PDA

View Full Version : za vsi4ki,koito tursqt pesen ili textove ot pesni ...



*an4eto*
06-30-2006, 19:22
Zna4i mislq 4e skate_warrior be6e napravil tema s requseti ... kudeto vseki moje da napi6e kakvo tursi ... ne znam kude iz4ezna tazi tema ... ne6to ve4e ne q vijdam...a i 4estno kazano ve4e mi pisna(i predpolagam 4e en samo na men) samo nqkakvi temi,v koito nqkoi kazva 4e tursi edi kvo si ... i nqkoi my otg i my dava link ... i taka cqlata stranica se izpulva s takiva koito tursqt ne6to ...a da ne govorim 4e modovete i adminite trqbva da gi zaklu4vat ... abe izob6to ... na men li4no mi pisna .. sigurno po 1000 temi naden izlizat .... kak tursqt pesenta na edi koi si ... za tova vi molq PI6ETE TYK KAKVO ISKATE!!!!

just_a_kid
06-30-2006, 19:28
Ей това е тая тема за рикуести, за която стана дума >>> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36403
По-добре в нея, според мен, отколкото да има нова.

brain_stew
06-30-2006, 19:53
Ей това е тая тема за рикуести, за която стана дума >>> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36403
По-добре в нея, според мен, отколкото да има нова.

подкрепям щото така ще почнеме да се бъркаме дали въпроса и молбата беше в тая тема или в другата и става едно...същинска brain stew!!!!

ErinEverly
06-30-2006, 19:58
И аз не аесвам хора да оговнят целия Фън, Фън и пак Фън с тъпи игри, ма ти си една от тях, нали??? И кво те интересува кво мисля аз? Точно по същия начин и мен не ме интересува какво мислиш ти!

*an4eto*
06-30-2006, 21:04
И аз не аесвам хора да оговнят целия Фън, Фън и пак Фън с тъпи игри, ма ти си една от тях, нали??? И кво те интересува кво мисля аз? Точно по същия начин и мен не ме интересува какво мислиш ти!
mili4ka,purvo nikoga ne sum pyskala kakvito i da bilo igri ...vtoro,ti predlagam da si zatvori6 ystata ...6toto nikoi ne te pita .....
sladyranka :D :D :D :D :D :D

mi 6tom taka predpo4itate q delnete taq tema ... vse mi e taq ... i bez tova vsi4ki pravqt novi temi ane pi6at tam kudeto trqbva .... taka 4e ... nqma smisul

ErinEverly
07-02-2006, 17:07
И аз не аесвам хора да оговнят целия Фън, Фън и пак Фън с тъпи игри, ма ти си една от тях, нали??? И кво те интересува кво мисля аз? Точно по същия начин и мен не ме интересува какво мислиш ти!
mili4ka,purvo nikoga ne sum pyskala kakvito i da bilo igri ...vtoro,ti predlagam da si zatvori6 ystata ...6toto nikoi ne te pita .....
sladyranka :D :D :D :D :D :D

mi 6tom taka predpo4itate q delnete taq tema ... vse mi e taq ... i bez tova vsi4ki pravqt novi temi ane pi6at tam kudeto trqbva .... taka 4e ... nqma smisul

1. Не съм ти милкичка!!!
2. Не пускаш, ама пишеш в тях, нали??? Флууд, "мацка", флууд...
3. Не ти ще ми кажеш какво да правя! Мнопго ме интересува ти кво мислиш.
4. Този форум е за споделяне на мнения. Ако не тве кефи че има хора, които не мислят като теб - можеш спокойно да се махнеш!

Coki
07-10-2006, 10:04
Ей това е тая тема за рикуести, за която стана дума >>> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36403
По-добре в нея, според мен, отколкото да има нова.
/closed