PDA

View Full Version : ?.......................?



iiirish
06-29-2006, 20:57
бягали ли сте от къщи? защо? какви бяха реакцийте на вашите?

благодаря ви предварително!
п.с. сложих темата тук, защото аз лично съм готова да го направя и причината е това, че ония не одобряват приятеля ми, когото наистина безумно много обичам

BeBencEto
06-29-2006, 21:04
emi bqgala ne bih kazala..mahala sum se ot nas i to pak zaradi momche che imahme mn problemi i az zaminah za 1-2 dena..ama nashte nishto ne sa mi kazvali zashtoto znaeha kude sum

RaDiTy
06-29-2006, 21:05
ne sum bqgala ot ku6ti za6toto ne mislq 4e tva e re6enieto na kuvto i da e problem :evil: a nai-malko puk zaradi nqkuv piklio 6te bqgam ...neee ne

Matik
06-29-2006, 21:10
Да случвало ми се е ... намериха ме с полиция ... (бях в 1 приятел). Просто знаех че ще ме върнат ... беше просто някакъв израз на протест ... (скарах се с тях заради семейни причини).

kristini4ka
06-29-2006, 21:15
Bqgala sum no rqdko...a i kogato se e slychilo se vrushtam burzo...nashte nishto ne sa mi kazvali...

IKisseDAGirL
06-29-2006, 21:20
не че съм бягала.. просто една вечер се бяхме скарали супер много с наште и всъщност имах намерение просто тайничко да се измъкна, но да си дойда на време

обаче стана така, че на мен и още 1 момиче наши приятели момчета ни предложиха да се съберем на купонче в един апартамент и така или иначе, знаейки кво ме чака като се върна, реших да ида и "леко" да позакъснея :oops:

в крайна сметка се прибрах в 3 и половина сутринта, а през тва време майка ми беше вдигнала целия свят на крак, била викнала баща ми от работа (щото той тогава беше нощна смяна), обадили се на полицията даже... абе ужас, кво да говорим :?

тя беше толкова притеснена, а като се оказах жива и здрава беше толкова щастлива, че дори се сдобрихме, отмени ми сички наказания и т.н.

така или иначе явно си бях постигнала целта, ама за сметка на чуждото здраве :? как съм ги тормозила наште не е истина просто... като се сетя кво чудо съм била (не че ся не съм де8-[) ги съжелявам от все сърце :shock: :roll:

lost_girl
06-29-2006, 21:33
bqkstvo ne.no hoda da spa pri lelq si ili pri baba mi za po 1 sed. i na6te ni6to ne mi kazvat!

^MaLkOtO^ZlO^
06-29-2006, 21:52
az sum bqgala i to dosta 4esto obiknoveno spq v dan4o ili v kiki ili v kraen slu4ai nora:) obiknoveno kato se vurna i sa gotovi da napravqt si4ko za da ostANA:)

bulgarche
06-29-2006, 21:59
Няма смисъл да бягаш. Просто им кажи, че ти ще си с него и ако искат ще се криете и пак ще сте заедно. Едва ли има как да те спрат. Аз к'вото си пра ако искат им казват. Пример: Преди 3-4-5 години с майка си говорехме за цигарите и тя каза "Ми ти ако искаш ще се криеш и пак ще пушиш". Аз не съм бягал от вкъщи, но то к'во да бягам аз и без това рядко се прибирам и много не се виждам с тях. Искало ми се е инъче, но...незнам глупаво е според мен. "одиш, одиш, пак при мен ке додиш"... няма къде да отидеш :)

teenkopele
06-29-2006, 23:01
бягали ли сте от къщи? защо? какви бяха реакцийте на вашите?

благодаря ви предварително!
п.с. сложих темата тук, защото аз лично съм готова да го направя и причината е това, че ония не одобряват приятеля ми, когото наистина безумно много обичам

Промени заглавието на темата. :wink:

LP_girl_14
06-29-2006, 23:06
Не,не съм бягала и засега нямам такова намерение.Харесвам си семесйтвото,дома,приятеля и засега нямам никави проблеми в тоза отношение.Както се казва "моя дом е моята крепост" и в близко време нямам планове да я напускам за дълъг период :D

Angel_Girl
06-29-2006, 23:13
DA 2 pati i dvata otidoh pri gadjeto mi. Ednata ve4er se pribrah kato se pouspokoih, a drugata ostanah da spq v priqtelq mi :D

kin
06-29-2006, 23:26
това няма Н И Щ О общо с любовта

ziky
06-30-2006, 05:05
бягали ли сте от къщи? защо? какви бяха реакцийте на вашите?

благодаря ви предварително!
п.с. сложих темата тук, защото аз лично съм готова да го направя и причината е това, че ония не одобряват приятеля ми, когото наистина безумно много обичам

Пхаха да бже е са заради няква пача ше си развалям отношенията с семейството...как па не....тва па е нереалната простотия

CVETELLINA
06-30-2006, 16:31
мисля,че тази тема е почти същата,дано ти помогне :wink:
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=4610&highlight=%E1%FF%E3%F1%F2%E2%EE

ludamacka
06-30-2006, 16:40
az ne sum oba4e kato ni6to moga da go napravq,za6toto na6te mai ne haresvat mnogo mnogo sega6niq mi priqtel,a a mnogo go obi4am :smt007

Bisollini
06-30-2006, 17:01
Mn puk mi Dreme na6te KFo Mislat za Moqta priqtelka da si 4upat glavata =P~

ProstoAz
06-30-2006, 17:44
Има вече такава тема :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=4610&start=0 ! А и си нарушила 7 точка от правилника, така че темата ще бъде заключена!
Благодаря!