PDA

View Full Version : ne moga da mislq za drug



samotnoto_mimi
06-29-2006, 17:30
Az iskam da spodelq moqa istoriq zna4i predi okolo 5 meseca se razdelih sas moq priqtel s nego ne bqhme zaedo dalgo vreme no tova ne mi popre4i da go obikna neznam da li vi se e slu4valo da si dopadnete s edin 4ovek tolkova kolkoto az s nego,i taka az togava go haresvah a toi na men sa6to mi kazva6e 4e me haresva no postepenno toi po4na da se otdele4ava ot men vapreki 4e mn 4esto mi kazva6e "Ti si nai-krasivoto sa6testvo koeto sam vijdal".Az se darjah dosta drapnato kato mi go kazva6e za6toto me be6e strah toi ne e 4ovek koito si govori samo taka i mn rqdko pravi komplimenti na horata a u4udva6toto be6e 4e na men mi prave4e komplimenti vinagi kogato ima6e vazmojnost da izkaje mnenie po vapros svarzan s fizikata na daden 4ovek.Az posteenno zapo4nah da go obikvam i mn se strahuvah za6toto mi se slu4va6e za parvi pat i koagato re6ih da m7u kaja 4e iskam da sme zaedno po seriozno a ne da i izliame 4at pat i da se motame toi mi kaza 4e nemojem da badem zaedno.izti4ah v ka6ti plakah-plakah kakto nikoga do tozi moment,samoiza4vah se,mina i tova vidqhme se za parvi pat sled kato mi kaza tova govorihme si i toi mi kaza 4e o4akva ot men da same si priqteli kakto predi kazah mu 4e nqma problem,no vas6tnost iam6e no kakto i da e primirih se s tova 4e sme si samo priqteli dokato ne se vidqhme predi okolo 1-2 sedmici i toi mi kaza 4e iska da badem zaedno no sled vreme "NE SEGA"tova mi kaza toi az mu otvarnah 4e toi za mn e bil poredni krasavec i 4e v ade6te 6e e dobre da sme si samo priqteli.Popre4i mi pak to kakto i predi-prokletoto samo4uvstvie.nikoga ne sam bila po ot4aqna kajete mi kakvo da pravq obi4am go mngoo ne moga da mu kaja za6toto toi ne me iska sega neznaino za6to za men.... :cry:

{sweet4e}
06-29-2006, 17:36
Еми какво да те посъветвам.Наистина ситуацията е много гадничка,но ...може би трябва да му се обадиш и да му разкриеш чувствата си.Кажи му че преди си допуснала грешка.Просто забрави това самочувствие и аз така направих и имаше успех да знаеш.Просто му се обясни в любов,размекни го,напомни му красиви моменти когато сте били заедно и така....може да се получи.Ако се престрашиш пиши какво е станало
http://img420.imageshack.us/img420/8835/thepussycatdolls022ka.jpg

IsTiNsKa_LuBoV
06-29-2006, 17:42
Ami kakvo da ti kaja...Ti si mu kazala 4e e po dobre da ste samo priqteli...Neznam kakvo te e prihvanalo..moje bi si iskala i toi da se op4uvstva malko kofti no 6tom go Obi4a6 napravi vsi4ko za da si go vurne6 obratno...
No ako e prekaleno gord s tova 4e go obi4a6 pokaji mu 4e moje6 i bez nego...hvani si drug na puk na nego!Boooojjjeeeeee moi" kolko si kraziva" Ama samo fizi4eskiiiiii]
:D:D:D :lol: :smt005 MUJE kakvo da ti kaja :lol: :lol: :lol:

Matik
06-29-2006, 17:43
На колко сте и 2мата ?

samotnoto_mimi
06-29-2006, 17:46
ami az am na 17 a toi na 20 vapreki 4e nevijdam kakvo zna4enie ima tova

never_concerned
06-29-2006, 17:51
mi moje bi naistina ima nqkva naistina vajna pri4ina zaradi koqte ne moje SEGA opitai pak i yspex

Matik
06-29-2006, 17:57
ami az am na 17 a toi na 20 vapreki 4e nevijdam kakvo zna4enie ima tova

2 значения: 1во на по големи от мене акъли не давам ,2ро да видя разликата в годините (това има значение не мислиш ли)

Та по темата:
Не те съветвам веднага да му се хвърляш на врата. Мисля че той трябва да дойде при теб ... А това "НЕ СЕГА" WTF ?! кфо ще рече това ба си ...

samotnoto
06-29-2006, 18:19
Ami tova me u4udi i men kak taka nemoje "SEGA" ami haide da 4akame godini da mu stane kef na nego ami neznam hora,no vse pak neznam kak da posltapq ami ako az re6a da 4akam kakva e garanciqta 4e toi togava nqma da e vliuben v nqkoe drugo momi4e vapreki 4e mi e izvesno 4e me haresva mnogo "van6no" no vse pak ima mnogo krasivi momi4eta moje bi 6te e izgubil interes kam men ohhh neznam kak da postapq da mu se obadq li ili da ostavq ne6tata taka ama ako gi ostavq 6e 6e se 4uvstvam o6te po gadno a ako mu se obadq i mu kaja 4e sam sbarkala nqma garanciq za posle za6ttoo vsi4ko v toq jivot e prosto momen i dali nqma sled vreme da sme izpusnali momenta a az moga li da go 4akam tolkova vreme za da razbera kakvo 6e ste\ane a mejuvremenno da se samoizma4vam offfff neznam dite savet pls priqteli

06-29-2006, 19:11
nemoga da ti pomogna mila neznam kakvo da te posavetvam ako ima nqkoi drug koito moje da ti pomogne da ti pi6a az napravo sam bez dumi nz kakvo da kaja samo 6e ti pojelaq kasmet

sladkata_hilary
06-29-2006, 19:45
еми за да каже че сега не може да сте нищо повече значи има причина,нз точно как стоят нещата..хмм..ми остави го той да те потърси..ако иска да бъде с теб той ще те потърси :wink:

LifeleZz
06-29-2006, 20:23
Според мен доста прибързано си постъпила като си се оперила веднага.Защо не го попиташ каква е причината, поради която не можете да сте заедно сега? Може би има основателна причина! :-k Не си прави прибързани изводи единствено на базата на предположения!

06-30-2006, 18:23
мила най-добре да му се оадиш и да му кайеш че ти искаш да сте заедно сега,а не след време или когато и да било по друго време ако го остроива ОК ако ли не тои губи както сама каза притебаваш силна физика и едва ли ше е проблем да си намериш някои които си заслуйава повече от това вапросно момче,вапреки че аз мисля че тои е с теб или е бил с теб заради тожа как изглеждаш ти сама го каза че е прекалявал с киомплиментите след като не обича да ги прави може би в твоята ваншност намира нещто като негов идеал за момиче а нали знаеш че мечтите е добре да си останат само мечти.