PDA

View Full Version : vajno e!



06-29-2006, 20:58
gadniq liboven triugulnik-ujasno e- n eiskam da u4astvam!kak bihte postupili ako znaete 4e edno momi4e v klasa strashno mnogo e vliubeno vav vas no e tvurde 4uvstvitelno i pritesnitelno,a i vi e simpati4no,no hodite s drugo momi4e ot klasa,s koeto si imate stabilna i hubava vruzka- bihte li se krili ot drugoto momi4e za da ne go naranite?pravilno li e tova?makar 4e po tozi na4in tq moje da si tai naprazni nadejdi?

summer_04
06-29-2006, 21:05
emi trqbva da re6i6 koi haresva6 pove4e,dali mackata s koqto si ili drugoto momi4e!tva e!

iiirish
06-29-2006, 21:21
каквата и стабилна и хубава връзка да имаш огромна грешка е да тръгнеш с човек от класа си. изпитала съм го на собствен гръб и затова го казвам.
относно въпроса ти... какво да ти кажа?!... ако тръгнеш с момичето с което само се харесвате, другата ще остане страшно наранена... а най-лошото е че ще се гледате всеки божи ден! според мен или запази старата си връзка или я прекрати, но те тръгвай с другото момиче

bulgarche
06-29-2006, 21:53
Просто се изяснете кой с кого и какво. Няма к'во да се криеш. Няма к'во да се ограничаваш заради околните

teenkopele
06-29-2006, 23:22
gadniq liboven triugulnik-ujasno e- n eiskam da u4astvam!kak bihte postupili ako znaete 4e edno momi4e v klasa strashno mnogo e vliubeno vav vas no e tvurde 4uvstvitelno i pritesnitelno,a i vi e simpati4no,no hodite s drugo momi4e ot klasa,s koeto si imate stabilna i hubava vruzka- bihte li se krili ot drugoto momi4e za da ne go naranite?pravilno li e tova?makar 4e po tozi na4in tq moje da si tai naprazni nadejdi?

Според мен, не е редно да криеш връзката ти с другото момиче, защото това ще причини само проблеми и нищо добро.
Това, че момичето е чувствително...да кофти ще е наистина, но по-добре да знае истината, отколкото да храни напразни надежди, които в последствие да бъдат разбити. :wink:

LP_girl_14
06-29-2006, 23:22
Това че някакво момиче от класа те харесва,не знчи че трябва да слагаш край на връзката.Всичко зависи от чувствата ти.Не виждам защо обаче трябва да се криете.С приятелката ти сте заедно,предполагам се обичате,така че ще е глупаво да се държите пред останалите сякаш нищо няма между вас.Ми представи си че утре някой започне да харсева приятелката ти.И от него ли ще се криете за да не го нараните.По-добре да си искрен с момичето което те харесва,отколкото тя да започне да си прави прибързани заключения и накрая да остане наранена.Знаеш как са влюбените-всяко твое действие,движение или дума тя си го прречупва през нейната призма или по точно прииначава нещата така както на нея й се иска да бъдат.Така че ако си обичаш приятелката -бъди с нея

lost_girl
06-30-2006, 10:29
nz po dobre e da i kaje6 kak stoqt ne6tata,za da ne tai naprazni nadejdi

Chiana
06-30-2006, 10:32
Ми какво като те харесва, бе? Да си те харесва - неин си проблем. Ти ако имаш сериозни чувства към приятелката си, няма да ти пука коя те харесва! :?

BeBencEto
06-30-2006, 11:49
Това че някакво момиче от класа те харесва,не знчи че трябва да слагаш край на връзката.Всичко зависи от чувствата ти.Не виждам защо обаче трябва да се криете.С приятелката ти сте заедно,предполагам се обичате,така че ще е глупаво да се държите пред останалите сякаш нищо няма между вас.Ми представи си че утре някой започне да харсева приятелката ти.И от него ли ще се криете за да не го нараните.По-добре да си искрен с момичето което те харесва,отколкото тя да започне да си прави прибързани заключения и накрая да остане наранена.Знаеш как са влюбените-всяко твое действие,движение или дума тя си го прречупва през нейната призма или по точно прииначава нещата така както на нея й се иска да бъдат.Така че ако си обичаш приятелката -бъди с нея

napulno sum suglasna!

6emet4e
06-30-2006, 12:52
ami...to mai i da zareje6 tvoita macka i da ostane6 s neq-i v dvata slu4aq 6te ima naraneni posle! taka 4e traa mn da pomisli6 v/u tva za koi ti puka pove4e(ako moga taka da se izrazq) i posle da si re6i6 kvo 6te prai6!ama situaciqta stava mn precakana 6tom sa ot tvoq klas... :?

07-01-2006, 12:48
Blagodarq za komentarite na vsi4ki-pomognaha mi da se zamislq...no o6te ne moga da re6a...obi4am si priqtelkata, no drugoto momi4e...qvno sam prekaleno meku6av-prosto 6te pogovorq s neq! 8-[

{sweet4e}
07-01-2006, 13:17
Ма тя ако не ти е казала лично,че те харесва по-добре не я наранявай излишно.Много гадно е за едно момиче да й кажат"Не си таи празни надежди,нищо не може дас е получи между нас."Пък и вече училището свърши....но както ти си прецениш,но ако си решил да говориш с това момиче по-добре не й го казвай директно или по-нежно,за да не я нараниш

sameone
07-01-2006, 13:58
emi trqbva da re6i6 koi haresva6 pove4e,dali mackata s koqto si ili drugoto momi4e!tva e!

saglasna sam.

beb4o_bu
07-01-2006, 14:44
И аз не мога да разбера...явно, за да се замислиш за другото момиче, значи нещо не е толкова хубаво във връзката ти. Щом не искаш да я нараниш... Не знам, щом се двоумиш, може би трябва да се замислиш стабилна ли е наистина връзката ти. А това, че може да нараниш момичето...еми да, разбира се. Но тя трябва да го знае...смисъл, не винаги нещата са така, както ги искаме.