PDA

View Full Version : ВАКАНЦИЯ-УРА!



zaharcheto_f
06-30-2006, 10:50
Най- сетне чаканата от всички ваканция дойде.Пожелавам на всички да се забавляват и лято пълно с приключения и хубави моменти!!!

Кажете какви са ви плановете за лятото.Ще ходите ли на море и къде...?

06-30-2006, 10:52
sled 1 sed zaminavam za rusia 6te sega tam 1 mesec i posle 2 sed na more :lol:

06-30-2006, 10:54
obe we bace svur6ihme skapanoto u4ili6te sega e vreme za relax i kef! :)

ninsy
06-30-2006, 11:28
Ами имам къща в Турция точно до моренцето там ще си плицикам цяло лято ;)

Dr. Kazimbutt
06-30-2006, 11:39
С едни приятели смятаме да съберем голям отбор и да ходим всички на море... това към края на август. Не се знае къде ще ходим...

meri88
06-30-2006, 18:29
hehe vakanciq estestveno qko po4ivka i mnogo kuponi :P az sam ve4e na moreto ot 3-4 dni :P

Absconding
06-30-2006, 19:05
Аз пък края на Юли заминавам по семейно на Албена и после мисля да духна на някъде с приятели.. Например в Китен.

Communist
07-01-2006, 20:30
Аз съм във ваканция от 28 юни (в готино у-ще съм 8) ) Най-накрая свърши тъпото у-ще и сега мога 2 месеца и половина да си стоя вкъщи на сянка и да си спя по цял ден и т.н. Пък и трябва да спазя клетвата да не излизам цяла ваканция (нещо като домашен БигБрадър) :wink:

Eimi_{}
07-01-2006, 20:38
Ми мисля на море да ходя със семейството,но не сме решили къде,а с приятели на басейн! :D

07-01-2006, 20:42
Еми аз цяло лято ще бачкам и може би ще прескоча за няколко дена до морето и малко при братовчедите.а иначе искам да си изкарам някой и друг лев,щот после да си имам,кат започнем даскало за купончета и кафенца и дрешки ест.

PR0
07-02-2006, 12:42
na more sam ot 15 do 25iuli 6a razmazvam

PlaYboY_GiRl
07-02-2006, 12:58
az 6e hoda na more vav varna i mislq 4e 6te mi e mn veselo i supersko

BeBcHoOo
07-02-2006, 15:45
ВАКАНЦИЯ-СВОБОДА!!! \:D/ Малко- :smt007 И РАЗБИРА СЕ МОРЕ И ПРИЯТЕЛИ!!! :mrgreen: И като мен накрая НА ПЛАНИНА (е,сигурно защото съм морско момиче :P )

SeXyTo_f
07-02-2006, 15:58
Мисля, че това ше ми е най-тъпата и скучна ваканция! Днес бях поканена на някъв купон...къщата е в квартала...всичките които ще са там ги познвам..майка ми не ме пусна...(при положение че днес чистихме прозорци и т.н.) след това братовчедка ми ми се обади и аз и се оплаках...и тя ми каза да и отида на гости...и че е отпуска...и майка ми...не ме пусна...(нямало да съм отишла при нея а не купона, нещо и става на тая жена :shock: ) на лагер..сигорно пак няма да ме пусне...цял ден кисна пред компа...понеже повечето ми приятели имат още изпити...и учат...и аз тука се разхождам до кварталното кафе...и после се прибера..и пак седна на компа...и рядко ходя до ндк...направо подивявам.. :smt087 в няква ужасна депресия съм! :smt089 е мерси...излях си душата... :smt087

Nix
07-02-2006, 16:09
Az puk cqlo lqto imam da u4a 4e kadidat-studeniskite izpiti sa ole-male ](*,) :( ... Razbira se i na more6te se hodi :)

Communist
07-02-2006, 16:11
Мисля, че това ше ми е най-тъпата и скучна ваканция! Днес бях поканена на някъв купон...къщата е в квартала...всичките които ще са там ги познвам..майка ми не ме пусна...(при положение че днес чистихме прозорци и т.н.) след това братовчедка ми ми се обади и аз и се оплаках...и тя ми каза да и отида на гости...и че е отпуска...и майка ми...не ме пусна...(нямало да съм отишла при нея а не купона, нещо и става на тая жена :shock: ) на лагер..сигорно пак няма да ме пусне...цял ден кисна пред компа...понеже повечето ми приятели имат още изпити...и учат...и аз тука се разхождам до кварталното кафе...и после се прибера..и пак седна на компа...и рядко ходя до ндк...направо подивявам.. :smt087 в няква ужасна депресия съм! :smt089 е мерси...излях си душата... :smt087
Е каква късметлийка си, аз това си мечтая, по цял ден да съм си вкъщи (САМ) и да гледам ТВ и да съм на компютъра. Обаче тъпите ми "приятели" искат да ходя с тях на море, най-вероятно ще откажа, пък и изпуснах срока, в другиден заминават... лично аз толкова мразя морето че направо... :smt011

SeXyTo_f
07-02-2006, 16:13
Мисля, че това ше ми е най-тъпата и скучна ваканция! Днес бях поканена на някъв купон...къщата е в квартала...всичките които ще са там ги познвам..майка ми не ме пусна...(при положение че днес чистихме прозорци и т.н.) след това братовчедка ми ми се обади и аз и се оплаках...и тя ми каза да и отида на гости...и че е отпуска...и майка ми...не ме пусна...(нямало да съм отишла при нея а не купона, нещо и става на тая жена :shock: ) на лагер..сигорно пак няма да ме пусне...цял ден кисна пред компа...понеже повечето ми приятели имат още изпити...и учат...и аз тука се разхождам до кварталното кафе...и после се прибера..и пак седна на компа...и рядко ходя до ндк...направо подивявам.. :smt087 в няква ужасна депресия съм! :smt089 е мерси...излях си душата... :smt087
Е каква късметлийка си, аз това си мечтая, по цял ден да съм си вкъщи (САМ) и да гледам ТВ и да съм на компютъра. Обаче тъпите ми "приятели" искат да ходя с тях на море, най-вероятно ще откажа, пък и изпуснах срока, в другиден заминават... лично аз толкова мразя морето че направо... :smt011
айде да се размениме!

zaharcheto_f
07-02-2006, 19:23
Blagodarq na vsi4ki za otgovorite.

Az 6te hodq na more v kraq na meseca za sajalenie s na6te :cry: no se nadqvam da bade hubavo.Sigurno 6te hodq i v Burgas i Sofiq na gosti.6te se motaq iz kafetata i diskotekite(kogato me pusnat) v grada i dano da e hubavo lqto.

ycMuBkaTa
07-02-2006, 23:28
Уххх, не знам, ама най-после съм си у дома и направо се чувствам ужасно щастлива :)
Днес знаете ли какво правих цял ден? - Нищо:) Седях и гледах страхотните ни бели стени, даже и чистих с такъв кеф :)) Мама чак ме пита дали ми е добре :) Просто аз като не съм по цяла седмица у нас и сега ваканцията се чувствам в Рая:) Страхотно е :D
За почивка - май ще ходя на море или на планина :) Ще се измисли нещо, ама самият факт, че съм си у дома е като почивка за душата ми:)
Честита ваканция, приятели :)

IvicHkA
07-05-2006, 20:06
Това УРА в началото на темата си е много подходящо! Е лятото си е само наше и ни чака да измислим какво да го правим.:) Знам, че всеки си има някакви планове, ама си оставете поне половин непланиран месец и си издивейте много добре, че после пак се почва, а мене и кандидатстване ме чака.ЧЕСТИТО не всички изкарайте си много добре и мноооого фън и емоции! See ya on the beach :smt004

cold_kiss
07-05-2006, 20:35
oh i az ve4e kazvam uraaa vakanciq...napravo poslednite nqkolko dni na u4ili6te si be6e golqmo izdivqvane..poneje az sym v edna gimnaziika i tam mn qko ni karat da u4im golqm tormoz si be6e do kraq a sega ve4e nai-posle doide dylgoo4akvanata po4ivka...o6te ne moga da se osyznaq
mislq da se otdam na pylen relax i da izlizam s friend-ove ,da se razkarvam nasam natam i nai-ve4e da si se izlejavam otvreme navreme vky6ti za6toto tova be edno ot ne6tata koito nai-mn mi lipsvaha dokato se tormozih na daskaloto...a ina4e ni6to ne sym predvidila kato morence,planina ili selo...kakvoto doide...az sym 4ovek na impulsivnite emocii i ako mi se predloji nqkakva dobra oferta-ska4am vednaga ama za sega o6te planove nqmam
aide 4estito i ot mene na vsi4ki -jelaq vi mn emociiki i edna mn mn diva vakanciika :) :smt006

ni6to_ob6to
07-05-2006, 20:52
Моите планове за това лято са пределно скромни .. :roll: За съжаление няма да стигна до море .. а дори да отида, ще е за много малко време.. Може да отида с приятелки до БАБИТЕ .. :) иначе ще кисна в София .. макар, че може би и тук мога да си го направя готино .. е, доста по-трудно, ама ще се постарая ;)

x-PeRiMenT
07-09-2006, 00:32
Малко гадно ми стана като завършвахме, защото бях започна много да харесвам 1 момиче от класа ми и тъкмо бяхме започнали да се сближаваме и дойде 30-ти и сега трябва само по скайп да и пиша.

Иначе на 18 заминавам да моренце с компанията за 1 седмица.След тва към 10 дена почивка с купончета през 1-2 дни и след тва пак на море с една друга компания и след това ще уважа и наще и с тях на море.Може междувременно с класа да мръднем на някоя хижа а у, някой може да изкочи с някоя вила.Общо взето скука ама квото е - тва е O:)