PDA

View Full Version : За растежа на космите!



Zullken
07-01-2006, 10:28
Вярно ли е че колкото повече бръснеш космите, толкова по големи и твърди стават, защото всеки казва различно.Аз поне мисля че при някои хора стават повече и по твърди не заради това че ги бръснеш, а от други фактори като хормони, растеж и др.Вие как мислите? :D

`Death`Whore`
07-01-2006, 10:30
Я пробвай да се обръснеш гола глава...и да се бръснеш през няколко дни. Естествено, че косата ти ще се сгъсти и ще стане по-здрава.

ProstoAz
07-01-2006, 10:30
НЕ е вярно!
Поредния мит... [-X

cvetiiii
07-01-2006, 10:30
poprincip e taka kolkoto pove4e gi brusne6 tolkova po-dulgi i tvurdi stavat,no si zavisi i ot 4oveka!

a_curious_girl
07-01-2006, 10:56
Mи вярно е че космите стават по-гадни но пак при всеки си е различно

Метълката
07-01-2006, 11:21
Не се сгъстяват, а стват по-твърди и гадни. Обесни ми, моля те, как според теб ще се сгъстят? Минаваш със самобръсначката и опааа, още коренчета се появяват мистериозно. :lol:

Zullken
07-01-2006, 11:51
Пак никой не дава обнадеждаващ отговор, а това за косата не е вярно че като я бръснеш често става по гъста и т.н.Аз точно с косата и ноктите си правя аналог че и космите по тялото винаги са си същите независимо колко пъти ги бръснеш.

miloto_girl_4e
07-01-2006, 12:06
не, не може да станат повече :!: както Метълката каза, не може като се бръснеш и от никъдето да се появат още коренчета :lol:
дали стават по-твърди - малко ... но разликата не е особено голяма :wink:

`Death`Whore`
07-01-2006, 12:18
Добре, де, просто стават по-дебели.

djigi
07-01-2006, 12:37
Никога не съм се бръснала, но от мой наблюдения стават по-твърди. Едно момче, на което току що започват да му растат мустаци. Те самите са тънички и меки косъмчета, но след като се избръсне стават по-твърди (не ми се вярва да е от хормони) Друго, което ми обяснява, че си променят цвета. Брат ми е рус и когато ходи да го постригват тази минава със самобръсначката и на бакенбардите му. Сега като му растат са твърди (тя самата му коса е плътна и не мога да преценя дали е от бръсненето) и черни, абсолютно черни (колко му е смешно е друг въпрос)

07-01-2006, 22:09
Не се сгъстяват, а стват по-твърди и гадни. Обесни ми, моля те, как според теб ще се сгъстят? Минаваш със самобръсначката и опааа, още коренчета се появяват мистериозно. :lol:

xahxhahxah daam ama ponqkoi pyt ot ednokorenche nikwat dve kosamcheta

beB_
07-01-2006, 23:05
Не се сгъстяват, а стват по-твърди и гадни. Обесни ми, моля те, как според теб ще се сгъстят? Минаваш със самобръсначката и опааа, още коренчета се появяват мистериозно. :lol:

xahxhahxah daam ama ponqkoi pyt ot ednokorenche nikwat dve kosamcheta



dam