PDA

View Full Version : Treva,alkohol .... a uj ne e takav



FiRe_LaDy
06-29-2006, 19:46
:smt010 Zdr na sichki.Iskam da vi pojelaq nikoga ama nikoga da ne chuvate i da ne vi se sluchi tova,koeto na men.

Dnes bqh na basein.I doidoha dosta pr.Beshe i edno momche,koeto adski mnogo obicham kato prat.Prosto ne moga bez nego.Tam si se gushkahme,govorihme si,pluvashme zaedno.Ot vreme na vreme izchezvashe i dosta se chudeh kade hodi.Sega,kogato veche se pribrah.I ne izlqzoh,zashtoto si schupih prysta na baseina dokato mu pomagah da ne se udavi(stranno moje da pluva super).Vlqzoh v chata i zapochnah da razgovarqm s edin negov mnogo dobyr priqtel.I toi mi vika `` toi veche mnogo se razvali i az znam zashto,no ne iskam da ti kazvam ``.Nastoqh da mi kaje,zashtoto useshtah che e neshto losho.Taka i beshe.Okaza se,che toi poveche ot 2 meseca veche pushi,no ne cigari,a treva. ](*,) Kazval,che nqmalo da se pristrasti ama eto che veche qko zapochnal.I za kapak na sichko prez den se napival.Ne povqrvah prosto.Toi e tolkova dobyr,tolkova mil i .. prosto e super momche.Ne vqrvah che shte go napravi nqkoga.Vse povtarqshe predi,che nikoga nqma d apushi,zashtoto bilo gadno i samo si se trovel.A sega kakvo - pie,treva ... mi to skogo i shte pochne da se bocka.Priqtelite mu postoqnno mu govorqt da spre,ama toi kazal che mu haresvalo.Ne iskat da kajat na tehni,shtoto shte stanelo mnogo losho.Obache az toq chovek go imam kato brat i nqa si prostq da zagubq vtori priqtel zaradi typata TREVA. :smt010 :smt010 :smt010
Reshila sma da govorq s nego,no kakvo da mu kaja,kakvo da pravq?Pomognete mi ..... kajete da kaja li an roditelite mu?Kakvo da pravq za boga.Kakvo?????? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Iskam nai dobroto za nego.Gotova sam da napravq vsichko,za da go nakaram da gi otkaje i da go spasq ot tova ujasno neshto.
Help me !!!!!!!!!!!!!! :smt010 :smt009

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 20:05
Може би трябва да кажеш на родителите му, но в крайна сметка те едва ли ще помогнат. Твят приятел трябва да се лекува. Но не наскила а по собствено желание. Защото ако го накарат той ще започне отново. Така че за момента незнам каквао може да ссе направи.

FiRe_LaDy
06-29-2006, 20:11
Mii nasila po jelanie.Ne me int mene.Shte gi spre.Az sam gotova da jertvam jivota si za nego.Nqma da go dopusna.Znam kakvo e da zagubish priqtel.I samo pri misylta sylzite mi potichat ot bolka.Syrceto mi se kysa. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 20:11
Виж трудно е да се помотне, ако той не го иска. Наистина съжалявам за него. На колко е години?

FiRe_LaDy
06-29-2006, 20:18
Ami za sajalenie e tvyrde malak.Samo na 14 e ](*,) ](*,) :smt010

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 20:19
Ми много жалко за момчеето. Наистина! :( :(

06-29-2006, 20:20
govori s nego ako ne se promeni govori s tehnite im kaji kakva e istinata
mojesh da go zagubish kato priqtel no pone ste mu spasish jivota

FiRe_LaDy
06-29-2006, 20:22
Tova che shte go zagubq kato priqtel nqma da mi popreche da kaja na tehnite.Zashtoto az vinagi shte si go obicham.Dori da sme daleko edin ot drug.Prosto iskam da spasq jivota mu. :(

FiRe_LaDy
06-29-2006, 20:50
Abe Whisskas dano nikoga ne ti idva do glavata da go vish kakvo i da razberesh kak se chuvstvam az.Ta toi e samo na 14 godini.Kakvo e vidql ot jkivota.I kolko mu trqa za da se pristrasti i da si provali jivota.POnqkoga pishite v nqkoi temi kolkoto da se kaje.Mnogo me nevi tova.Po dobre da na kazvashe nishto. :evil:

sexY_mackA90
06-29-2006, 21:13
Лошо...наистина разбирам те...и аз имах приятел които се беше пристрастрил към тва...ми поговори с него а после ако не те послуша и продължи кажи на неговите!!!

fdege
06-29-2006, 21:13
Kaji na roditelite mu!Nqma spored men koi drug da mu povliqe taka kakto roditel!!!Osven ako ne sa vdignali race ot nego ili puk ne se razbira s tqh.. kakto i da e pozdrav Teriyaki Boyz -Tokyo Drift (Fast & Furious) 8)

06-29-2006, 21:22
Ами ако и той държи толкова на тебе.Би спрял заради тебе.Аз бях така,само дето не пиех така.Само в петък и събота или и в двата дни.Са не съм пишил трева от нз вече кога.Ако държи на тебе добре ще е.Обаче ако не му пука за тебе каи на родителите му.

FiRe_LaDy
06-30-2006, 07:18
Nito se prevzemam,nito se ligavq.I tova neshto go pravq,zashtoto naistina mnogo go obicham i dyrja na nego.Dyrjim se edin s drug adski milo i se dopuskame v golqma blizost.Dori az razbrah sluchaino,zashtoto si pomislili,che sym mu gadje i che e redno da znam i az.
Abe trygnal si da mi razpravqsh che ne si se pristrastil - ne na mene tiq.I toi povtarq syshtoto ama veche tolkova se e pristrastil,che ne znae kakvo pravi.Iskam da mu pomogna.Da mislq da riskuvam kato izloja na risk sebe si.Znam che toi me haresva mnogo i dyrji na men.I ako s tova uspeq da zloopotrebq,v smisal da mu pomogna po tozi nachin,ako li ne - otivam pri tehnite. ](*,) ](*,) ](*,)
Syjelqvam edinstveno za tova,che ne znaeh po rano i che ne sa kazali na roditelite mu. :evil:

FiRe_LaDy
06-30-2006, 07:36
MI ot kolko vreme da pushi.Poveche ot 2 meseca.Kolko poveche nz.Ne iskat da mi kajat.Emi onq deto kacha go poznavash pushel po 5 - 7 pyti na teb,a toi pushi po 3 - 4!!!Ne mislish li che e mnogo???

FiRe_LaDy
06-30-2006, 17:35
Chakam go da doide da govorq s nego.Neska bqh na basein s nego i mu kazah che trqa govorq s nego.I sega v chata toi me pita za kakvo.Az ubache nastoqh na jivo da govorq s nego.I sega go chakam.Mnogo se nadqvam da ima efekt ot razgovorq mi,zashtoto v protiven sluchei az i da ne kaja na tehnite,ima drugi hora,koito shte kajat.E stiskaite mi palci da svyrshi vsichko dobre,zashtoto mnogo si go obichkam. ](*,)

06-30-2006, 20:13
Мале пиел... И пушел трева! УААУУУУ! Бил наркоман... Олеееее... Абре девойче остави момчето да си пуши ве... Тревожи се, че се напива през 2 дена, защото алкохола е многократно по-опасен от тревата. И за разлика от нея води и до физическа зависимост! Мислите си най-много мрат от Наркотиците... Не е вярно! Най-много мрат от алкохола! В България всеки 10 е алкохолик! Тъй че тревата е остави... Тревата не води към по-тежки наркотици! Дали ще посегнеш към нещо по-тежко зависи единствено от собствената ти личност! Пък и на неговата възраст е нормално... Още няма кой знае колко акъл и е нещо ново за него, следователно го кефи. Ще му писне до 2-3 години. Ако пък му забранят да пие или пуши, може да мине към нещо по-така...

07-01-2006, 09:25
spokoino i narkomanite imat 4ustva lubofta na jivota mi se bocka ama az si znam 4e ni6tu ne moga da napravq za nego no tova ne mi pre4i da go obi4am :smt010 :smt010

FiRe_LaDy
07-01-2006, 10:34
Emii veche neznam.Chakah go da doide,ama toi pak me izlyga i vypreki sichko nqma da go ostavq.IMa edin negov priqtel,koito neska shte mine da me zeme i da hodim v tqh da govorim s roditelite mu.Izmislili sme kak da go izkarame ot tqh,che inache stava losho ako e tam i toi.Off nz dali postypvam pravilno,ama alkohol i treva ... ne mi haresva kombinaciqta.Znam che ako kaja shte mi e kofti,ama ako ne kaja pyk shte sajelqvam. ](*,) ](*,) :smt010 :smt010 :smt010

07-03-2006, 16:58
FiRe_LaDy, dragi mi smehurko... da ne si ot onezi "Maiki sreshtu drogata" i da si fantazirash nqkakvi istorii za da promivash mozacite na decata... narkoman bil... treva pushil. Ave shmatko... ot 15 godini pusha treva... zashto li ne sam probwal hero....

A ako si prosto edno zabludeno dete spri da vqrvash kakvo ti kazvat mama i tatko i kakvo ti kazvat uchitelite...

Verno sam malko paranoichen no tova mi e po priroda

07-03-2006, 17:13
Може би трябва да кажеш на родителите му, но в крайна сметка те едва ли ще помогнат. Твят приятел трябва да се лекува. Но не наскила а по собствено желание. Защото ако го накарат той ще започне отново. Така че за момента незнам каквао може да ссе направи.

kudravoto
07-04-2006, 08:35
mi gajeto mi pu6i treva i nito misli da vzima herca ili ne6to po tvurdo
i trevata ne vodi do pristrastqvane i ne uvrejda zdraveto i psihikata na 4oveka koito q upotrebqva!

Dr. Kazimbutt
07-04-2006, 10:01
"Пристрастяването" към тревата е само психическо
Същото е и при кокаина. :wink:

Момчето като иска, нека си пуши тревица. Негов проблем. Той ще остане без дробове на 14 години. Не му бери грижата - гледай себе си.

SickBoy
07-04-2006, 11:03
Ама вие как си ги мислите че стават тия работи бе!?Да си се напушвал всеки ден по пет-шест пъти в продължение на два месеца и после да минеш на игла!?Да си пил два месеца и да станеш алкохолик?Абе,момиче,слуша кво ще ти кажа-аз съм минал по тоя път,не стават така работите(не че съм бил херо,ама съм се занимавал с подобни опиати и т.н.)То ако така ставаше,всеки втори ученик вече да е наркоман!А за алкохола требе да ти кажа,че нема нищо лошо да си пие момчето-това е напълно естествено.

sladkata_hilary
07-04-2006, 11:06
Може би трябва да кажеш на родителите му, но в крайна сметка те едва ли ще помогнат. Твят приятел трябва да се лекува. Но не наскила а по собствено желание. Защото ако го накарат той ще започне отново. Така че за момента незнам каквао може да ссе направи.

HandOfBlood
07-04-2006, 11:18
е тревата пък... ебати, нищо не мое да му стане от нея...
виж, за алкохола вече е гадно. обаче сори, ама вие го погребахте, САМО ЩОТО ПУШЕЛ ТРЕВА... :smt005

deem
07-08-2006, 15:17
FiRe_LaDy,

постнал съм тема в клуб"У дома".Казва се 'За депресираните'.На пръв поглед заглавието няма много общо с твоя проблем,но като прочетеш какво има вътре ще осъзнаеш същността на проблема.Бъди жива и здрава,и човечна.Всичко добро от мен.

teenkopele
07-08-2006, 23:40
Говори с него и му кажи това, което каза тук на нас...че ти бил като брат, не си искала да го изгубиш и т.н.
Как точно ще му го кажеш, както и самата обстановка, поне според мен, са от голямо значение. Излезте някъде само двамата и в удобен според теб момент, започни разговора.
Ако той няма силна воля, ако няма желанието за промяна, много трудно би се отказал от това, което прави.
Успех. :wink:

!^AnIbOnBoNa^!
07-23-2006, 09:37
И според мен трябва така да постъпиш поговори с него,аконе го приеме кажи на родителите му,а саштност ,ако има брта или сестра може първо да говориш с него!

niGGa
07-23-2006, 09:49
"Помогнете ми,той се друса с трева, ще стане наркоман и ще го загубя!!! :smt010 "
](*,) :roll:
Браво мацка, точно това щях да напиша и аз.

PY_MACKA
07-27-2006, 18:04
momi4e
zemi se stegni
mom4eto se kefi-->si4ki piem,si4ki pu6im
ni6to tolkoz nqma da mu stane
samo glei da ne posegne kun ne6to po silno i ako vednaga govori s tehnite

DaDdY_BoY
07-31-2006, 10:09
FiRe_LaDy според мен ти няма какво да направиш,можеш само да го подкрепяш духовно и колкото можеш да не му позволяваш да се доближава да тревата.... а иначе ти не можеш да го накараш да спре.А за родителите ... това вече зависи какви са те,дали ще го разберат...или ще направят нещата още по-сложни :-s :smt013

heather_b
09-12-2006, 08:51
naistina li mislish,4e kato kaje6 na tehnite 6te go spre6? :P toi vinagi moje po kuponi i dori v goliamoto mejdu4asie da pushi treva ... ob6to vzeto tehnite ne mogat da go sprat ...,ako si e naumil samo deto 6te si razvalite priatelstvoto......tva s trevata i napivaniata e period,koito 6te otmine...budi spokoina :wink:

BeBencEto
09-12-2006, 09:35
kaji mu vsichko napisano tuk....kaji mu che durjish na nego i che ne iskash da go zagubish..obqsni mu situaciqta,no ne go ostavqi v nikakuv sluchai da produlji da pravi tova......trqbva prosto da si otkrovenna i vsichko shte e nared...

NaDuFcHe
09-12-2006, 11:11
Murzi me da cheta kakvo ste pisali all :?
Prosto pogovori s nego..nqma smisul da kazvash an tehnite taka toi shte ti s erazsurdi 100% ot treva i alkohol se otkazva..Kazvam ti go ot lichen opit predi i az sum pushila mnogo obache v edin moment ti pisva osuznavash che pravish gluposti i tn..Vseki minava prez takuv period..Pokaji mu che ne ti haresva che go pravi no ne mu se surdi ne go karai da izbira m/u priqtelstvoto vi i trevata...Prosto si pogovorete kaji mu kakvo chustvash kakvoto ti idva otvutre...Dano se otkakaje..

O_O
09-12-2006, 14:40
ti luda li si kak she kaash na tehnite ?!?!?!? + tfa i si neobrazovana kvo pochnal da pushi jonka i sled 2 dena she pochne da se bocka! STEGNI SE BE DEVOICHEEE! ti praish li razlikata mejdu narkoticite i kvoto i da mi govorish momcheto 100 % ne e tolko typo da pochne da se bocka! jonkata e qko neshto samo deto preebava erekciqta! za tfa q spreh as i ne se pritesnqvai priqtelqt ti nema da izpolzva injekciiki...

mon4eto
09-12-2006, 15:09
mi milichka chestno da ti kaja koito pipne trevata nqma otavane ot neq taka 4e nai dobre se otkaji :smt022 znam 4e ti e kato brat oba4e takiva xora ni6to ne moje da gi spreeee...sajelqvam 4e ne ti davam nikakva nadejda ama tova e moeto mnenie...v kraq na kraishtata ne vseki e savrshen.Vse shte nameri6 takav kato nego-dobar priqtel :wink:

No_LiMiTe^f
09-13-2006, 11:44
Душко не се притесняваи толкова!Както доста хора ти казаха не е чак толкова сериозно!Пуши и ти с него да видиш кво е весело!И аз съм пушила ама тва не означава че сам наркоманка или че ще умра от малко повечко смях!Пък и тва е само период временен.в който малкото ти приятелче иска да се докаже или може би само да си направи веселото!

AliceSw
09-13-2006, 12:27
mi milichka chestno da ti kaja koito pipne trevata nqma otavane ot neq taka 4e nai dobre se otkaji :smt022 znam 4e ti e kato brat oba4e takiva xora ni6to ne moje da gi spreeee...sajelqvam 4e ne ti davam nikakva nadejda ama tova e moeto mnenie...v kraq na kraishtata ne vseki e savrshen.Vse shte nameri6 takav kato nego-dobar priqtel :wink:
OMFG моля се тва да е ирони4но , щот ина4е си мн зле :smt043

пък авторката да остави мом4ето на мира и да не казва на родителите му в никакъв слу4ай!!! ако той не иска да спре тревата никои не може да му помогне :!: тва 100% е временно след месец два е спре със сигурност

09-13-2006, 13:18
mi milichka chestno da ti kaja koito pipne trevata nqma otavane ot neq taka 4e nai dobre se otkaji :smt022 znam 4e ti e kato brat oba4e takiva xora ni6to ne moje da gi spreeee...sajelqvam 4e ne ti davam nikakva nadejda ama tova e moeto mnenie...v kraq na kraishtata ne vseki e savrshen.Vse shte nameri6 takav kato nego-dobar priqtel :wink:
OMFG моля се тва да е ирони4но , щот ина4е си мн зле :smt043

пък авторката да остави мом4ето на мира и да не казва на родителите му в никакъв слу4ай!!! ако той не иска да спре тревата никои не може да му помогне :!: тва 100% е временно след месец два е спре със сигурност
=D> bravo dobre kazano i as po gore i kazah dano ne preebe momcheto! a za tfa iskazvane che koito probva jonka nema spirane... NO COMMENT nai golemiq absurt koito sum chuval!

09-13-2006, 23:46
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

SaYoNaRa
09-14-2006, 01:16
Темата е от преди няколко месеца :smt019

Amayo
09-14-2006, 01:20
Загубена кауза е вече. Реви там плачи колкото трябва, забравяй го и си търси свесни приятели.

obsesion_f
09-14-2006, 15:10
Ami neznam kakvo da te posuvetvam,samo iskam da ti kaja,4e znam kak se 4uvstva6,za6toto i az imam dosta priqteli,koito sa opitvali ot trevata i takiva,na koito tq e sredstvo da jiveqt...toest,vseki ot tqh ima nqkakva pri4ina za da opita(ot lubopitstvo,ot guzariq,zaradi problemi i kakvo li o6te ne)...no s te4enie na vremeto 4ovek moje da stane zavisim ot neq(no toa v nikauv slu4ai ne ozna4ava,4e 6te zapo4ne da se bocka i t.n.)Predi vreme hodeh s edno mom4e,koeto be6e super kato 4ovek(mnogo dobur i t.n.),no trevata za nego e na4in na jivot(ejednevie) i tq go promenq,no toi si e izbral da jivee taka otdavna i nikoi nemoje da go spre(osobeno ako zapo4ne6 ot ranna vuzrast,s godinite se prestrustqva6).No vse pak se nadqvam,4e priqtelqt ti 6te se osuznae,vse pak opitai da pogovori6 s nego...no kakuvto i da bude izbora mu,nebiva priqtelite mu da se otdrupvat ot nego,budete mu upora.

Iglika
10-04-2006, 07:30
Zdravei,iskah da znaesh edna realnost .... poushisheneto po nioakoia i dr cigara marihouana ne e strashno samo po sebe si zashtoto ako ne piesh daje i da se pristrastish moje da spresh ... :smt010 no o oujas ako si pochnal da piesh ..se polouchava eskalatsia ...pousheneto ti se strouva detska igra pred pieneto...ne e zadovolitelno i togava se nasochvash kum drogata istinskata tazi koiato e po silna ot alkoholnata droga.

FiRe_LaDy
10-04-2006, 12:19
Temata sym pisala otdavna.Bqh zabravila dori,che sym q pisala.No ne sym zabravila,che toi vse oshte pushi i pie .. vqrno po rqdko pie.Za trevata dali pushi po rqdko - nz.Ne sym kazala na tehnite i moje bi sajelqvam,zashtoto go napravih za da ne go zagubq kato priqtel,no sega sled kato go zagubih pyrvo kato gadje,a posle i kato priqtel - sajelqvam mnogo.Kogato bqh s nego obache toi beshe namalil trevata mnogo.I vse pak kolkoto i vreme da e minalo,ne moga da svikna i da se primirq s tova,che pushi.Vsichkite mu priqteli,koito sa i moi mnogo dobri priqteli kazaha,che ot kakto pushi se e razvalil mnogo.A teq deto ne mojel da se pristrasti,che nqmalo da posegne kam neshto po seriozno - ne na mene tiq.Zapoznata sam i to dobre s teq neshta.Se pak nai - dobriq priqtel na bashta mi se zanimava imenno s narkotici i vinagi,kogato me vidi mi govori za tqh.Taka,che nito preuvelichavam,nito nishto.Prosto mnogo se pritesnqvam za teb.A kato go gledam toi veche samo zaradi shibanata dama v zeleno propadna!No ne moga nishto poveche da napravq.Govorih s nego,obqsnqvah mu kakvo li ne,prikrivah go,no bez golqm efekt.

01-09-2007, 11:16
абе незнам как я мислите тая работа ама в тревата няма ништо лошо аз сьм на 23 години и пуша трева от 7 и нито се друсам нито ще се друсам то си е до човека и освен това пьрво опитайте трева и после говорете че е лошо ного си е готино

Ескада
01-09-2007, 14:38
"Помогнете ми,той се друса с трева, ще стане наркоман и ще го загубя!!! :smt010 "
](*,) :roll:
Браво мацка, точно това щях да напиша и аз.

И аз тва казвам.А УеУе божке,пуши трева,какъв ковчег да му избирам,жгу загубя...ясно,че се спичаш,ама и аз попушвам трева от доста време и нищо ми няма. :-D само се забавлявам....Спокойно.Лошо е ако смесва всичко,може да не може да стане от леглото известно време... :mrgreen:

narkomania
01-16-2007, 14:26
Vij sporeD meN I roDitelite mogat do pomognat no ne kolkoto priatelite mu. Te sa horata koito 6te mu pomognat zakot toi ne stoi pri tqhnite postoqNn0o a e s priateli i s tQh se napu6va i az bqh se pristrastil kam AKENeton tva e Hap4e no samo priaetelite mi pomognaha kato me karaha da praq drugi raboti no ne i da se drusam I sega sam Nov 4ovek I neiskam da izpolzvam narkoti4ni ve6testvA :) Opitai moje da se pOlu4i i pri neg0o :)

lele male
01-23-2007, 11:36
ave vie ste ludi ve,trevata da ne e te4en plutonii
ostavete go da si pushi 4oveka mu e iaako tva

samo idiot moje da si misli takiva gluposti,ako ne ste 4uvali po posledni izsledvania na svetovnata zdravna organizacia trevata e izkluchitelno bezobidna i NE mojeshda se pristrastish kum neia.ima daale4 po vredni navici ot neia kato naprimer da iadesh meso,i alcohola e adski po vreden

VIE STE LUDI

ako ne ste 4uvali nikoga v niakoi strani trevata e legalna i tendenciata e da se legalizira na vse pove4e strani po sveta

ako sa amfetamini li heroin e mnogo opasno,verno e ,ili alcohol

ne govoria naizust ako behte malko pone zapoznati i behte pro4eli......

trevata e zabranena zarad takiva kat vas det ne znaiat kakvi sa efektite i posledstviata ot neia

i sveta ste e takuv dokato ne se POOBRAZOVATE malko pone

i ne slushaite babite i diadkite si,za koito tva e ujasen narkotik

a PRO4ETETE POSLEDNITE DOKLADI NA SVETOVNATA ZDRAVNA ORGAANIZACIA

GORESHTO PREPORA4VAM!!!!

samo go pazete ot drugo 4e si ebalo maikata s drugite narkotici!!!

03-11-2007, 18:02
awe ei momi4e ti naistina ne si mn zapoznata po vuprosa za trevata .. to tva da ne e kafqvo ?! az poznavam daje hora deto si smurkat herca na nos i pak ne sa se karali s priqtelite si i ne sa po-lo6i ot predi .. se su6tite si sa .. ti za edna treva 6e spi4a6 tolkoz .. mn se prevzemate i trqa da se interesuvate malko 4e da vzimate kakvito i da e bilo re6eniq i da vzimate nqkvi merki .. :D niznam niznam ... razkazva4i na izmisleni istorii .. :D

chromi
03-11-2007, 18:07
aeee ganbinata e darba ot gospod .. i tva zagubena kauza bil..trevata vodila do bockane..tova sa pylni shits, az pusha moite fr syshto i nqa 1 m/u tqh det da e narko .. q sa uspokoi malko , tova za men e nqkva luda paranoq nabutana ot roditelite v glavite na malkite lapeta..marihuanata ubivala...a tiutiuna kvo prai we..ari si4kite pusha4i na4i sa narkota!!!!pff..minali sme ot tam

GANJAFARAI
03-11-2007, 18:14
ko si zapoznata ti e ovca tkvaS... ti si adski mnogo zabludena i adski tupa ... " ne na mene tiq " 66 alo takiva izkazvaniq ot tvoqta usta sa kat vqtur v u6ite na nqkoi hora .. tes deto razbirat...ama ko a ti obqsnqvam zabludena si i takava 6e si ostane6 ... az kat pu6a ganja da ne sym umrql?! da ne sym se skaral s priqtelite si ? da ne sym se promenil ne6to ? daje mi e po-qko .. pu6a si 4esti4ko treva i ne ma ebe !!! kak iska6 da e fr s tebe kato ti haber si nqma6 ot takiva raboti i si misli6 4e e propadnal.. toi kato znae 4e taka misli6 za nego kak da ti bude fr ? kato ti si spr zabludena .. sreden prust za takiva "RAZBIRA4I" kato nqkoi ot vas..ne kazvam 4e az sym razbira4 ama razbiram ne6tata do tolkoz 4e znam 4e trevata e bezobidna!v holandiq deto e legalizirana trevata sa na pred posledno mqsto po narkomaniq...puk tuka na6ta deto se praqt .. da ne sa 100 kila ..prosta durjava sme i takava 6e si ostanem eiii ...

n1ght_shadow
03-11-2007, 18:18
vii huu sa postvate ama ne ste li zabelqzali pone 4e temata e na po4ti 1 godina.... ne vi li e minalo prez akala 4e avtorkata na tazi tema moje vaob6te da ne si spomnq za tos forum pa kamo li 4e e postvala...
zemi po4nete da gledate datata na poblikuvane na temata ...nqma da e lo6o

ProstoAz
03-12-2007, 14:37
Темата е стара!