PDA

View Full Version : Такава красива любов, а тя заминава! Какво да правя?



TM
06-30-2006, 13:48
Като за начало историята ми накратко: С приятелката ми сме заедно от ноември месец, честно ви казвам, но никога не съм предполагал, че мога да изпитвам такова нещо към когото и да било. Толкова красиви и изкренни чувства не съм изпитвал никога през живота си, смело мога да твърдя, че я обичам истински! Същото изпитва и тя и двамата много се разбира ме и се обича ме. Сега обаче тя заминава за 2 месеца в Америка и не знам какво да правя, ще се побъркам без нея. Всъшност знам, че тя няма да ми изневери, вярвам и много, но се притеснявам, че два месеца са страшно много време и се страхувам за това време да не охладнеят чувстава й, което би ме съсипало. В случая съдбата ме подлага на изпитание, защото това момиче ме научи да обичам и сега когато се разделя за толкова много време (до сега и два дена не сме изкарвали един без друг) се стрвахувам, защото загубяли я, губя част от себе си - колкото и банално да звучи е така :( :( :(

Всъшност не знам дали ми е нужен съвет или просто няколко хубави думи, за да се надъхвам като ги чета. Ако смятате, че можете да ми помогнете поне с това ви благодаря много!

LP_girl_14
06-30-2006, 14:00
Както описваш нещата,вашата връзка наистина е много силна,красива и дълбока,за което между другото заслужавате поздравления :wink:
Ако наистина се обичате,няма от какво да се притесняваш.Това все пак са само 2 месеца!няма да усетш кога ще минат.Намери си някакво занимание,излизай повече с приятели,гледай д ане осатвяш сам.Също така,винаги когато можеш й се обаждай,пиши й мейли,смс-и или намерете какъвто и да е било начин да си коминикирате.Има един израз който ми е много любим:Раздялата разрушава повърхностната любов,а голямата прави още по-силна.И двамата трябва да проявите много търпение.Бъдете оптимисти и вярвайте че след тези 2 месеца пак ще сте заедно :D

LuCkY_YoU
06-30-2006, 14:23
To4no v Amerika edva li 6te se vlubi v drug:)!6tom luybovta vi e tolkova silna, ne biva da se pritesnqva6 za ni6to. Sam kazva6, 4e i vqrva6..zamisli se..taka dori vruzkata vi moje da stane po-silna!nqma na4in da se zabravite:)uspeh ti jelaq obi4aite se:}

SeXyTo_f
06-30-2006, 14:28
хубава и истинска любов...според мен...така като замине няма да си умрязнете толкова бързо...и на нея ще и домъчнее супер много! и непрекъсното ще мисли за теб....и ако те обича по същия начип по които и ти...няма да ти изневери! сигорна съм!

Sunny_stz
06-30-2006, 14:39
Нормално е да се притесняваш в този слу4ай ,но мисля 4е ,ако наистина държи на теб и те оби4а,няма да стане нищо с вашата любов.Ако ти си единствения за нея,няма да погледне друг ;) За да го прейивееш ,може да се 4увате ,ако не ви е проблем...ще се справите ,няма да ги усетите тези 2 месеца :))) УСПЕХ!

Slipped Away
06-30-2006, 14:52
А задължително ли е да заминава!Потърсете разрешение и ако може тя да не замине!Но ако това се случи не преставай да комуникираш с нея-обаждай и се всеки ден,пиши и имейли с любовни послания,а за завръщането и и направи голяма и искренна изненада!Успех!

Dr. Kazimbutt
06-30-2006, 15:19
Не говори, че ще ти е много тежко, ако се разделите... и не й гласувай 100 % доверие! Ако скъсате, вероятно ще е за добро, а пък и със сигурност ще си намериш друга. Така че няма страшно. :wink:

koalka
06-30-2006, 20:51
Попитай я задължително ли трябва да ходи там или може да остане?Ако наистина е толкова наложително да замине можете да поддържате връзка по телефона.Да,не е същото,но пък ще се чувате.