PDA

View Full Version : Как да го зарежа



Slipped Away
07-01-2006, 15:17
Моля ви кажете ми как да го зарежа без да нараня чувствата му?!От няколко седмици се е лепнал за мен като дъвка и не ми дава лично пространство!Само ме ревнува,не мога да го понасям вече! :smt011

JiMiTo
07-01-2006, 15:41
Според мен най-безболезнения начин да го зарежен без да го нараниш (много) е да го убиеш ...моля те само да не пускаш тема от сорта на ..."как да го убия ?" :shock:

Forslor
07-01-2006, 15:52
Моля ви кажете ми как да го зарежа без да нараня чувствата му?!От няколко седмици се е лепнал за мен като дъвка и не ми дава лично пространство!Само ме ревнува,не мога да го понасям вече! :smt011
Еми казваш му го директно в очите ,това е адски глупаво ,че те ревнува и не те оставя на мира-много голяма грешка ! Само в никакъв случай не зарязвай човека по телефон,SMS, e-mail,Skype,ICQ,YahooMesenger ...... [-X

Angel_Girl
07-01-2006, 16:02
Моля ви кажете ми как да го зарежа без да нараня чувствата му?!От няколко седмици се е лепнал за мен като дъвка и не ми дава лично пространство!Само ме ревнува,не мога да го понасям вече! :smt011
Еми казваш му го директно в очите ,това е адски глупаво ,че те ревнува и не те оставя на мира-много голяма грешка ! Само в никакъв случай не зарязвай човека по телефон,SMS, e-mail,Skype,ICQ,YahooMesenger ...... [-X =D>

LuCkY_YoU
07-01-2006, 16:03
edva li 6te stane bez da go narani6..za6to ne opita6 da pogovori6 purvo s nego i da mu poiska pove4e li4na svoboda?

saninka91
07-01-2006, 16:46
edva li 6te stane bez da go narani6..za6to ne opita6 da pogovori6 purvo s nego i da mu poiska pove4e li4na svoboda?
ДамзлМоже да си поговориш с него за това че не ти е прятно да сте навсякъде заедно . А иначе няма начин да го зарежеш без да го нараниш . Това с дразненето е много болезнено , защото ще се чувства пренебрегнат и нищожен .

ziky
07-01-2006, 16:50
Намирай поводи за караници накрая сам той няма да издържи и ще те скъса....ако не те скъса ще имаш повод каот му кажеш знаешш ли напоследък с теб много се караме не мога повече така и ти постоянно ме ревнуваш такаче мисля че ще е най добре да сме само приятели....ако не свърши работа просто му кажи че чуствата към него са намелели и са не споделени...ако и това не послужи пробвай с СМС....ако не искаш тогава му кажи право в окото майната ти и най няма да го заболи...само че ше се намразите :D