PDA

View Full Version : Bolezneno vlagalishte



Crematory
06-30-2006, 15:05
Hi, malko problem4e priqtelkata mi q boli dosta kato pravim sex ot kakvo moje da e i daite nqkoq ideq kak da q zamukna na lekar hi4 neiska da otide ni s men ni bez men.A naistina q boli misleh 4e se prestruva ma ne e taka ili puk da e mnogo dobra aktrisa ako nqkoi ima nqkva ideq da q dava nasam

BeBencEto
06-30-2006, 17:14
mi moje bi trqbva da zabavite malko tempoto s koeto pravite sex...ili de da znam naistina e dobre da otide..no probvai puvo da budesh po vnimatelen s pronikvaneto..moje da ne sa q otvorili dobre li..ili neshto..ama nai dobre e da q ubedish da otide na lekar..ne e tolkova strashno

Angel_Girl
06-30-2006, 20:37
mi moje bi trqbva da zabavite malko tempoto s koeto pravite sex...ili de da znam naistina e dobre da otide..no probvai puvo da budesh po vnimatelen s pronikvaneto..moje da ne sa q otvorili dobre li..ili neshto..ama nai dobre e da q ubedish da otide na lekar..ne e tolkova strashno

beB_
06-30-2006, 20:52
sig o66te e tqsna(ako ot skoro pravi sex) ako ne 4i4o doktor

`Death`Whore`
07-01-2006, 08:39
Причината най-вероятно е възбуда. Навлажнена ли е много преди секс?

Levski_Fenka
07-02-2006, 02:28
Hi, malko problem4e priqtelkata mi q boli dosta kato pravim sex ot kakvo moje da e i daite nqkoq ideq kak da q zamukna na lekar hi4 neiska da otide ni s men ni bez men.A naistina q boli misleh 4e se prestruva ma ne e taka ili puk da e mnogo dobra aktrisa ako nqkoi ima nqkva ideq da q dava nasam
Ми ако е тесничка ще я боли.. Ако не е от това ще да е от възпаление някакво

Brrrrrrrrrrrrr
07-02-2006, 09:09
Ми ние тук може да си предполагаме, ама лекаря ще каже най-добре. Така че все някак трябва да я убедиш да отиде.

Мрън
07-03-2006, 15:53
дебел си, тя е тясна
не се отпуска достатъчно и не е достатъчно влажна
може да има гъбички