PDA

View Full Version : nqkoi da pravi myzika s razni programi moje li da spodeli



patoka_dafi
06-30-2006, 14:01
az se opitva da namerq svestna programa ama bez yspex

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

Slipped Away
06-30-2006, 15:43
И аз за това се чудя!Имаше една ВиртуаленДиджей,ама не знам откъде да си я сваля!

Santino
06-30-2006, 18:57
patoka_dafi,
най-добрата програма за правене на музика е Reason 3.00. Преди да стигнеш до нея, задължително трябва да минеш през Fruity Loops и E-jay. Ако си начинаещ, без усет, без музикална дарба, ти препоръчвам e-jay. Има няколко разновидности, като например Dance E-jay, или Hip Hop E-jay. Там всичко е наготово, само трябва да теглиш и слагаш с мишока (образно казано).

Slipped Away [-X

zubi
07-04-2006, 16:53
Най-добре оборудваната програма е старото неростарсмарт. Може да записвате звук, да добавяте ефекти (ехо, мудификация на гласа и т.н) , да копирате купени дискове с музика на харда си , да правите СД , от няколко песни направени в една и много други .

Slipped Away
07-04-2006, 17:09
patoka_dafi,
най-добрата програма за правене на музика е Reason 3.00. Преди да стигнеш до нея, задължително трябва да минеш през Fruity Loops и E-jay. Ако си начинаещ, без усет, без музикална дарба, ти препоръчвам e-jay. Има няколко разновидности, като например Dance E-jay, или Hip Hop E-jay. Там всичко е наготово, само трябва да теглиш и слагаш с мишока (образно казано).

Slipped Away [-XТака ли,еми може да съм се объркала,всеки греши! :P

Forslor
07-04-2006, 18:02
Traktor.JD- е много удобна програма за "правене" на музика , но не е за начинаещи.

zubi
07-04-2006, 18:11
Traktor.JD- е много удобна програма за "правене" на музика , но не е за начинаещи.

Явно потребителят , който търси програма за правене на музика е начинаещ. Ако не беше начинаещ щеше да попита за Професионална програма за правене на музика. Иначе програмата е хубава.

He3aBuCuM
02-16-2007, 16:03
Аз работя с Tractor DJ Studio, но като за началце си правих миксовете с 2 плеъра едновременно.
Пример : Winamp и Media Player ;)

Good Luck \:D/

bawdy talk
02-16-2007, 16:50
Cool Edit Pro останалите вече са ти ги предложили :smt023

nCuXaPaa
02-16-2007, 22:36
За да правиш музика ти трябва музикален инструмент.
ehxhexehxhehexxhehe :lol: :lol: :lol: tova me izkefiiiiiiiii