PDA

View Full Version : замислете се...



ТъЖнИ ОчИ
06-30-2006, 12:14
Днеска е последният ми учебен ден...идва ваканцията..реших да се замисля какво направих тая година...какво постигнах,какво загубих и какво пропилях.Та секи да сподели :P Аз завърших 11 клас :)ДОста добре е да се замислиш и да видиш грешките си...



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

lost_girl
06-30-2006, 12:18
az ne postignah ni6to osobeno,samo deto stro6ih edna gospoja o4ilata i leko mai me namrazi!:( po4ni ni6to ne zagubih!:(propilq6 6ansa da imam dobur uspeh i za tva na6te mi pileha na glavata i zaradi tva bqh nakazana ma ve4e tva mina :) :) :) :)

LP_girl_14
06-30-2006, 12:18
:arrow: Забравих човека,който мислех че никога няма да забравя
:arrow: намерих много нови приятели и познати
:arrow: нов клас
:arrow: гадже,с което сме 5 месеца вече
:arrow: вземане на двата профилактични изпита след 8-ми клас в езиковите гимазии,единия със 5.71,другия със 6.00
:arrow: направих много грешки,които ще се старая да не ги повтарям

Nadelina
06-30-2006, 12:20
1. Zavyrshih 11-ti klas dosta dobre .. ako go sravnim s parvi srok :)
2. Vlubih se ... Nespodeleno!
3. V rezultat na taq lubov napravih mnooooooogo gluposti.. (spah s nego beshe nai golqmata)
4. Osaznah si greshkite.. i tfa e mnogo hubavo.. sega poveche nqma da gi povtarqm!
Iiiii.. sega si pojelavam poveche uspehi za napred ! :)

djigi
06-30-2006, 12:22
Всяка вечер като си легна мисля какво лошо и какво добро съм направила през деня. "Голямата равносметка" е преди да дойде следващата година.

Все пак за учебната година... имаше и весели и скучни моменти. Завърших успешно, само за една оценка ме е яд (наистина). Нещо вълнуващо в училище - не ми се е случило. Покрай самата идея за образованието имах доста емоции и се запознах с нови хора.

6emet4e
06-30-2006, 12:31
ami...az zavur6ih 6 klas sega! :roll: ama zabravih edno mom4e det napravo si go obi4ah celi 2 godini, nakarah po4ti vs ot 7 klas da me namrazqt :lol: oba4e i imam mn novi frta de!malko si razvalih ospeha... no vupreki vs tva be6e edna strahotna godina za men!!!a i sega v kraq na godinata si namerih novo gadje i se sdobrih s edni mn stari frta!!!awe kato cqlo ne sujalqvam za ni6to prez taq godina!oba4e puk i sega po4va da mi lipsva daskaloto...

dest
06-30-2006, 12:40
ами завърших 11 клас ... не направих нищо особе .. не постигнах нищо... кво друго ?? изгубих си времето с разни глупости (като например да виса по цел ден по разни форуми и да играя некакви игрички и некакви такива..)
е надявам се за другата учебна година да се стегна и да напвара нещо

06-30-2006, 12:50
Само да те светна ,че равносметка се прави на 31 декември а не посредата на лятото.

BeBencEto
06-30-2006, 13:01
1.ami zavurshih daskalo dobre...daje se goredq sus sebe si zashtot nikoga ne sum zavurshvala tolkova dobre..
2.izkarah edna strahotna ucehbna godina izpulnena s mnogo liubov zakachki i dobro nastroenie
3.vliubih se i to mnogo silno...e oshte nqma mnogo problqsuci de..ama
4.otkakto proletta pochna se vurnah kum stariq si zabaven i bezgrijen jivot
sega sled kato gledkam vsi4ko deto sum napavila se kefq super mnogo i taino se nadqvam da trugna s mom4eto koeto obichkam!

king_of_depression
06-30-2006, 15:37
Ами на мен ми се случиха адски много неща,като най-важното от тях е,че намерих любовта на живота си,най-прекрасното момиче,човека,с когото искам да прекарам живота си.Влюбих се просто безумно и това е най-хубавото нещо,което ми се е случвало.Иначе учебната година не мина много добре,абе направо си е зле.Адски много се промених ,особено от декември досега,но надявам се към добро :) Въпреки даскалото и отношенията ми с нашите които накратко ме накараха вече да не изпитвам добри чувства към тях смятам,че годината мина добре,следващата надявам се още по-добре :D

Matik
06-30-2006, 15:54
Пфф тази учебна година ми се случиха мн неща. Преместих се да живея и уча в нов град ... останах без приятели (освен тия в родния ми град). По цял ден тъпея и чакам с нетърпение всеки уикенд ... Спрях да се занимавам с MU след 3 години ... и почнах да пиша в този форум защото нямаше кфо да прая ... Малко си дигнах успеха - ма хич не ме е** за оценките (или може би само за 2-3). Не успях да събера смелост да кажа толкова много неща, а исках ... Нищо догодина

CVETELLINA
06-30-2006, 16:07
ами най -значимото нещо според мен,което направих е това че израстнах....
най-прекрасното нещо,което ми се случи тази година е,че се влюбих истински за пвръв път в живота ми,
запознах се с бившия ми приятел... :smt007
имахме прекрасни моменти заедно,които никога няма да забравя!!!...
запознах се със много свестни хора,завързах много добри приятелства....
Мисля,че доста пълноценна беше тази учебна година,дано и лятото е такова :wink:

Bisollini
06-30-2006, 17:16
1. Zavyrshih 11-ti klas dosta dobre .. ako go sravnim s parvi srok :)
2. Vlubih se ... Nespodeleno!
3. V rezultat na taq lubov napravih mnooooooogo gluposti.. (spah s nego beshe nai golqmata)
4. Osaznah si greshkite.. i tfa e mnogo hubavo.. sega poveche nqma da gi povtarqm!
Iiiii.. sega si pojelavam poveche uspehi za napred ! :)
kato go obi4a6 kfa e glupostta da spi6 s nego :-k

Nadelina
06-30-2006, 18:20
1. Zavyrshih 11-ti klas dosta dobre .. ako go sravnim s parvi srok :)
2. Vlubih se ... Nespodeleno!
3. V rezultat na taq lubov napravih mnooooooogo gluposti.. (spah s nego beshe nai golqmata)
4. Osaznah si greshkite.. i tfa e mnogo hubavo.. sega poveche nqma da gi povtarqm!
Iiiii.. sega si pojelavam poveche uspehi za napred ! :)
kato go obi4a6 kfa e glupostta da spi6 s nego :-k
Glupostta e v tfa che toi nqmashe chuvtva kam men.. Naeba me i me zaeba.. Prosto broika.. I tam mi beshe greshkata.. Che bqh slqpa da go vidq.. Ne mojesh da si predstavish kak sam se chuvtvala.. i oshte ne moga da go prevazmogna.. No kakto i da e... Az sam go iskala..:)

Dharma
06-30-2006, 18:22
1. Zavyrshih 11-ti klas dosta dobre .. ako go sravnim s parvi srok :)
2. Vlubih se ... Nespodeleno!
3. V rezultat na taq lubov napravih mnooooooogo gluposti.. (spah s nego beshe nai golqmata)
4. Osaznah si greshkite.. i tfa e mnogo hubavo.. sega poveche nqma da gi povtarqm!
Iiiii.. sega si pojelavam poveche uspehi za napred ! :)
kato go obi4a6 kfa e glupostta da spi6 s nego :-k
ami tq se e vlubila nespodeleno;t.e. toi ne q e haresval :-k

RoSsY88
06-30-2006, 18:39
Тая тема аз я пуснах :twisted:

Та ся да оговоря...
:arrow: Завърших 11 клас с пълно 6
:arrow: Недоволна съм,че си пропилях годината и нищо не научих по англиски
:arrow: Цял година страдах,плаках постоянно за бившият си и правих грешка след грешка.Тея грешки чак ся ги осъзнах...
:arrow: Намерих супер мн приятели и приятелки ам аот няколко дена се чуствам мн заебана и самотна
:arrow: Имам страхотно гадже подщи три месеца,което супер мн ме обича.Жалко,че ся е е в Португалия за 7 месеца,но ще го чакам.Гадното е че е един от най-добрите приятели на бившият ми...
:arrow:Много момчета ме намарзиха и ся ме имат за тъпа кучка,която зарязва всеки и не дава да се доблийи никой до нея
:arrow:Съжалих,че си пропилях годината в страдание за момче,което никога няма да имам...
:arrow:Съжалих,че цяла година не хванах сериозно да уча за изпитите след 12ти клас ама ся ще залегна сериозно....

Angel_Girl
06-30-2006, 20:26
Само да те светна ,че равносметка се прави на 31 декември а не посредата на лятото.
Govorim za u4ebnata godina

Jenninka
06-30-2006, 20:38
1.научих се на търпение
2.влюбих се още повече
3.научих,че мога и сама
4.разбрах кой ми е бил приятел и кой се е правил на такъв
5.завърших с доста добър успех в у-ще

Ollas
06-30-2006, 20:39
През тази учебна година:
:arrow: срещнах споделена любов
:arrow: събрах опит, който ме направи по-силна
:arrow: направих грешка по отношение на бившия ми, която не бива да повтарям
:arrow: направих някой компромиси със себе си, които не трябваше да допускам, защото пак се оставих да ме мислят за глупачка
:arrow: запознах се с малко хора, но по-качествени
:arrow: тази учебна година не беше толкова дива като миналата, но и не беше нужно

Като цяло съм доволна, защото в даскало се справих добре, а в личния живот съм много щастлива.

Night_lover
06-30-2006, 21:15
na4i
1-vo: svur6ih 10-ti klas s nad 5 i 50
2-ro: zabravih biv6eto si gaje koeto mi se pada i kom6iika
3-to: razbrah 4e az MOGA i ISKam i 4e 6te postigna si4ko koeto trqbva s mn trud
4-to: nqq da praq gre6kite koito dosega pravih
5-to: promenih se vse kum dobro :)
6-to: razbrah 4e trqq da tursq istinskata lubov a ne nqkva izkustvena kukla do men
:::

^MaLkOtO^ZlO^
06-30-2006, 21:30
какво направих...
висях в 32ро до 3ти ноември...и ме изключиха
в 7мо бях от 7ми ноември до края на 1вия срок...пак ме изключиха защото ми разбиха устната и после едн приятел наби виновника
после бях в 96то...влюбих се в моя си любим...и историята ще продължи догодина;)

Angel_Girl
06-30-2006, 21:43
:arrow: Vlubih se o6te pove4e v priqtelq mi :smt007
:arrow: Porasnah moralno i du6evno
:arrow: Razbrah na koi moga da raz4itam i na koi ne
:arrow: Razbiram se pove4e s ba6ta mi (zaradi dobrite ocenki razbirase)
:arrow: Zavar6ih s dobar uspeh u4ebnata godina :-D
:arrow: Razbrah kade barkam i sega se opitvam da popravqm gre6kite si
:arrow: Osaznah 4e moga da postigna vsi4ko koeto pojelaq stiga da imam volq i tarpenie, i s mn trud razbirase

koalka
06-30-2006, 21:44
Ами най-важното нещо,което ми се случи е,че намерих любовта на живота си и винаги ще го обичам.Той е най-прекрасното момче на света.В училище мина доста добре(не че много съм учила) и тва е.

miloto_girl_4e
06-30-2006, 22:03
завърших успешно 9ти клас :mrgreen:
какво постигнах ли? вдигнала съм си успеха и съм адски доволна :D

iiirish
06-30-2006, 22:21
:arrow: завърших 11-ти клас малко по-добре от предната година
:arrow: изгубих най-добрата си приятелка
:arrow: влюбих се безумно много и открих че искам да бъда с този човек до края на живота си
:arrow: разбрах колко лицемерни са родителите ми

ani88
06-30-2006, 22:35
Tazi tema me nakara da se zamislq kvo stana taq godina kato cqlo :)Kato se obarna nazad ima dosta qki momenti no mejdu tqx se prokarvat i tujni momenti.V daskaloto tupotiq obshto vzeto mi beshe live tazi godina v daskaloto ,sreshnax novi priqteli s koito si prekarvam super za jalost se vlubix v nepodxodqshtiq chovek ,no vupreki tova s nego imame mn qki momenti koito vinagi shte gi nosa v sarceto si :) Mnogo oshte ima ot tazi godina sega e vreme za kuponi lqto e vse pak a na 31 dekemvri shte si napravim edna okonchatelna smetka i shte slojim chertata i vsichko shte ostane v 2006 :)

alkobalko
07-01-2006, 08:34
Zavurshih otlichno uchebnata godina. Uspqh da se sblija s klasa si oshte poveche. Namerih mnogo novi priqteli. Zapochnah da se podgotvqm za izpitite. Dosta trud polojih i ne na posledno mqsto prekarvah dostatuchno vreme s miloto mi.

sexY_mackA90
07-01-2006, 17:45
:arrow: Zavurshix dosta dobre 9-ti klas..
:arrow: Namerix 4ovek koito naistina me obi4a
:arrow: Za jalost ne uspqx da zabravq 4oveka koito shte obi4am ve4no...
:arrow: Nameirx novi priqteli
:arrow: Bqx v 4udesen klas
:arrow: Izbqgax ot prozoreca na posledniq etaj :lol: :lol: :lol:
:arrow: Unizix pred vsi4ki nai-golqmata kurva iz cqloto daskalo(nikoi nikoga sori ne se beshe zamislql da i kaje:tupa si!)
:arrow: Beshe neveroqtna u4ebna godina pulna s loshi i xubavi neshta...nikoga nqma da q zabravq...i dori vinagi da sum si mislila: O boje iskam da svurshi daskaloto!! sa malko sujelqvam shtoto do godina veche nqma da e sushtoto..no nishty :wink:

strange__
07-01-2006, 21:59
Аз никога не съжалявам за нещо,което съм направила :!: Случиха се хиляди неща,научих много,не загубих нищо и спечелих много,а какво...мисля,че пораснах достатъчно,за да се науча,че има неща,които не се пишат по форуми :wink:

sexY_mackA90
07-02-2006, 11:11
:arrow: Zavurshix s pulno 6.00 9-ti klas
:arrow: Namerix 4oveka koito naistina me obi4a
:arrow: Za sujelenie ne sum zabravila choveka koito vechno shte obicham
:arrow: Izbqgax ot prozoreca na posledniq etaj!
:arrow: Unizix nai-golemite kurvi iz cqloto daskalo koito vsi4ki sa gi smqtali za bogini ama ina4e postoqnno sa im goforili zad gurba... :? :evil: :smt017
:arrow: Beshe neveroqtna u4ebna godina koqto nikoga nqma da zabravq!!!

CVETELLINA
07-02-2006, 11:59
sexY_mackA90, ам,колко пъти можеш да отговаряш на една и съща тема?! :smt017