PDA

View Full Version : България завърши без загуба



teenkopele
07-01-2006, 13:10
България завърши без загуба

30.06.2006

Спорт НетИнфо

Волейбол

Отборът на България постигна трудна победа с 3:2 гейма над тима на Германия в последния си мач от квалификационна група C за европейското първенство по волейбол за мъже.
В срещата без значение треньорът на националите, които предсрочно си осигуриха първото място и визи за Евро'2007, Мартин Стоев заложи на резерви и на по-млади състезатели.

Германците също играха без четирима основни еденици.

В първите четири гейма играта вървеше точка за точка. Двата тима си размениха по два гейма. В последната пета част нещата също вървяха оспорвано до 10:10. Тогава българите дръпнаха с 2 точки, което се оказа решаващо за крайния успех.

Независимо от обявеното от треньора Мартин Стоев, че в мача ще дебютира Мирослав Градинаров, последният не влезе в игра.

След края на срещата Стоев сподели: Този двубой и победата е добър завършек на квалификациите. Доволен съм от играчите. Те показаха, че можем да имаме още една равностойна шестица.

Fizkky
07-01-2006, 14:29
браво на наще машини :ПЛЕЗЗЗ Късмет за напред !

xOtkiSsSs
07-01-2006, 18:07
Хехе браво браво никога не съм се съмнявала в наще :-)

cveteto
07-01-2006, 20:59
Хехе браво браво никога не съм се съмнявала в наще :-)

:smt023

strange__
07-01-2006, 22:09
Поне волейболистите ни мачкааааааааааааааат =D>

07-11-2006, 13:56
Сега в групите ме притеснява отбора на Куба.

Педалите мрьсни ни преебаха миналата година .

Ако минем групите Ви казвам че ще станем св. шампиони . :mrgreen:

ht-7j
07-11-2006, 15:08
Сега в групите ме притеснява отбора на Куба.

Педалите мрьсни ни преебаха миналата година .

Ако минем групите Ви казвам че ще станем св. шампиони . :mrgreen:

I men malko me e strah ot Cuba. Dobri sa. NO, naistina, ako gi biem, syvsem shte se nadyhame i shte si kachim malko samochuvstvieto i mojem da vzemem titlata.
Samo che tezi kvalifikatzii sa za evropeisktoto, ne za svetovnoto.

BadLord
07-22-2006, 20:19
браво на наще машини :ПЛЕЗЗЗ Късмет за напред ! =D>

BelongsToU
07-24-2006, 17:53
Сега само Куба да бият...и ако пак не дават мачовете по БНТ ще им се обадя и яко ще ги напсувам!как може такова нещо ,да не дават толкова инт неща,иначе Дързост и красота си го дават...няма значение просто съм нервна.Волейболните ни национали са страхотни,имала съм невероятния шанс са бъда 10 дни в един хотел с тях,да ги засичам и да им казвам здр,пък и да ходя на мачовете им.Имам си автографчета от всички и са големи пичове.Момичето на един от националите,загубило живота си в катастрофата,го познавах и наистина мн съжалявам за тази ужасна съдба,моите искрени съболезнования.Та това беше от мен!САМО БЪЛГАРИЯ!!!!!