurtqt vechno.


Ako obi4a6 nqkoi i tova boli,obi4ai go dori i naranen da si,i ako nqkoi te obi4a zapomni,bi trqbvalo i nego da boli!


Ako ti jivee6 100 godini,az iskam da jiveq 100 godini bez edin den,taka 4e nikoga da ne jiveq bez teb!


1. Да можеше сърцето да говори,
да мовеше сърцето да крещи,
би викало да чуят всички:
Обичам те,,дано ме чуеш някога и ти!

2.Ако искаш да разбереш колко те обичам
опитаи да хванеш капите на дъжда.
Тези,които хванеш са твоята любов към мен,
а тези,които не успееш-моята!

3.Днес изпратих едно ангелче да те следи.
Връща се то,питам го:" Защо се връщаш?",
а то ми отговаря:"Не мога да следя други ангели"

4.Шоколад?-Не!Захар?-Не!...Я да помисля...
може би мед-и това не!Подяволите,няма по-
сладко от теб.

5.Полицията издирва личност,която е нежна,
красива,интелигентна,очаро вателна и много секси.
За теб не се притеснявам,но къде да се скрия аз?!

6.И наи-хубавия утрешен ден няма да върне вчерашния!

7.Ако красотата беше престъпление,
ти трябва да получиш доживотна присъда!





Misli6 li ponqkoga za men,
za prikazkata ni krasiva,
6te badem li otnovo zaedno nqkoi den?
Bez teb "Liubov" e prosto duma siva!


OMRAZATA NA VRAGOVETE E MERILO ZA SILATA NA LI4NOSTTA!!!


Аз съм истинският Живот, макар че вие ме наричате Смърт.Аз съм истинският Закон, макар че вие ме наричате Престъпница. Аз съм това, което разпръснахте и чиито парчета сега събирате.

"Ако ме мразиш -кажи ми,ако ме обичаш-покажи ми!"
"Ягодата расте в тревата,а целувката в устата."
"Защо ли има обич и раздяла,
защо земята се върти?
Защо когато се обичат двама,
все някой гледа да ги раздели!?"(тфа го пратих на един когато скъса с мене и стана с една ку**а...



Ако животът беше лесен,то той нямаше да започва с плач.


Ela v legloto mi ot rozi, da ti pokaja 2-3 pozi.A az s kama sutrapod ruka 6te ti pokaja liubovta.

Obi4a6 li me ti sms mi izprati i ne mi pasi treva a si dokaji liubovta!

Edin syvet -lqgai da spi6.Edna luja-idvam pri teb.Edna istina -6ta suksam ot seks.Edna podrobnost-ne znam koga!

Ako istrie6 tozi sms mi dulji6 edna celuvka.Ako go zapazi6 mi dulji6 edna no6t s tebe.Ako mi go vurne6,mi dulji6 i dvete.Kakvo 6te napravi6?

Zdravei priateliu.Mojeli da te pregurna?No pregrudkata vodi do celuvka.Celuvkata vodi do obi4,a obi4ta do seksa.Ta, moje li da te pregurna?

Pi6a ti kratko ,celuvam te sladko,bez dymi bez data napravo v ystata!

Ako gleda6 TV,spri go.Ako slu6a6 muzika,spri yredbata.Ako 4ete6 kniga ,ostaviq .Ako pravi6 seks...zaboga kude sum az...



Leglo ot rozi ,alkoxol bez dozi,seks v razli4ni pozi.Vsi4ko tova vseki den ,no samo s men!


Vazbuda po SMS e nai-malkoto,koeto moga da ti dam!
Ne se zanasqi,a ela da te izqm!
6te se kapem v smetana,6te si moqta 4ere6ka i no6ta 6te ti se stori tejka!


Za tebe 4uvstvata sa nepoznati!
Sarceto ti e prosto prah
,no nie ve4no 6te sme slqti,
za tebe imeto mi 6te e GRQH!

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 22:07
1. Obi4am te!4uva6 li kak tupti moeto syrce?To tupti za teb i iska da ti kaje:Obi4am te!

2. Obi4am te i ste te obi4am!Lubovta mi stava vseki den po-silna.Obi4am te!

3. Sega i zavinagi sym tvoi!Sega i zavinagi AZ i TI!Obi4am te sega i zavinagi!

4. Obi4am te pove4e ot v4era i po-malko ot utre!

5. Iskam da ti dam moqta lubov sega v tozi jivot.Iskam da sym s teb v dobro i losho.

6. Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.

7. Nikoi ne te obi4a,nikoi ne te jelae,nikoi ne misli za teb kakto az.Obi4am te milo!

8. V glavata mi ima edna misyl i tq e za teb.I tazi misyl kazva "Obi4am te!"

9. Pomirisah Roza.Probodoh se na bodlite i i s kryvta si napisah "Obi4am te!"

10. Pri vseki udyr na syrceto mi mislq za teb.I dokato syrceto mi tupti ste mislq za teb.Obi4am te!

11. Samo s teb sym stastliv.Ti ocvetqvash moqt jivot I za tova iskam da ti otdam jivota si.

12. Lubovta e po-silna ot vremeto.Edin mig s teb me kara da zabravqm samotnite 4asove!

13.Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinagi!

14. Dumata "LUBOV" ne moje da se opi6e.Moje q 4ustva6 li ne.Az 4uvstvam Lubovta...kogato mislq za teb!

15.Kazah li ti dnes:Obi4am te?Ste ti go kazvam i pokazvam oste bezbroi pyti.Obi4am te!

16. Obi4am te, iskam tvoite ryce da milvat moeto lice.Obi4am te do bolka.Bez teb ne moga az!

17. Poznai koi misli za teb!Poznai koi te obi4a!Poznai koi ti pra6ta tozi sms!

18. Nejno me dokosni i pojelai ot mene vsi4ko ti.

19. Iskam do men da zastane6 I kryvta mi da zapali6 i neka syrcata ni w 1 da se seqt.

20. ..Jaduvam za tvoite celuvki....Jaduvam za tvoite o4i...jaduvam za tvojata usmivka...Jaduvam za teb!

21. Pra6tam ti 3 Rozi.1 za stastie.2-ra za kysmet A tretata ti pra6tam za da ti kaje,4e te Obi4am!

22. Kakvo moga da kaja!Ste ostavq syrceto si da govori:OBI4AM TE!

23. VNIMANIE!Tozi sms nosi dobro nastorenie i za tova se naslajdavai zastoto sega nqkoi misi za teb!

24. Milo..az ...neznam..kak..da ti go..kaja..ama mai...az..takova..az..te...OBI4AM!

25. Vsi4ki moi misli se vyrtqt okolo teb.A vsqka misyl za teb me pravi stastliv!

26. Vsi4kite sykrovishta na sveta gubqt svoqta stoinost kogato ti zastane6 do tqh!

27. Osven glupstite v glavata si imam samo edno nesto.....i tova si TI!

28. Izvynzemna li is?Zastoto takova krasivo syzdanie ne moje da se rodi na Zemqta!

29. Ne moga da zaspq i si mislq za teb.Znam, 4e spinka6 sega i iskam da ti pojelaq sladki syni6ta!

30. Tazi roza @>----- e za teb.Ti me pravish tolkova stastliv!

31. Nai-hubavoto nesto na Zemqta e da sym obi4an ot teb!

32. Nai-prekrasnoto nesto za men e da sym do teb.Obi4am te mili4ko!

33. Iskam da vidq o4ite ti.Iskam da galq liceto ti.Iskam da celuvam ustnite ti.Lipsva6 mi mili4ko...

34.Ako bqh angel 6tqh da napravq me4tite ti realnost.No sym samo 4ovekyt,koito te obi4a.

35.Vednyj nesto se slu4i s men.Tova be nai-sladkoto ne6to na sveta.Be fantaziq,sbydnata me4ta.Tova be denqt v koito to sreshtnah.

36. Izvynzamna li si?Zastoto na Zamqta nemoje da se rodi tolkova krasivo syzdanie.

37. Vqrvashta li si?Zastoto opredeleno ti si otgovoryt na moite molitvi.

38. Ako si izmorena - si pochini.Ako si samotna...ela pri men.

39. Kakto cvetqta se nujdaqt ot slynce i voda taka i az se nujdaq ot TEB za da jiveq!

40. Statie e za men kogato slynceto i zvezdite greqt v ochite ti ot radost.

41. Jivotyt e edin pyzel i ti si parchenceto, koeto mi lipsva.

42. Vselenata sys svoite planeti i zvezdi e bledo kopie na tvoite ochi.

43. Ustnite ti sa sochni.Ochite krasivi.A celuvkite ti topli...Molq te celuni me.

44. Tova e sms ot momche, koeto te namira za charovna,sladka,mila,seksi,prekrasna,krasiva....

45. Ti si vyzduhyt za men...a kak da jiveq bez vyzduh!

46. Vie ste arestuvana!Prichina: zavyrtqhte mi glavata!Prisyda: vecherq s men!

47. Ti prevryshtash moqt Softwear v Hardwear!

48. Iskash li da vidish nai-krasivoto momiche na sveta?Mi togava pogledni v ogledaloto!

49. Chestito!Spechelihte konkursa "Nai-krasiva jena". Pechelite vecherq s men!

50. Hi.Zagubih si klucha otvkyshti.Moga li da doida pri teb?

П.П. Сори че не е на кирилица

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 22:09
1001. Jivotut e burq,koqto ste ni razdeli,no ti ste me zapomnish zavinagi nali!!!

1002. Dori i da sme razdeleni edin ot dryg dvamata vijdame edni i sashti zvezdi. Pogledni gi i te shte ti kajat "Obicham te!"

1003. Trqbva da se trevojish, che da me zagubish mojesh, spomnqi si za men, gledai vinagi napred, za da znaesh, che shte buda az do teb!
1004. Ochi otvorih, no ne te vidqh za tvoia poglet cqla nosht mechtah, za teb mislq v tozi chas i nemoga da ti opisha kolko te OBICHAM az.

1005. Spomenut za tebe me izmuchva vseki den!Spomenut za tebe tui daleche e ot men.Nqma da te imam i sulsi da prolivam…

1006. Ako nqmash tova koeto obichash trqbva da se naychish da obichash tova koeto imash....

1007. Lunata ogrqva ochite kafevi kato shokoladi, nejno gali s lachite si kosite ti - buen vodopad.Az zatvarqm ochi i dvamata popadame v plen na strastta i ti si oshte po hubava ot lubovta i nejnostta ozarena.

1008. Ne mojesh da namerish lubovta tam, kudeto q nqma i nemojesh da q skriesh tam, kudeto q ima!

1009. Ne se vlubvai v liceto, a v surceto, zashtoto liceto privlicha, a surceto obicha!

1010. Dali da ti kaja Ne?Taka shte ostana bez Surce!Dali da ti kaja Da?Taka shte ostana bez Dysha!

1011. V sulzi dyshata mi se davi,v bezdna ot tuga...Zashto li kletvite zabravi i stana rob na syeta!

1012. Obichah te i oshte te obichami za teb si mislq do zori.Makar tova pred vsichki da obicham,pred vsichki i pred sebe si dori.
1013. Edno sarce na teb se obricha, edno sarce pred teb ste se kalne, che vechno tebe ste obicha i samo tebe ste zove.

1014. Ne znaia kak da te opisha-useshtam te samo.Useshtam dusha. Dumi niama. Otnovo vyzdisham. Kak se opredelia liubovta?

1015. Purviqt put shtom te zurnaha moite ochi, ne beshe za mene koi znae kolko ti! Lubovta nastupi tiho i bezmulvno, bez dori da seozurna! Bavno tq kum men se pribliji i mi kaza: Dnes shtastliva li si ti?

1016. Ako skoro jivotut mi svurshi, ako skoro surceto mi spre da tupti, ako skoro tui vsichko zavurshi, ti shte me pomnish nali?

1017. Ako ima svqt po-dobur ot tozi bih iskal toi da bude samo v rozi i edna ot tqh ste podarq no istinska ste bude tq.

1018. V men nqma krasota koqto da te privlicha,no budi sigurna che imam toplo surce koeto vinagi shte te obicha

1019. Za teb momche krasivo si spomnqm v tezi chasove, za teb priqtelu lubimi pisha tezi redove, dali zashtoto te obicham ili za men si ti mechta, o, da tova ne go otricham, za mene ti si vsichko na sveta!

1020. Hodi, kudeto iskash, pravi, kakvoto iskash, no edno pomni, tozi koito te obicha, vinagi shte te sledi!

1021. I v tozi den ednichka misyl imam da prepleta ryka v tvojta ryka, da te celuna lekichko,neulovimo-v ochite ti dylboki da se potopia.
1022. Kolko stradah kolko gorchivi dni.Kolko bolka i muka ti mi prichini.Bqh gotova,iskah da ti prostq.Ti zakusnq. Ujasno zakusnq!!

1023. Obichah te i oshte te obicham, za tebe mislq chesto do zori, makar pred vsichki da otricham i pred sebe si dori!

1024. Dalech, dalech edin ot drug, az na sever, ti na ug, no zemqta se vurti - shte se sreshtnem az i ti!

1025. Ako me gushkash nedei da me puskash.Ako me celuvash ne misli da se sboguvash. Zvezdichka nad teb ste sveti i za men ste te podseti!

1026. Ste minat dni, a moje bi godini, ste se sreshtnem v nqkoi hubav slanchev den.Ste vdignesh li ochite si krasivi i shte kajesh li pone edno "Zdravei!"

1027. Da obichash e suvsem choveshko, no ponqkoga chovek greshi i tazi malka greshka, golqmo shtastie rushi!

1028. Svetish i ozarqvash cqlata vselena, otdeli edin luch i me pogali!

1029. Edno momiche te obicha,no ti ne razbra.Pogledni go v ochite i ste razberesh,che e taka!

1030. Obicham te ti kazvam v tozi den,zashtoto ti durjish sarceto mi v plen!!!

1031. Edna devoika plache, edin morqk tuji, edna lubov potuna v moreto ot luji!

1032. Obichah az edno momche, obichah go ot vse surce, za nego az na vsichko sum gotova, dori na chasha sus otrova!

1034. Vodata se peni , hlqbat se qde,a parvata celuvka se krade.

1035. Tebe iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna, na ushence da ti shepna i v rycete ti da trepna.
1036. Kogato nebeto stane rozovo i vodata zelena, kogato cvetqta stanat grozni, angelite loshi, kogato sarceto mi spre da bie,togava ste spra da mislq za teb!

1037. Lubovta nito se kupuva, nito se prodava, tq samo se podarqva, na tozi koito q zaslujava!

1038. Ranite na lubovta makar, che ne vinagi ubivat, nikoga ne zarastvat!!!

1039. Dnite mi prokleti da sa che povqrvqrvax v teb o nazi nosht!Ti otkradna mi dyshata kato Demon losh!

1040. Vseki den za teb mechtaq,za tvoite ochi i dryga radost az ne znaq-za men si vsichko ti!
1041. Obichai me I ne me zabravqi. Ne zabravqi moite ochi - te za teb ste plachat i v sarceto moe vechno ste si ti!

1042. Ne se vlubvai v kosite,zashtoto te pobelqvat.Ne se vlubvai v ochite, zashtoto te lajat.A se vlubvai v sarceto, zashtoto samo to silno obicha.

1043. Idi v gorata, prebroi listata,ako sa 125 - Obicham samo teb!

1044. Kak se kazvash?*Lobov!Kakvo pravish?*Obicham! Vsichki li? *O-o-o, ne! A kogo? *Samo teb!

1045. Kogato zaplachesh zapali cigara-dimut ste skrie tvoite sulzi.I ti ste zabravish za negovata iznevqra i go obikni po-silno ot predi!

1046. Znam,che nikoga ne ste ysetq rukata ti v moqta ruka. Znam,che nikoga ne ste celunesh ystnite mi,umirashti v studa na esenta.Znai,che znam kakvo e lubovta..

1047. Jivei v pregrudkite na lubovta i neka vsqka tvoq misul, bude sbudnata mechta!

1048. Obicham te kato okean, zashtoto lubovta mi kam teb e tolkova silna,kolkoto negovite bushuvashti valni!!!

1049. Ne znaq s kakvo te az obiknah, ne znaq s kakvo me ti pleni.Az s teb priviknah i sarceto mnogo me boli!!!

1050. Edna mechta v men luduva, edno jelanie v men gori, edin vupros me dnes vulnuva, kaji obichash li me ti?
Пак сори че не е на кириилица

teenkopele
06-29-2006, 22:10
Заповядай:

http://myfreeworld.hit.bg/ver4/page9.html. :wink:

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 22:12
501. Tozi SMS nosi radost I dobro nastroenie. Nasladi se pone za mig na chuvstvoto, che nqkoi si misli za teb I mu lipsvash…

502. Kadeto I da si, kakvoto I da pravish, dali ste plachesh ili ste se smeesh, dali ste te obicha nqkoi ili ste te mrazi drug…az za teb vinagi ste bada tuk.

503. Niakoi hora preminavat byrzo prez jivota ni. Drugi spirat za mig I ostavqt svetla dirq v syrcata ni I poveche ne mojem da bydem syshtite.

504. Imah syrce, no sega to e tvoe. Imah misli, no ti gi prevze. Imah svoboda, no ti mi q otne. Jivqh v sviat na mechti, no sega moqt svqt I moqta mechta si ti!!!

505. Ima myka, koqto ne stihva. Ima sylzi koito nepresyhvat. Ima bolka, koqto vremeto nelekuva. Ima rani, koito nezazdravqvat…Ima hora, koito ne se zabravqt!

506. Koji mi nqkoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega. Kaji mi nqkoga da si razbral kakvo e vsyshtnost lubovta…Ti iskashe me I az stanah tvoq/tvoi. Tova li be moqta mechta…Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

507. Vinagi se celi v lunata! Taka I dori da ne uspeesh pak ste si sred zvezdite!

508. Obichal li si taka, che nishto da ne moje da spre poletyt kym tozi kogoto obiuchash? Obichal li si tazi lubov? Kylnql li si se s vsichki dumi I vyv vsichko? Kreshtql li si ot bolka? Umiral li si ot mylchanieto? Molil li si se na kolene da te poshtadqt – teb I tazi lubov?

509. Nikoga ne gubish kogato obichas! Gubish kogato podtiskash chuvstvata si!

510. Edna chervena roza…da, tova e lubovta…bezgranichna I krasiva…I edna….

511. Kogato chovek zagine bez da e postignal jelanata cel, tova ne e porajenie nito pobeda. Porajenie e, kogato chovek e jiv, a ne e dostignal jelanata cel, zashtoto se e otkazal ot neq.

512. Radost e, kogato me dokosvash. Ludost e, kogato me celuvash. Silen sym, zashtoto te obicham. Tyrsq te vyv vsichko na sveta!

513. Bez teb ne moga az da disham! Nemoga I radost da izpitam! Bez teb lyja e lubovta!

514. Mislq za teb postoqnno, obsebila si me totalno, iskam te momentalno, dori da e fatalno!

515. Iskam da te zabravq, no nemoga. Zabravq li se lesno lubovta?! Dve ochi v syrceto mi ostavat I az za tqh vechno ste skurbq!

516. Ne si pyrvata, v koqto se vlubih. Ne si pyrvata, za koqto prolqh sylza.No ste si poslednata, koqto ste obicham!

517. Imam si edna mechta - da sum s teb do sutrinta!Da me gledash pravo vav ochite, da ti shepna nejno na uho,da celuvam tvoito golo tqlo i s teb da budem edno cqlo !

518. Teb iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna!Na ushence da ti shepna i v racete ti da trepna!

519. Tazi ve4er shte ostanesh v moite misli!Do men da budesh dnes e moeto jelanie! Bez teb ne vijdam smisal da jiveq I za oshte vecheri s teb kopneq!

520. Ako me dokosnesh - ne me celuvai! Ako me celunesh ne pravi lubov s men! Ako pravish lubov s men molq te ne spirai !

521. Az i ti pod zvezdite krai braga. Dve kitari tiho v no6ta zvynqt i sqkash ni sheptqt za teb i men,za lubovta na dve syrca koito se zarichat, che ste bydat zaedno do kraq na sveta!

522. Pravi sex s dqvola za da imash vrazki s ada, no ne zabravqi, che na tozi svqt dqvola sum az !

522. Rrevnuvam te bezmilostno ,goreshto ot vsqka kapka dujd, zashtoto tq te e dokosvala tyi nejno kakto nikoq ne bi mogyl!

523. Nujni li sa poveche vyprosi? Az li sym vinoven ili ti? Istinata e tova, che shtom umre i cveteto to veche ne cyfti!

524. V moq svqt si ti mechta i na syrceto dade pak krila! S teb kym raq ste vyrvim i nikoga ne ste se razdelim..tova e mechtata na moeto syrce - dar koito darjish v tvoite ryce! Ot celuvkite ti ste jiveq i za drug ne ste kopneq!

525. Piq za teb, zashtoto te obicham, za da ne zabravqm kolko mnogo me boli. Piq i tvoeto ime izrcham za da ne zabravqm, che vinovniqt si ti !

526. Jelaq te! Vulkan ot men izrigva i lavata v nego e strastta! Jelaq te! Ela i ugasi me stom az sum ogyn ti bydi voda!

527. Navela v tymnoto glava nevolno imeto ti sricham i na pytekata v prahta chertaq dumata obicham !

528. Iskam da te lubq!Iskam da te nakaram da izpitash nai-golqmoto udovolstvie v jivota si, da te dokosvam do takava vyzbuda, che da iska6 vechno da se lubim bez krai!!!

529..Hei momiche prekrasno, neka ti e qsno, che kato te hvana na tqsno ste te sgrabcha bqsno i ste te celuna strastno!

530. Zashto jivqh? Zashto obichah? Kakvo namerih v lubovta? Edna dusha ne me obikna, edna dusha ne me razbra.... jal mi e samo da se zaricham, che ste prestana da te obicham...jal mi e samo da se sboguvam i na razdiala da te celuvam!

531. Noshta se spusna I obgyrna moqta dusha. Ne iskam nishto drugo osven teb I lubovta. Ne me predavai I na chuvstvata mi otvyrni za da vidish kolko sladka e lubovta!

532. Nai-tragichnoto neshto e smyrtta. Nai-studeniqt otgovor – NE. Nai-toploto izrechenie – Obicham te! Nai-obichanoto syshtestvo – TI!

533. Iskam da ti podarq neshto cenno, neshto moe. Bih ti dal syrceto si, no kak, kato to e tvoe?!

534. Nikoga ne prestavai da se usmihvash. Nqkoi moje da se vlubi v usmivkata ti.

535. Vyrvi napred I nikoga ne spirai, dori syrceto da boli! Ne se obryshtai nazad, nedei se vzira, dori syrceto da kyrvi! Vyrvi napred I nikoga ne se obryshtai! I nikoga ne syjaliavai za otminalite dni! I znai, che toz, koito te obicha, ste doide sam pri teb oblqn v sylzi!

536. Nqkyde ima ryce, koito iskam da dokosna. Nqkyde ima ochi, koito iskam da vidq. Nqkyde ima ustni, koito iskam da celuna. Nqkyde ima chovek, koito mi lipsva I tova si TI!

537. Kaji mi niakoga da si obichal, no ne na dumi ili na shega? Kaji mi niakoga da si razbiral kakvo e vsyshtnost lubovta? Ti me iskashe I sega me imash. Tova li be tvoqta mechta? Ti iskashe da te obicham I kakto vinagi uspq!!!

538. Otvorih portmoneto si – beshe prazno. Proverih v djoba si I otkrih 5 st. Togava prerovih v syrceto si I otkrih teb! V tozi moment osyznah kolko sym bogat!

539. Ako iskash da razberesh kolko te obicham, izlez navyn, kogato vali poroi. Kapkite, koito uspeesh da ulovish sa tvoqta obich kym men, a vsichki ostanali – moqta kym teb!

540. Izgubih mecheto si. Moga lid a te gushkam?

541. Ogledah se v ochite ti .... vidiah iskrica v kosite ti ... tolkova mnogo se vlubih,che do poluda jiveia ... samo za edin mig , samo za edna tvoia usmivka . Tolkova mnogo iskam vsiaka sutrin da se oglejdam v ochite ti ... siakash v ogledalo ... a ti dali izpitvash syshto ... ne znam,a tolkova bih iskala ! Obicham te ... lubovta mi me krepi .... tolkova mnogo , che dori na problemite otgovariam s usmivka.

542. Nejnite celuvki, koito ti mi davashe, shte toplqt usnite mi cia jivot.

543. Lunata li da izgasq, zvezdite li da ti svalq, pesachinkite li da ti prebroq, za da vidish che po tebe az gorq!

544. Ti syrceto mi ot skryb razkysa na hilqdi zrynca, no pomni, che vsqko zrynce te obicha poveche ot hilqdi syrca!

545. Svetlina si ti za men v bezvezdna nosht. Za teb mislq vseki den. Za tvoqta nezemna krasota.

546. Iskash li da uznaesh kolko te obicham? Umnoji chuvstvata mi po bezkrainost, otvedi gi do dylbinite na vechnostta I ste dobiesh begla predstava.

547. Vseki chas-po 1 roza!Vsqka minuta-po 1 usmivka!Vsqka sekunda-po 1 celuvka...i mn obich-neprekasnato,samo za teb!

548. Ako vylnata na zabravata ni othvarli na razlichni bregove,znai che dalech ot teb tupti 1 istinsko prqtelsko syrce.

549. Zashto da kriq sulzite i da kazvam,che ne me boli?Da luja,che ne te obicham,stom za men vsichko si ti!

550. Ima udari,koito ponasqme.Ima spomeni,koito otnasqme v nosta.Zashto ima obich,koqto namirame,no ne mojem da spodelim?
Е това можах да намеря! Дано съм ти поомогнала! :wink:

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 22:14
А ето и още
451. Mnogo mi lipsvash! Ne moga I den bez teb! Ti si glavnata geroinq v moite rozovi synishta.

452. Obicham te lubov moq. Ti si v moqt den, ti si v moqta nosht. Obicham te I ne moga da spra.

453. Haresvam liceto ti! Haresvam tqloto ti! Nadqvam se da haresam I syrceto ti!

454. Dai mi svoq smqh I svoite ustni chisti kato tozi pyrvi snqg. Pogledni dyrvetata sa pusti I skreji sys sinkav snqg. Dai mi svoq smqh I svoite ustni I dyrvetata ste razcyftqt.

455. Svetlinata si ti za men. V bezzvezdnata nosht zvezda. Za teb mislq vseki den. Za tvoqtq nezemna krasota.

456. i si nai-hubavoto neshto, koeto se e sluchvalo v malkiqt mi jivot!

457. Ti si slynceti bez koeto ne moga da se sybudq sutrin. Ti si zvezdite bez koito ne moga da zaspq.

458. Kojata ti e kato kadife, a dokosvaneto ti nejno kato iujniqt vqtyr, koito gali kojata mi.

459. Obicham te, zashtoto si takava…Obicham te, zashtoto te ima….Obicham te poveche ot jivota.

460. Kogato vecher si lqgash I nejno dokosnesh s lice vyzglavnicata, kogato lunata blesti I nevino te gali s lychhi I studeno te obliva samotata, seti se za men I za hubavite momenti zaedno izpylneni s vse po-krasivi I po-krasivi spomeni.

461. Hmm…nai-dobre e da ti kaja samo OBICHAM TE! Dostatychno e, zashtoto znam, che I ti me obichash.

462. Syrceto mi za teb gori, za teb mislq vsqka nosht I vseki den.Moqt pyrvi grqh si ti I obicham te kakvato I da si ti.

463. Znaesh kolko te obicham I ot teb ne se otricham. S dumi hubavi ste te naricham I sled teb ste ticham, zashtoto te obicham!

464. Znai, che vechno teb ste obicham, kym teb ste vyrvq, v synishtata si dori kym tebe ticham! Znai bez teb az zagivam!

465. Ako bqh slynce stqh d ate ogrqvam vseki den. Ako bqh nosht stqh da zaspivam zaedno s teb. Ako bqh vodq stqh da gala s nejni laski tvoite ustni vecno!

466. Skypa moq ti si istinska lubov I za teb az sym vinagi gotov!

467. Kogato ne si do men ranata v syrceto mi kyrvi! Iskam da si do men, da me obichash, zashtoto az te obicham I ne moga I mig bez da si do men.

468. Ti si postoqnno v mislite mi,v synishtata i v syrceto mi! Az ne molq za nishto, samo za tova da me obichash!

469. Ako “nqkoj” sreshtne “nqkoi” v syfnalata ryj I celune tozi “nqkoi” nqkoga vednyj, to ot de ste znae vsqkoi de, koga, vednyj “nqkoi”e celunal “nqkoi” v cyfnalata ryj!!!

470. Ti si angel za men, cql ot slynce ozaren. Raq v nas da pretvorim I s lubovta si svetyt da ozarim. V moqta lubov se potopi I vsichki griji zabravi!

471. Zashto ne moga da te zabravq? Zashto obryshtam vse kym teb ochi? Ot spomen dushata mi izgarq, az molq te pri men se ti vyrni!

472. Za da ima posledna lubov trqbva da ima I pyrva! Za da ima golqma lubov, trqbva da ima I malka. Za da ima istinska lubov trqbva I men da me ima!

473. Ti si nai-krasiva na sveta, pozvoli mi da te obicham az sega!

474. Obicjam te I nqma da go kriq!Pred teb svoqta taina ste razkriq – obiknah te v miga v koito te vidqh!

475. Vsqka vecher te synuvam, no kato se sybudq osyznavam, che bilo e samo syn. Iskash li da zastanesh naistina do men? Obicham te!

476. Tymna nosht, navyn vali, Tyguvam az za tvoite ochi. Zabivam nokti v taz zemq, pylzeiki v mraka na noshta, molq se da sym do teb sega!

477. Lubovta e bolest I na drug ne stet e dam. Den I nosht po teb blenuvam, no ne iskam da se izlekuvam!

478. Toi q obichashe, tq nego ne. Toi q tyrseshe, tq nego ne. Toi q zabravi, tq nego ne.

479. Obicham te, obicham te do bolka. Iskam vsqka sutrin ne otvoril ochi da vdyhvam aromata ti I da useshtam toplata ti nejna koja. Mechtaq vechno da me obichash I da si samo moq!

480. Obcham te, zashto da kriq? Nima zabranena e lubovta? Nima az ne moga da obicham kakto vsichki hora po sveta?

481. Az prosto iskam da te pregryshtam! Kogato zaspivash da te dokosvam. Kogato synuvash da te celuvam. Kogato se sybujdish i da pravim lubov prez ostanloto vreme!

482. Znai, svetyt e ogromen.Svetyt se raztvarq i ti ste namerish i laski, i strasti.No nikoi nikoga ne ste te obicha, tyi kakto obicham te Az!

483. Ti si veika, ti si klonche, ti si kiselo limonche, taka te az naricham zashtoto mnogo te obicham.

484. Bih iskal da ti kaja mnogo, no ne moga.Bih iskal da ti kaja vsichko, no ne trqbva.Obicham te, tova e mnogo.Obicham te tova e vsichko!

485. Obicham te,a kak da ti go kaja?V men se boriat chest i sram.Obicham te a kak da ti go kaja,i as ne znam.Dve dumi,a tolkoz mnogo znachat,i v plen darjat ednosarze.Dve dumi i sdna lqbov goliama.Dve dumi za edno momche!!!

486. Zashto te tolkova haresah,v miga kogato te vidiah?Zashto se radostno usmihnah,v nastroenie li biah?Ne kriq, che bezumno te obicham,ne kria che sym vlqben az v teb,i nikoga ne shte otricham,che as obicham samo teb!!!

487. Da obichash ot syrce,da pregrashtash s dve ryce,da celuvash s usta, e tova e LUBOVTA!!!

488. ...Blaze na tez, koito znaqt,che dvama ste sa prez noshta. Te leka nosht ne si jelaqt,no vinagi e leka tq...

489. "Obicham te"!Tova e vsichko dve dumi i edna liubov.I vsichko drugo e izlishno - edin ne chuvan i ne vijdan zov!

490. Sinio ogledalo sa tvoite sini ochi,v koito se oglejdat moite sylzi.Tyrsq te v sinioto ogledalo,koeto nai-sladkata lubov na men e dalo!Obicham te!

491. Iskam vqtyra da me grabne i da me dovede pri teb......da sme otnovo zaedno kakto niakoga. Znam, che vremeto i rastoianieto ne mogat da ni razdelqt.Obicham te moq lubov bezumno i zavinagi!

492. Jivota v ochitite ti e ad,no tozi ad mi haresva!Za nebeto na horata ne iskam da znam! Dobre mi e s teb v goreshtqt ad s teb i tova mi haresva! Za drugoto ne iskam i da znam.

493. Az sym kapchica voda. Pusni me po silnoto si tqlo, pozvoli mi da izchezna v nejnata ti koja, izmii liceto si, dokosni me s ustni i me skrii v syrceto si!Obicham te!!!

494. Edni ochi ne moga da zabravq. Edni ochi me karat da ne spq. Edni ochi v syrceto mi ostavat i kato vyglen me gorqt!

495. Slynceto gasne,lunata tyji,moreto mylchi i vsi4ko tova, zashtoto az iskam da vidq tvoite ochi...

496. V tazi prekrasna nosht iskam da te skriq na nai skrishnoto mqsto. Da te celuvam ne tolkova skrishno na nai-skrishnite mesta I s nai-skrishnata obich.

497. Vseki pyt, kogato dokosnesh kojata mi, napravo me podludqvash i iskam da te lubq strastno cqla vechnost!Jelaq te!

498. Zdravei, priqtelio! Moje li da te pregyrna? No pregrydkata vodi do celuvka, celuvkata vodi do lubov, a lubovta-do sex. Ta… moje li da te pregyrna?

499. Ako ti vikash,az vikam ...ako ti se smeesh ...az se smeia ...ako ti si vesela ...az sum syshto vesel,ako ti si tyjna ...az syshto sum tyjen ...a ako ti si vyzbudena, obadi mi se.

500. Vuzbyda s SMS e nai-malkoto,koeto moga da ti dam!Ne se zanasqi,a ela da te izqm!Shte se kupesh v smetana!Ti si moqta chereshka,a noshtta ste ti se stori tejka!Iskam da sum tvoqta chereshka i da svalqsh bavno vsqka dreshka!Iskam nejnichko da me celyvash i sled SEXA samo mene da synuvash!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2006, 02:27
pffffffffff tva e 9999999999 tema v toq forum verno polzvai tursa4kata