PDA

View Full Version : Първите срещи с момиче



:)(::)
06-30-2006, 19:21
ЩЕ карам накратко харесъл съм си едно момиче.с нея сме излизали само 2-3 пъти но тогава е имало и други хора общи познати.не се познаваме от много одавна и не сме имали по близки отношения.Тази вечер ни беше първата среща заедно , добре мина поприказвахме си добре.Искам да ви попитам как да подходя другия път , така че да покажа че имам и други мераци.Моля само не казвайте то ще си дойде от само себе си.Ако може да споделите вашия опит или как бихте искали да протече една ваша среща...

Например аз си мисля : другия път като се видим да покажа малко повече близост например и така да усети и тя.все пак ще проличи и от нейното държание.Целувка за довиждане ми звучи банално ама мисля че е добър вариант.

Ако може някакъв такъв съвет ми дайте.как да постъпя.
БЛАГОДАРЯ.

Sarabi
06-30-2006, 19:49
Ами направи й някой друг комплимент-момичетата харесваме такива неща...ама не така,че да прозвочи мазнишко или научено на изуст
Примерно ако нещо се обърне с гръб към теб й кажи,че косата й мирише много хубаво...
Огледай я за нещо ново,ако има :arrow: похвала какъв добър избор е.
Абе обърни повече внимание на нея и трябва да зацепи,че нещо у нея те привлича...

LP_girl_14
06-30-2006, 19:51
има много вариянти!Може например да я заведеш на кино и да й държиш ръката при по страшните сцени(например).Може да й вземеш една червена роза или някакво сувенирче или изобщо нещо сладко.Зависи какъв тип момиче е .Ако си пада малко романтичка,ще й хареса.През цяото време се дръж мило,ако не избереш вариянта за кино просто излезте да се разходите или изберете някое закътано заведение.В края на вечерта предложи да я изпратиш до тях и според това как е минала вечерта ще решиш как ще се разделиш с нея-с чао,прегръдка или може би целувка :wink:

koalka
06-30-2006, 20:53
Ами за следващият път е добре това,което си го замислил,но е добре и да поговориш с нея открито.Успех!!!!!!

gost4e
06-30-2006, 21:23
ami batka vij sq .........svalkata e edin mnogo prodaljitelen proces (e zavisi i ot momi4eto de ama az vqrvam 4e ne svalq6 ot oniq.....)ta misalta mi e 4e ne moje6 da raz4ita6 4e ot parviqt pat tq 6te razbere i 6te e sigyrna s tvoite 4ystva i namereniq kam neq ta neka minem pravo na vaprosa opitvai se vsi4kite vi sre6ti da badat kak da kaja ....ne q vodi vinagi v golemite kafeta i barove samo za6toto tam e novo ili ne6to ot toz sort izbirai mestata takiva 4e da se poysamotite dvamata pravi im postoqno komplimenti ysmihvai im se govori im nejno saobrazqvai se s neinite mneniq isly6vai q i ti garantiram 4e leka poleka tq 6te te obikne ne bi bilo zle da im podari6 nqkoi byket kato otide6 da q vzeme6 ot tqh i li4no az kato sam na takav hal kat tvoq gledam da ne se povtarqme v izlizaniqta si v smisal vsqka ve4er na edno i sa6to mqsto e sq ako vi e liybimo ok syper ama ina4e ...... ta taka trqba da bade6 mnogo yporit i vinagi na nivo YSPEH :wink: :wink: :D pi6i po natatak kak vi se razvivat ne6tata........ i ako ima problem pitai 6te pomagame 8)

ziky
07-01-2006, 08:14
ЩЕ карам накратко харесъл съм си едно момиче.с нея сме излизали само 2-3 пъти но тогава е имало и други хора общи познати.не се познаваме от много одавна и не сме имали по близки отношения.Тази вечер ни беше първата среща заедно , добре мина поприказвахме си добре.Искам да ви попитам как да подходя другия път , така че да покажа че имам и други мераци.Моля само не казвайте то ще си дойде от само себе си.Ако може да споделите вашия опит или как бихте искали да протече една ваша среща...

Например аз си мисля : другия път като се видим да покажа малко повече близост например и така да усети и тя.все пак ще проличи и от нейното държание.Целувка за довиждане ми звучи банално ама мисля че е добър вариант.

Ако може някакъв такъв съвет ми дайте.как да постъпя.
БЛАГОДАРЯ.

Няма смисал ти си отговори самичък :)