PDA

View Full Version : Хероин



jhorror
06-30-2006, 02:21
НЕ ПИПАЙТЕ ТАЗИ ГНЯЗ !!!! ](*,) :smt018 :smt018

защото аз сега се мъча като куче !
От два месеца взимам, но трябва да ви кажа, че това просто ви влиза в главата и много трудно излиза. От 1 седмица и малко не съм пипал, хода в една клиника и ми прочистиха тялото от материалчето,но това остава за цял живот в главата, от там няма излизане. :?
Не си мислете, че сте по различни от другите, и че няма да се зарибите, че контролирате положението :(
Постнах това с надеждата някой да не се подлъже, да не си провали живота за нищо !

Сега ще ви paste-на някой неща от една книга, извинявам се, но забравих адреса :oops: като се сета веднага ще ви го кажа.


При някои хора, по-специално тези, които за първи път вземат хероин, могат да възникнат неприятни усещания, например гадене, които се получават веднага след приемането му. Някои дори повръщат. Това може да ги накара никога повече да не опитват.

Употребата на хероин довежда до различни болести на тялото и психиката. Тези болести могат да бъдат смъртоносни или инвалидизиращи завинаги.





Редовно употребяващите хероин могат да получат странности в поведението, които плашат и отблъскват околните хора. Например внезапно могат да станат гневни и агресивни или да усетят ужасна мъка, която да ги доведе до самоубийство. Самоубийството може да се дължи и на отчаяние след поредица неуспешни опити за откачане от хероина.





Друга причина за вземане на хероин е бягството от нещо, от тежестта и скуката на живота. Смята се, че хероинът може да бъде средство да се забравят трудностите. Но това е невярно. Хероинът може да предизвика за кратко време по-различни усещания, но не е изход. Той е само химическо съединение, което влияе върху мозъка. Да се употребява хероин не е начин да държиш живота в собствените си ръце. Това означава само повече трудности занапред.
Хероинът може да предизвика у някои хора усещане за по-голяма самоувереност. От това те могат да сметнат, че имат кураж да излязат, да разговарят с хората, да спечелят приятелства или пари. Това не е вярно. Тяхната самоувереност не е истинска, защото не идва отвътре, а е резултат на външно химическо въздействие.

Подобно нещо се случва и при злоупотребата с алкохол. Алкохолът би могъл да подобри настроението и да вдъхне смелост. Тези усещания са измамни и кратки, защото не приналежат истински на личността ни.

Около нас има достатъчно много примери за страданията, които хероинът причинява. Не се ли плашат хората, които посягат към него за първи път? Може би те си мислят: “Ще опитам само един или два пъти, няма да стана зависим, ще мога да го контролирам.” Това е истинска самоизмама. Няма начин някой да може да прогнозира какво ще се случи. Някои мислят: “Аз никога няма да се докосна до това, слушал съм и съм чел колко е опасно.” Лесно се казва, но трудно се устоява. Когато си в групата и приятелите ти говорят, че са “на върха на вълната” от хероина, как ще се чувстваш тогава? Хората биха могли да си мислят и по друг начин: “Аз никога не бих се инжектирал с хероин. Само ще го пуша и така няма да стана зависим.” Това обаче не е вярно. Тези, които само пушат хероин, също стават зависими от него. А и животът показва, че тези, които в началото пушат хероин, по-късно започват да си го инжектират.

06-30-2006, 22:39
tctc gorkiqt ti... :smt010

saninka91
07-01-2006, 11:51
tctc gorkiqt ti... :smt010
да :(

MalkataDrusalka
07-01-2006, 12:58
Дано да успееш да се измъкнеш от лайната..искренно ти го пожелавам :smt009

teenkopele
07-01-2006, 13:41
Пожелавам ти да се измъкнеш час по-скоро!
Успех. :wink:

BAD_GIRL_
07-01-2006, 17:03
MNO LOSHO :smt022

CRaZy_IKT
07-02-2006, 22:21
ххаххахахахах тоя пич ви ебава бе айхахаххахахахха

Slipped Away
07-03-2006, 11:38
Добре е,че си поискал лекарска помощ!

НЕ УБИВА ПОСЛЕДНАТА ДОЗА-А ПЪРВАТА!

07-03-2006, 11:57
Впрочем най-честата причина за смърт от хероина е неговата некачественост и най-вече примеси. Не случайно множество от умрелите от така наречените Свръхдози имат пяна по устата... Което е типично за... хениновото натравяне. Мда хероина го тъпчат с хенин, за да придобие горчив вкус... В Великобритания се продава хероин (разбира се срещу рецепта) в аптеките и смъртните случай са драстично намалели...

i'm so excited!
07-03-2006, 13:43
една седмица?
тепърва ти предстои най-трудното, не се давай на тая гад мръсна

pavelludiq
07-03-2006, 14:44
Хероина е лош, тревата е добра! Алкохола е полезен за здравето! Лично мнение.

CRaZy_IKT
07-03-2006, 16:29
Хероина е лош, тревата е добра! Алкохола е полезен за здравето! Лично мнение.
аххахаххахаххаха ти си яко зле-изобщо проучвал ли си химичен състав и ефекти върху организма-говоря специално за тревата и алкохола.Щото достатъчно съм изчела за да смятам мнението ти за невежество

pavelludiq
07-03-2006, 17:00
Хероина е лош, тревата е добра! Алкохола е полезен за здравето! Лично мнение.
аххахаххахаххаха ти си яко зле-изобщо проучвал ли си химичен състав и ефекти върху организма-говоря специално за тревата и алкохола.Щото достатъчно съм изчела за да смятам мнението ти за невежествоНе съм казал че тревата е полезна, а че е добра. А за алкохола в малки количества е полезен за здравето.

CRaZy_IKT
07-03-2006, 23:13
Хероина е лош, тревата е добра! Алкохола е полезен за здравето! Лично мнение.
аххахаххахаххаха ти си яко зле-изобщо проучвал ли си химичен състав и ефекти върху организма-говоря специално за тревата и алкохола.Щото достатъчно съм изчела за да смятам мнението ти за невежествоНе съм казал че тревата е полезна, а че е добра. А за алкохола в малки количества е полезен за здравето.
сори пич моя грешка аххахаххахах сори сори ахаххахах

forrzi
07-03-2006, 23:27
хероин...
оф
в кво си се забъркааал

Forbidden Space
07-03-2006, 23:40
Пич,евала!Осъзнал си се на време!Айде полека и да си жив и здрав...

sexY_mackA90
07-04-2006, 22:31
Naistina mnoy e xubafo da si poiskal pomosht!!!pojelafam ti da izlezesh skoro ot tozi problem!!!Uspex i ne se predafai!!!

lina15
07-04-2006, 23:27
Дръж се човече

drogin
07-05-2006, 08:48
Евала ти правя ... Явно си доста силен човек.

jhorror
07-09-2006, 08:30
Здравейте,
благодаря ви за подкрепата :) вече се чувствам доста по-добре :D
Вече работя и гледам да не седя на едно място. Биха ми няква инжекция за подтискане на желанието (ReVia -ако на някой му говори нещо), с която обаче не трябва да се пие и да се пуши трева :)
Май ще стане човек от мен :D

Чао за сега, и отново thanks :)


пс. а на CRaZy_IKT искам да кажа, че това не е шега.

Nen0RmalniK
09-21-2006, 11:28
tova heroina ne ti i trqbva da go opitva6 ! prosto vzeme6 li go 2-3 pati i ve4e ot teb 4ovek ne stava badi siguren vzima6 go nqkolko meseca i veroqtnosta da umre6 e ogromna

Nen0RmalniK
09-27-2006, 09:30
Emi hubuu 4e si se otkazal.. ama koi ti go buta da go vzimash !

LaPd_KoRn
09-28-2006, 12:28
pi4a si go kaza prosto vsi4kite ti priqteli okolo tebe go upotrebvqt i te zaribqvat kolko bilo qko i ti kolkot i dan e iska6...nakraq se re6ava6 samo da opita6 i......
e verno zavisi i ot 4oveka s kakva psihika e

niGGa
11-01-2006, 22:13
Дръж се, човече!
Тук ти предлагам да пишеш всеки ден как се чувстваш, пък ние ще се опитваме да те подкрепяме, поне на думи..
Успех!

bruteca
11-02-2006, 09:18
e pi4 gledai po skoro da izleze6 ot twa polojenie 4e si e qko opasno

Нюк
11-02-2006, 23:05
Човече, пожелавам ти да се пребориш с тези ЛАЙНА!
УСПЕХ!

mamijuana
11-06-2006, 18:59
aaaaaaaaa super tapi ste...toq 4ove4ec prosto se ebava zverski s vas...prosto si nea druga rabota i za tfa e re6il tuka nekfi malki da laje tam za nekfi si ne6ta...vernoe 4e herabq-ta e gadna gnazzzzzz ama ..of kakto i dae kfo i az se zanimavam s gluposti....xaxxa


ai uspeh na all!!!

PEACE!!!!! :lol:

tchs
11-12-2006, 01:34
AhAHahahah shi pripadna .. toz 100% tashak si prai tuka ... axhahxhaxhax kak edin jyltak shi sedni i shi napishe takowa neshto ahhaxaxhaxh q stia we : :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

11-12-2006, 07:43
ххаххахахахах тоя пич ви ебава бе айхахаххахахахха
и що пък да ни ебава?!!!!!! аз пък мисля , че ти и зобщо не оценяваш това което е направил като го е пуснал тва тук .

tequila
11-12-2006, 07:50
aaaaaaaaa super tapi ste...toq 4ove4ec prosto se ebava zverski s vas...prosto si nea druga rabota i za tfa e re6il tuka nekfi malki da laje tam za nekfi si ne6ta...vernoe 4e herabq-ta e gadna gnazzzzzz ama ..of kakto i dae kfo i az se zanimavam s gluposti....xaxxa


ai uspeh na all!!!

PEACE!!!!! :lol:
хммммммм на знам кой е супер тъпия в случая ](*,) ама с такива работи хората не се шегуват под път и над път. а и ти сама си го казваш глупак е тоя който се занимава с глупости... ](*,) [-X

MissG
11-23-2006, 23:09
Добре е,че си поискал лекарска помощ!

НЕ УБИВА ПОСЛЕДНАТА ДОЗА-А ПЪРВАТА!
emi da ti kaja toi i da ne e poiskal nqma kak.To ot heroina po4vat da ti lepnat racete stavat julti ti stav6 jult po4va6 da otka4a6 da ti se privijdat nekvi ne6tai i vuob6te otvrat.I ako ne si vzeme6 sledva6tata doza ima6 4uvstvoto 4e 6te umre6 mn stra6no ne6to e heroto...

ICE_KISS_F_
11-24-2006, 13:12
ae hora tva e mn gadno

ICE_KISS_F_
11-24-2006, 13:17
ae nai lo6o e za blizkite na zavisimiq znam go ot li4en opit ne pojelavam na nikoi takova ne6to ojasno e