PDA

View Full Version : раздел Любов...



kin
06-29-2006, 23:25
... трябва да се махне или поне да изтриете ВСИЧКИ теми... тва не е място за споделяне на глупави проблеми за любовни триъгълници и незнам си кво или пък място за съвети... няма съвети в любовта и няма сценарий за любовта, всичко е съдба и не можеш да промениш това което ще стане

(просто нз кво да напиша, изтриите тва мнение... :smt015 )

Angel_Girl
06-29-2006, 23:32
... трябва да се махне или поне да изтриете ВСИЧКИ теми... тва не е място за споделяне на глупави проблеми за любовни триъгълници и незнам си кво или пък място за съвети... няма съвети в любовта и няма сценарий за любовта, всичко е съдба и не можеш да промениш това което ще стане

(просто нз кво да напиша, изтриите тва мнение... :smt015 )
Horata spodelqt problemite si za da im se dade savet i da im se okaje dori malko pomo6t

kin
06-29-2006, 23:40
аз ако започна да си споделям всички проблеми и 5 форума няма да стигнат

Angel_Girl
06-29-2006, 23:40
аз ако започна да си споделям всички проблеми и 5 форума няма да стигнат
Problema si e tvoi dali 6te si kazva6 prblemite ili ne

kin
06-29-2006, 23:42
искам да кажа че никой не може да ти помогне като си напишеш проблема щото всичко си зависи от теб а не от баба ми

Angel_Girl
06-29-2006, 23:43
искам да кажа че никой не може да ти помогне като си напишеш проблема щото всичко си зависи от теб а не от баба ми
Offffffffffffff

kin
06-29-2006, 23:46
да бе, за тва казах да изтрият тая тема :mrgreen:

LP_girl_14
06-30-2006, 00:00
Наистина темата си е за lock или за дел!Просто ако нямаше смисъл от този раздел нямаше да бъде един от най-посещаваните от форума и нямаше да има толкова теми.Всеки сам си решава дали да пише нещо тук или не.Понякога хората пишат защото са отчаяни,понякога за да си излейт мъката,да посикат съвет или пък в някои случаи да споделят щастието си.Така че раздела определено си е нужен.Разбира се има доста теми,на които ние не можеш да помогнем много,защото не сме много наясно с чувствата на автора на темата и нговата любима/любим.Но вс епак дръго е когато някой ти каже 2-3 насърчителни думи или пък те накара да се замислиш малко :wink:

kin
06-30-2006, 00:03
Наистина темата си е за lock или за дел!Просто ако нямаше смисъл от този раздел нямаше да бъде един от най-посещаваните от форума и нямаше да има толкова теми.Всеки сам си решава дали да пише нещо тук или не.Понякога хората пишат защото са отчаяни,понякога за да си излейт мъката,да посикат съвет или пък в някои случаи да споделят щастието си.Така че раздела определено си е нужен.Разбира се има доста теми,на които ние не можеш да помогнем много,защото не сме много наясно с чувствата на автора на темата и нговата любима/любим.Но вс епак дръго е когато някой ти каже 2-3 насърчителни думи или пък те накара да се замислиш малко :wink:

е тва е един свестен човек, аз бих те направил модератор ако форума беше мой!

Изтрийте темата моля, локването го махнете от database няма смисал да го използвате, нишо не се печели от локнати теми

Stephanie Jay
06-30-2006, 02:25
[-X Извинявай, но ти не си човека който да казва или дава съвети на собствениците на този сайт какво да триат и какво не. Точно това е мястото защтото ако не това каде и какво да пишем тук? Ако ще се трие нещо да почнем от твоята тема а? :x

ziky
06-30-2006, 05:19
... трябва да се махне или поне да изтриете ВСИЧКИ теми... тва не е място за споделяне на глупави проблеми за любовни триъгълници и незнам си кво или пък място за съвети... няма съвети в любовта и няма сценарий за любовта, всичко е съдба и не можеш да промениш това което ще стане

(просто нз кво да напиша, изтриите тва мнение... :smt015 )

Тъй лиии????Аз пък бих казал че твойте съобщение е спамерско....ех тия мнениея.

ziky
06-30-2006, 05:36
... трябва да се махне или поне да изтриете ВСИЧКИ теми... тва не е място за споделяне на глупави проблеми за любовни триъгълници и незнам си кво или пък място за съвети... няма съвети в любовта и няма сценарий за любовта, всичко е съдба и не можеш да промениш това което ще стане

(просто нз кво да напиша, изтриите тва мнение... :smt015 )

Баси незнаеш какво е да пишеш в 7 и половина (погледни в колко е писано това мнение ако не вярваш :roll: ) бате и гледам тази иначе толкова симпатична тема от типа "СПАМ"
Бахти ако бях модератор лелелелел :smt013 :smt013