PDA

View Full Version : tova trqbva dase vidi



patoka_dafi
06-30-2006, 12:42
zna4i eto problema na dne6nite pevici i pevci pravqt album i samo edna pesen stava xit a drugite pesni4ki sa dosta sky4ni.ne trqbva celiq album dae xit a ne edna mizerna pesni4ka

*an4eto*
06-30-2006, 12:47
zna4i eto problema na dne6nite pevici i pevci pravqt album i samo edna pesen stava xit a drugite pesni4ki sa dosta sky4ni.ne trqbva celiq album dae xit a ne edna mizerna pesni4ka

suglasna sum =D>

HandOfBlood
06-30-2006, 12:49
не трябва ли да правят музика, която на тях им харесва без цел тя да стане чак пък хитова?

Qgodka_
06-30-2006, 12:52
Ами обикновено е така, защото хитовете струват адски много пари. Виж примерно Мадона от 20 години и все прави хитове, защото е силна на пазара и за тези, които пишат е чест тя да изпълни тяхна песен. А и трудно се пишат хитове. Достатъчно е 1 песен да е хит, за да купиш целия албум.... защото ти се кефиш именно на тази песен.

teenkopele
06-30-2006, 12:52
zna4i eto problema na dne6nite pevici i pevci pravqt album i samo edna pesen stava xit a drugite pesni4ki sa dosta sky4ni.ne trqbva celiq album dae xit a ne edna mizerna pesni4ka

Така е, но не зависи от тях, а от хората, които слушат музиката им. :wink:

Qgodka_
06-30-2006, 12:53
не трябва ли да правят музика, която на тях им харесва без цел тя да стане чак пък хитова?
А те с какво ще си изкарат хляба?
Нали това им е работата ...... да правят музика с цел продажба.

N.C.L
06-30-2006, 13:11
Много зависи от хората които дават парите колкото повече толкова повече време ще има да се направи даден албум да се осмислят парчетата и т.н

CaRaMeL4eTo
06-30-2006, 13:26
Повечето албуми ги правят много набързо само с една хитова песен,а другите неструват.Какъв е смисълът да направят албума набързо и той да е с някакви тъпи песни? :-k

N.C.L
06-30-2006, 13:28
Ем да ви кажа повечето хора вече слушат да има ритън на които да си шеикват задниците :-D а не слушат текста

patoka_dafi
06-30-2006, 13:28
12PESNI SAMO 2 -3 TI HARESVAT OSTANALOTO ZA BOKLYKA NA ANELIQ I KAMELIQ IMA6E EDIN ALBUM MY SISTER SI VZE I MNOGO SUJALQVA 4E SAMO 3 PESNI I HARESAHA NAI MNOGO DRUGITE OTIDOXA NA BOKLYKA

brain_stew
06-30-2006, 14:01
ми не е вярно!Има и албуми, които лично на мен много са ми харесвали!тва не зависи от изпълнителя, а от слушателите (имаше пост по-горе за тва нещо!)!Дали слушателя ще направи една песен хит - дали ще се гласува за нея и т.н.Щото лично аз харесвам всички песни на Kelly Clarkson -Breakaway!Всичко ми харесва!Или от албума на Fall Out Boy - From under the cork tree!My chemical romance - Three cheers for sweet revenge!Не зависи от изпълнителя с риск да се повторя!

piFka_LP
06-30-2006, 14:24
zna4i eto problema na dne6nite pevici i pevci pravqt album i samo edna pesen stava xit a drugite pesni4ki sa dosta sky4ni.ne trqbva celiq album dae xit a ne edna mizerna pesni4ka

Така е, но не зависи от тях, а от хората, които слушат музиката им. :wink:
tochno i az sym na syshtoto mnenie..na nqkoi moje da im haresvat vsichkite pesni a na drugi nito edna :lol:

N.C.L
06-30-2006, 15:41
Съгласен съм с теб даже ще дам мой пример

Outlawz 4 life A.P - не мога да му се нарадвам като цяло

Оnyx - от всички албуми само една хубава песен Last dayz

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-30-2006, 20:39
zna4i eto problema na dne6nite pevici i pevci pravqt album i samo edna pesen stava xit a drugite pesni4ki sa dosta sky4ni.ne trqbva celiq album dae xit a ne edna mizerna pesni4ka

Така е, но не зависи от тях, а от хората, които слушат музиката им. :wink:
tochno i az sym na syshtoto mnenie..na nqkoi moje da im haresvat vsichkite pesni a na drugi nito edna :lol:

mne stava vupros dali ti haresvat a dali stavat hitove :) a hitove stavat kogato mn`hora gi haresvat i na vsqkude gi puskat tai si mislq a sig. e tai shtoto dadena pesen za da stane hit se pravi s mnogo lubov i t.n. i to 4ovek se izmorqva....