PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Lorein
06-30-2006, 22:19
Значи в момента сме приятели с едно момче. Но аз съм влюбена в него от почти 2 години. Говорих с него, обясних му всичко, но се оказа, че той не ме харесва или по-точно не е сигурен в чувствата си. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Въпроса ми е дали сега както аз го обичам, той може да осъзнае, че и той мене също, но след време? :-k

Pussycatbitch
06-30-2006, 22:24
si4ko e vuzmojno sled vreme horata se promenqt moje da se promenqt i 4yvstvata my kum teb....na men tova mi se slu4i i sega az sam luda po edno mom4e a se zapoznahe predi 2 god i ne izpitvah abs ni6to kum nego...

Pussycatbitch
06-30-2006, 22:25
tui 4e abs vsi4ko e vuzmojno dori sled vreme!!!!! =P~

priti_kiti
06-30-2006, 22:27
да,възможно е... но е възможно и обратното
всичко си зависи от него не от нас или от теб

HandOfBlood
06-30-2006, 22:33
о, и от нея зависи, прити...

priti_kiti
06-30-2006, 22:38
о, и от нея зависи, прити... ми има две възможности,нел
или той да е сигурен в чувствата си и да се съберат с нея
или да я отреже

тя как може да му повлияе ?

HandOfBlood
06-30-2006, 22:43
ми бети... трябва да знаеш как да се държиш с едно мъжко :)

priti_kiti
06-30-2006, 22:47
ми бети... трябва да знаеш как да се държиш с едно мъжко :) не бих му се натискала...

Lorein
06-30-2006, 22:53
Просто съм супер отчаяна...Мн обичам това момче...Знам, че сега ще кажете: "Гледай я тая, на 14, а за любов ми говори!" Но аз наистина съм влюбена в него, обичам го и в момента съм в абсолютна депресия. Много ми се насъбра напоследък: 1. Това с него 2. Тази година кандидатствам и беше голяма лудница и здраво учене 3. Проблеми вкъщи...
Имам чувството, че без него не мога да живея. Когато и мислих, че ме харесва ( защото наистина правеше неща, които подсказват, че не съм му безразлична), бях щастлива и не ми пукаше за нищо друго. Той е първата ми истинска любов, няма да мога да погледна друго момче, той ще остане ЗАВИНАГИ в сърцето ми, независимо дали съм с него или не. Но животът понякога може да бъде много несправедлив и жесток!!!

HandOfBlood
06-30-2006, 22:57
ми бети... трябва да знаеш как да се държиш с едно мъжко :) не бих му се натискала... кой говори за натискане? :shock:

priti_kiti
06-30-2006, 22:59
Просто съм супер отчаяна...Мн обичам това момче...Знам, че сега ще кажете: "Гледай я тая, на 14, а за любов ми говори!" Но аз наистина съм влюбена в него, обичам го и в момента съм в абсолютна депресия. Много ми се насъбра напоследък: 1. Това с него 2. Тази година кандидатствам и беше голяма лудница и здраво учене 3. Проблеми вкъщи...
Имам чувството, че без него не мога да живея. Когато и мислих, че ме харесва ( защото наистина правеше неща, които подсказват, че не съм му безразлична), бях щастлива и не ми пукаше за нищо друго. Той е първата ми истинска любов, няма да мога да погледна друго момче, той ще остане ЗАВИНАГИ в сърцето ми, независимо дали съм с него или не. Но животът понякога може да бъде много несправедлив и жесток!!! бори се за него тогава..

Lorein
06-30-2006, 23:12
Да, но как, след като той не ме харесва/не е сигурен в чувствата си?

Аз съм мислила, че е хубаво да му припомня прекрасните моменти, които сме преживявали заедно, да му покажа колко повече знам за него, отколкото си мисли. Нищо чудно като му казвам това, да се разплача...но не изкуствено, а наитина, тъй като съм мн чувствителна и емоционална. Но не зна как да му го кажа - по чата, очи в очи, в СМС ли? И аз не знам, моля ви, дайте ми съвет! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lorein
06-30-2006, 23:14
Имам предвид дали това ще му помогне да разбере дали наистина ме харесва :?: :? :(

priti_kiti
06-30-2006, 23:32
ами най-хубаво ще е да му признаеш чувствата си очи в очи.. а дори и да се разплачеш,което е нормално,най-много да го разчувстваш но ако питаш мен.. не го притискай остави го сам да реши и да те потърси

Lorein
06-30-2006, 23:34
priti_kiti, много ти благодаря, май наистина това е най-добрия вариант!

cveteto
07-01-2006, 08:54
si4ko e vuzmojno sled vreme horata se promenqt moje da se promenqt i 4yvstvata my kum teb....na men tova mi se slu4i...


:D =D> =D> =D>

alkobalko
07-01-2006, 09:03
Vremeto pravi vsichko. Moje da pomogne i na teb. Vajnoto e da ne go pritiskash postoqnno. Moje bi i toi shjte osuznae, che ne si mu bezrazlichna. Budi do nego, podkrepqi go i mu budi priqtelka. Sled izvestno vreme moje da stanesh i neshto poveche. Ne se predavai i ne univai. Uspeh!

N.C.L
07-01-2006, 09:05
Според мен той обмисля казаното и може би е в нещо като шок и съм сигурен че и той те обича, но все пак не мога да бъда на 100% сигурен, а ти се дръж нормално с него както до сега не му давай зор :)

alkobalko
07-01-2006, 09:05
ДА
87% [ 7 ]
НЕ
12% [ 1 ]

Общо гласове : 8
Neshto smetkite ne mi izlizat. Znam, che tova ne e nai-vajnoto, no prosto mi se nabi na ochi.

Nadelina
07-01-2006, 09:05
Moje da osaznae takova neshto samo ako naistina e taka..Inache nqma da ima kfo da osaznava.. Glasuvah s DA.. Shtoto moje da si dade shans i da vidi kfo she stane.. Ama vremeto she pokaje..

honey91
07-01-2006, 09:08
ДА

N.C.L
07-01-2006, 09:08
ДА
87% [ 7 ]
НЕ
12% [ 1 ]

Общо гласове : 8
Neshto smetkite ne mi izlizat. Znam, che tova ne e nai-vajnoto, no prosto mi se nabi na ochi.

Виж резултата в анкетата не е много важен както почти всички са гласували За и мислят поситивно така можеха да гласуват за Не и пак да мислят позитивно, важното е дали сме ти помогнали някак си и че времето може и да помогне, но може и да не. Времето лекува но и наранява.Според мен ще стане нещо между вас :) успех

Angel_Girl
07-01-2006, 15:31
Da vazmojno e

Lorein
07-01-2006, 20:54
THANKS ALL!!! :)

DeSiTo0o
07-02-2006, 15:07
Da vuzmojno e,no dotogava moje ti da si vlubena v drug :lol:

ziky
07-02-2006, 15:09
защо да не е?Сичко е въпрос на шанс....а пък и на сичкото от горе као се обичате смсал ако и ти го обичаш що пък не :)

Tesinka
07-02-2006, 15:25
ooo vazmojno e...!

Imashe edno mom4e,koeto me haresvashe strashno silno...obi4a6e me dosta dulgo vreme!predlaga mi 1-2 puti,no az bqh na 12-13 godini i ne go haresvah,nito znaeh kakvo e lubov..! No toi produlji da oporstva,beshe tolkova nastoqtelen nakraq 4e az se vlubih v nego ujasno mnogo!
E... sega sum na 14 i sme zaedno ot 7 meseca!Mnogo se obi4ame!:)
Iskam prosto da kaja 4e toi ako ne ti oburne vnimanie 6te sajalqva adski mnogo!

4OVEK OCENQVA NE6TO 4AK SLED KATO GO ZAGUBI!

budi sigurna v tova! :) uspeh vse pak.

Lorein
07-18-2006, 13:52
Отново благодаря!

lost_girl
07-18-2006, 13:56
честно казано незнам

sensa
07-18-2006, 14:10
ami az mislq , 4e toi 6te se otdale4i ot teb zasega...... no sled vreme koi znae....vsi4ko se promenq :!: :!: :!:

koalka
07-18-2006, 15:20
Да,възможнж е като нищо,но може и да не се случи.Бъди по-близка с него и го сваляй-незнам най-добрия начин да му привлечеш вниманието,но опитай нещо.

luda`flirtajika
07-18-2006, 15:24
spored men e napulno vuzmojno,zashtoto ti sama kaza..."ili pone ne e siguren v 4uvstvata si".....

ludamacka
07-19-2006, 17:47
mislq 4e moje,no sled vreme

Bloodlust
07-19-2006, 18:01
ami az mislq, 4e nqma da stane mejdu vas... spored men, toi e naqsno kakvi sa posledstviqta ot otkaza da otv1rne na 4ustvata ti. toi nqma6e da ti otkaje ako 4ustva6e ne6to. vs16nost neznam... moje sled vreme naistina da se vlubi v teb. no koga 6te stane tova - sled sedmica, mesec, godina... i kakvo - propilqla si ogromna 4ast ot jivota si v 4akane. 4akane na ne6to, koeto moje i da ne doide... tvoi e izbora. oba4e az mislq, 4e trqbva da prod1lji6 napred. kolkoto i trudno da ti se struva, po - dobre se opitai da si jivee6 jivota i da ostavi6 vsi4ko v minaloto...

Lorein
07-19-2006, 19:09
Да, знам, опитвам се да го забравя, но той е всеки миг в мислите ми. Приятели са ме съветвали да си харесам някой друг, но как мога да погледна др момче след всичко това? Не знам, той просто е всичко за мен, ако ще и живота си да пропилея в чакане, не ме интересува.И на всичко отгоре: съседи сме, а и ме приеха в неговото даскало :smt009 Просто не знам как ще издържа, щом ще го виждам всеки ден.... :cry:

SeXyTo_f
07-19-2006, 19:24
зависи...може да иска да си останете само приятели...и нищо повече!...и да те обича като приятелка...а не като нещо повече...

Lorein
07-19-2006, 19:37
ДА, той иска да си останем приятели, но точно това ме натъжава - не мога да бъда приятелка с човек, в когото съм влюбена...

SeXyTo_f
07-19-2006, 19:42
ДА, той иска да си останем приятели, но точно това ме натъжава - не мога да бъда приятелка с човек, в когото съм влюбена...
знам, разбирам те...много е кофти...но просто трябва да продължиш напред,защото ако почнеш много да му се буташ...а той иска само приятелство...ще го отблъснеш и ще го загубиш и като приятел....колкото и гадно и трудно да е....преживей го!

Lorein
07-19-2006, 19:51
ДА, той иска да си останем приятели, но точно това ме натъжава - не мога да бъда приятелка с човек, в когото съм влюбена...
знам, разбирам те...много е кофти...но просто трябва да продължиш напред,защото ако почнеш много да му се буташ...а той иска само приятелство...ще го отблъснеш и ще го загубиш и като приятел....колкото и гадно и трудно да е....преживей го!

Мн ти благодаря! O:)

07-19-2006, 20:23
след време всичко е възможно.Късмет с него! ;-)

cold_kiss
07-19-2006, 20:56
ami az mislq, 4e nqma da stane mejdu vas... spored men, toi e naqsno kakvi sa posledstviqta ot otkaza da otv1rne na 4ustvata ti. toi nqma6e da ti otkaje ako 4ustva6e ne6to. vs16nost neznam... moje sled vreme naistina da se vlubi v teb. no koga 6te stane tova - sled sedmica, mesec, godina... i kakvo - propilqla si ogromna 4ast ot jivota si v 4akane. 4akane na ne6to, koeto moje i da ne doide... tvoi e izbora. oba4e az mislq, 4e trqbva da prod1lji6 napred. kolkoto i trudno da ti se struva, po - dobre se opitai da si jivee6 jivota i da ostavi6 vsi4ko v minaloto...
hei mili4ka ne iskam da te ot4aivam, ama i az sym na tova mnenie i ne za dr, ami za6toto i na mene mi se be6e slu4ilo ne6to podobno ...daje da ne kaja absolutno sy6tata slu4ka...am bqh vlubenma-moje bi edinstvenoto mom4e, v koeto sym bila vlubena do sega...no za jalost toi me ima6e prosto kato nai-dobrata si priqtelka..bqh vs edin mig do nego...imali sme mn iskreni i 4isti momenti zaedno, koito sa me karali da si mislq 4e ima ne6to pove4e mejdu nas,mn hora sa ni kazvali, 4e mn si podhojdame i daje, 4e ni mislqt za dvoika, ama..nem nqma6e ni6to ot negova strana...sega sme otnovo v edno daskalo...no znae6 li, ni6to ne e sy6toto ...po4ti nikakvo vreme ne prekarvame zaedno i se otdale4ikhme-vs si jivee svoqt jivot i tova si e ...prosto ne ni be6e pisano
ne kazvam 4e i pri tebe 6te se slu4i taka...iskreno se nadqvam da ne te spoleti moqta sydba... no mili4ka ne vlagai mn nadejdi 6tom ti e kazal, 4e ne te haresva...prosto se opitai da prodylji6 da byde6 nai-dobrata mu priqtelka,da mu pokaje6, 4e dyrji6 adsaki mn na nego i e vyzmojno rano ili kysno da zabeleji kakvo zlato ima do sebe si...
no prez tova vreme te syvetvam da se opita6 da potyrsi6 dr mom4e s po-dobra perspektiva,mom4e koeto e gotovo da otgovori na 4uvstvata ti...
aide uspeh mili4ka...stiskam palci da se polu4at ne6tata
p.s kakto te posyvetvaha predi mene, ne mu se natiskai mn za6toto po tozi na4in nai-mn da go izpla6i6, za6toto toi ako tyrsi samo priqtelstvo ,a ti si gotova da mu predloji6 samo lubov...stava gadno ,ako me razbira6 :(

Black_Cat
07-20-2006, 08:37
Значи в момента сме приятели с едно момче. Но аз съм влюбена в него от почти 2 години. Говорих с него, обясних му всичко, но се оказа, че той не ме харесва или по-точно не е сигурен в чувствата си. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Въпроса ми е дали сега както аз го обичам, той може да осъзнае, че и той мене също, но след време? :-k
az sam v po4ti su6toto polojenie kato teb i dryg put sam bila taka yj sme samo fr no az se vlubvam i toi mi kazva 4e nz kakvo izpitva tva e 100% otkaz prosto go kazva zada ne te narani za6toto ste fr ve4e 2 puti mi se sly4i takova ne6to i znam 4e sam prava.... :smt009

luda`flirtajika
07-20-2006, 09:23
4e e vuzmojno vuzmojno,no dali shte stane e vuprosa... :P

Lorein
07-20-2006, 15:44
Дам... май ще трябва да се примиря със съдбата ми! Отново мн ви благодаря, наистина всеки от вас даде страхотни съвети...И все пак ако някой му се допише на тази тема, аз постоянно я проверявам, така че... :roll: BYE BYE за сега :smt006

ani13
07-20-2006, 15:47
razbira se 4e da vsi4ko e vuzmojno

Do_YoU`lOvE_mE
07-21-2006, 09:47
Аз мисля че могат да се променят нещата и да бъдете заедно

malko mace
09-13-2006, 08:45
Възможно е,разбира се,и при мен беше нещо такова!Аз много харесвах едно мом4е,е,но не бяхме приятели,нямахме никакви контакти и той нямаше представа,4е го харесвам и хоп,той се влюби в мен,предложи ми и сега сме гаджета!!! :P

emociika:)
09-13-2006, 09:05
Възможно е,разбира се,и при мен беше нещо такова!Аз много харесвах едно мом4е,е,но не бяхме приятели,нямахме никакви контакти и той нямаше представа,4е го харесвам и хоп,той се влюби в мен,предложи ми и сега сме гаджета!!! :P
И мойто е нещо такова.
Мм ти къде му каза, че го харесваш? Да не е в чата? Щото аз направих тази грешка и той ми каза, че ме харесва само като приятелка, а не беше така и след няколко месеца тръгнахме.
Може да има и други причини да не иска да тръгвате точно сега, но да те харесва.
Може и да не е още сигурен в чувствата си.
Има много възможости.
Според мен изчакай още малко, като в същото време си до него, сваляй го, но не много натрапливо, че да му досадиш.
Ако още нищо не става, по-добре не си губи времето, макар че си още малка и не си загубила кой знае какво време.
Айде успех:}}

macka123
09-13-2006, 09:13
може и да има чувства но наистина да не е сигурен в тях
а др вариант е да не иска да ти каже че няма чувства за да не те нарани
сама си прецени кое от двете е при теб

mrsy
09-13-2006, 09:32
Имам чувството, че без него не мога да живея. Когато и мислих, че ме харесва ( защото наистина правеше неща, които подсказват, че не съм му безразлична), бях щастлива и не ми пукаше за нищо друго. Той е първата ми истинска любов, няма да мога да погледна друго момче, той ще остане ЗАВИНАГИ в сърцето ми, независимо дали съм с него или не. Но животът понякога може да бъде много несправедлив и жесток!!!
Значи по темата ... Наистина има шанс да има чувства към теб. Все пак сте били приятели много дълго време и човек малко или много започва да има чувства към другия (От противоположния пол :lol:). Може и да не иска да ги признае, защото го е страх да не си загубите приятелството след това. Той си знае най-добре.
А отностно това което съм цитирал. Да той може да е първата ти истинска любов, но няма да е единствената. Като малко по-малък нямах акъл в главата още и се бях влюбил в една :lol: и си мислих, че е по същия начин, но ела да ме видиш сега. Всичко ще се промени след време! Ще видиш!

strange__
09-13-2006, 11:25
Ох...вероятно да,а може би не :roll: Кой може да ти каже какво ще стане след време?!В момента искаш да чуеш,че така ще стане,но всъщност само може да се предполага....да се надяваш,че ще се случи или да се опиташ да продължиш напред :wink:

Lorein
09-13-2006, 11:41
Възможно е,разбира се,и при мен беше нещо такова!Аз много харесвах едно мом4е,е,но не бяхме приятели,нямахме никакви контакти и той нямаше представа,4е го харесвам и хоп,той се влюби в мен,предложи ми и сега сме гаджета!!! :P
И мойто е нещо такова.
Мм ти къде му каза, че го харесваш? Да не е в чата? Щото аз направих тази грешка и той ми каза, че ме харесва само като приятелка, а не беше така и след няколко месеца тръгнахме.
Може да има и други причини да не иска да тръгвате точно сега, но да те харесва.
Може и да не е още сигурен в чувствата си.
Има много възможости.
Според мен изчакай още малко, като в същото време си до него, сваляй го, но не много натрапливо, че да му досадиш.
Ако още нищо не става, по-добре не си губи времето, макар че си още малка и не си загубила кой знае какво време.
Айде успех:}}

Еми, да, може да се каже, че беше в чата. 8-[
А иначе 10х за съветите. :smt006

jadna_za_lubov
09-13-2006, 15:12
:lol: може след време и ти да го забравиш.....знам ли.... :-) :smt016

Jenninka
09-13-2006, 18:03
да,възможно е... но е възможно и обратното
всичко си зависи от него не от нас

ти трябва сам ада разбереш а не да питаш във форум..мисля ,че тука не е отдел "ВРАЧКИ"

BeBcHeTo
09-13-2006, 19:25
S vremeto i toi moje da se vlubi v tebe

Lorein
09-22-2006, 20:32
ami az mislq, 4e nqma da stane mejdu vas... spored men, toi e naqsno kakvi sa posledstviqta ot otkaza da otv1rne na 4ustvata ti. toi nqma6e da ti otkaje ako 4ustva6e ne6to. vs16nost neznam... moje sled vreme naistina da se vlubi v teb. no koga 6te stane tova - sled sedmica, mesec, godina... i kakvo - propilqla si ogromna 4ast ot jivota si v 4akane. 4akane na ne6to, koeto moje i da ne doide... tvoi e izbora. oba4e az mislq, 4e trqbva da prod1lji6 napred. kolkoto i trudno da ti se struva, po - dobre se opitai da si jivee6 jivota i da ostavi6 vsi4ko v minaloto...
hei mili4ka ne iskam da te ot4aivam, ama i az sym na tova mnenie i ne za dr, ami za6toto i na mene mi se be6e slu4ilo ne6to podobno ...daje da ne kaja absolutno sy6tata slu4ka...am bqh vlubenma-moje bi edinstvenoto mom4e, v koeto sym bila vlubena do sega...no za jalost toi me ima6e prosto kato nai-dobrata si priqtelka..bqh vs edin mig do nego...imali sme mn iskreni i 4isti momenti zaedno, koito sa me karali da si mislq 4e ima ne6to pove4e mejdu nas,mn hora sa ni kazvali, 4e mn si podhojdame i daje, 4e ni mislqt za dvoika, ama..nem nqma6e ni6to ot negova strana...sega sme otnovo v edno daskalo...no znae6 li, ni6to ne e sy6toto ...po4ti nikakvo vreme ne prekarvame zaedno i se otdale4ikhme-vs si jivee svoqt jivot i tova si e ...prosto ne ni be6e pisano
ne kazvam 4e i pri tebe 6te se slu4i taka...iskreno se nadqvam da ne te spoleti moqta sydba... no mili4ka ne vlagai mn nadejdi 6tom ti e kazal, 4e ne te haresva...prosto se opitai da prodylji6 da byde6 nai-dobrata mu priqtelka,da mu pokaje6, 4e dyrji6 adsaki mn na nego i e vyzmojno rano ili kysno da zabeleji kakvo zlato ima do sebe si...
no prez tova vreme te syvetvam da se opita6 da potyrsi6 dr mom4e s po-dobra perspektiva,mom4e koeto e gotovo da otgovori na 4uvstvata ti...
aide uspeh mili4ka...stiskam palci da se polu4at ne6tata
p.s kakto te posyvetvaha predi mene, ne mu se natiskai mn za6toto po tozi na4in nai-mn da go izpla6i6, za6toto toi ako tyrsi samo priqtelstvo ,a ti si gotova da mu predloji6 samo lubov...stava gadno ,ako me razbira6 :(

Е, случи се точно това, което каза - доста се отдалечи от мен и нищо, ама нищо не е същото! Още се упреквам за това, че му казах за чувствата си. Когато си мислех, че чувствата ми са споделени, бях на седмото небе. Нямах никакви грижи, бях СВОБОДНА И ЩАСТЛИВА. А сега... Сега акво остана...? Остана само мъката и тъгата, остана само болката и горчивите сълзи... Той едва ли знае как се чувствам, но това няма значение.
Only God knows how much I love him... :smt009 :smt010 :cry:

PLAMENKO
09-22-2006, 20:48
ДАААААААААААААААААААААААА А! ама не му давай зор!

fti4ka
09-22-2006, 20:52
ne vqrvam...

Crazy_Element
09-23-2006, 01:13
Значи в момента сме приятели с едно момче. Но аз съм влюбена в него от почти 2 години. Говорих с него, обясних му всичко, но се оказа, че той не ме харесва или по-точно не е сигурен в чувствата си. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Въпроса ми е дали сега както аз го обичам, той може да осъзнае, че и той мене също, но след време? :-k

Еми сори муцка ма такива чудеса не се случват... и аз съм така обичам 1 момиче 1 година но тя не споделя същите чуства и тфа е

живееш с тази мъка в сърцето всеки ден..

09-23-2006, 01:38
може би-да.само дано да е преди да ти е омръзнал.късмет :wink:

OPEL
09-23-2006, 06:30
Определено - ДА. Но често се случва при такива случеи, ти да си намериш друг, а той те първа дате обикне.

Lorraine
09-23-2006, 06:42
Значи в момента сме приятели с едно момче. Но аз съм влюбена в него от почти 2 години. Говорих с него, обясних му всичко, но се оказа, че той не ме харесва или по-точно не е сигурен в чувствата си. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Въпроса ми е дали сега както аз го обичам, той може да осъзнае, че и той мене също, но след време? :-kох,това време..разберете че времето не помага бе хора!И все пак нищо не ти пречи да го чакаш.. :smt012

malko mace
10-02-2006, 12:49
Възможно е,разбира се,и при мен беше нещо такова!Аз много харесвах едно мом4е,е,но не бяхме приятели,нямахме никакви контакти и той нямаше представа,4е го харесвам и хоп,той се влюби в мен,предложи ми и сега сме гаджета!!! :P
E,veche skasahme de,ili za da pada po-tochna,triabva da kaja,che toy skasa s men zaradi tapata si mayka,no tova e druga i dalga istoria,koiato chte chetete drug pat na drugo miasto!!! :wink:

delfin4eto
10-02-2006, 14:40
Няма невазможни неща!А и щом не е сигурен в това , което изпитва , можеш тайничко да си се надяваш(Надеждата умира последна).И само да добавя , когато силно вярваме в нещо и го желаем искрено , то се случва!!

sexy_haos4eto
10-02-2006, 14:46
Според мен всичко е възможно и въпрос на време.Затова изчакай и може би ще се получи нещо между вас! 8) Успех!

Lorein
10-02-2006, 16:40
Kisses :smt008 to all!!! :smt006

The`G_i_r_l
10-04-2006, 07:14
Може би да,но все пак зависи от много неща... :roll:

OtherDimension
10-04-2006, 09:46
napulno vuzmojno .. samo sled edin mesec moje da umira za teb (govorq ot lichen opit) sudbata si igrae s vseki..

Lorein
10-05-2006, 19:04
napulno vuzmojno .. samo sled edin mesec moje da umira za teb (govorq ot lichen opit) sudbata si igrae s vseki..

Едва ли ще е така, тъй като, както вече казах, когато се видим, си раменяме само по някое здрасти или 'как е новото даскало' :smt010

leko_otkachena
10-05-2006, 19:06
i spored men e vuzmojno

BeBcHeTo
10-05-2006, 20:41
Си4ко е възможно