PDA

View Full Version : Portugaliq nadvi velikata Angliq



cveteto
07-01-2006, 20:58
Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?! :roll:

RockMan
07-01-2006, 21:27
Въпреки нулевото равенство в редовното време и продълженията си стана доста готин мач,изпълнен с напрежение.Жалко за англичаните :? По принцип съм техен фен и не ми беше много приятно,но на Англия не им върви с дузпите и тва.Като гледам накъде отиват нещата май че финала от миналата година ще се повтори-Бразилия-Германия....но да не подценяваме Италия :wink:

strange__
07-01-2006, 22:08
Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?! :roll:
Е какво му беше толкова страхотното на този мач?!Никакви голове и нищо запомнящо се!Дузпи...дузпите всъщност бяха изключително тъпи,нямаше никаква интрига при тях и беше ясно,че Англия си събира багажите...просто не играеха добре,не само този мач,а и на първенството като цяло! Имаше мн по-интересни мачове и не намирам смисъл точно за този да се прави отделна тема :idea:

MiRaCuLiXbb
07-01-2006, 22:13
Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.

cveteto
07-01-2006, 22:14
ok sorry ako sam napravilq ne6to koeto te drazni prosto mnogo se zaradvah kato biha potuglaiq angliq kato znam kolko sa dobri angli4anite i za tova re6ih da pusna nova tema .Sorry pak ako am te podraznila prosto sam 6tastliva. :-D

Dr. Kazimbutt
07-01-2006, 23:05
Португалците спечелиха, защото вратарят им беше по-добър. Този човек трябва да го позлатят!

Levski_Fenka
07-02-2006, 02:31
Браво на тях :) заслужаваха си го ...
Жалко че Бразилия отпадна :cry:

ATAKABG
07-02-2006, 04:29
и кво и е великото на англия? пълни смешници :mrgreen:

Frank_Lampard
07-02-2006, 07:23
Липсваха ни главно няколко обстоятелства...
1. Традицията да губим често на 1/4 финали и от дузпи оказа прекалено тежко бреме на отбора / англичаните много се шашкат при такива ситуации/
2. Съдийските грешки. АБСОЛЮТНО ужасно съдийство ! Това световно ще бъде най-ужасяващото в историята откъм съдии... Съдии от Бенин, от Мексико и от Аржентина преобладават, а всички знаем за липсата на класата им .... Съдията правеше 70% от единоборствата фаулове за очевидно симулиращите, безпристойни португалци. Изгонването на Рууней го оставям без коментар. Под всякаква критика.
3. Липсата на основни фигури. Бекса игра контузен дълго и излезе рано, Тери още в началото с незаслужен жълт картон трябваше да внимава през целия мач да не си изпроси 2ри. Смяната на Свен Горан Ериксон - Джо Коул - Питър Крауч бе една от най-големите / поредни / изцепки на шведа. Очевидно бе, че не може да изкара Харгрийвс, защото не може да се играе без дефанзивен, но не може да се лешиш от най-добре играещото крило на световното, само защото неговото име е по-малко от тези на Лампс и Джерард и при евентуална тяхна смяна и загуба страх от това, че медиите на острова ще те направят на крив... Това уби мача.
Стигна се до дузпи, а от там нататък всичко е въпрос на късмет. Каръка, както обикновено, бе с Англия и хора като Джерард и Лампс, който пропускат веднъж на сезон, изневериха...
Жалко, че всичко приключи по този начин. Това не е футбол за жалост, заслужавахме повече, но заради съдийския фактор, който става все по-значин в световния футбол и поради треньорски грешки едно цяло поколение звезди може би си заминава от световния форум. Гари Невил, Рио Фърдинанд, Дейвид Бекъм, Лампард със сигурност няма да участват повече на световно, а за останалите звезди въобще не е сигурно.
Само едно е сигурно, след 4 години аз отново ще съм с фланелката в Английски Пъб и ще пея !

cveteto
07-02-2006, 10:17
Браво на тях :) заслужаваха си го ...
Жалко че Бразилия отпадна :cry:

Sega oba4e ako franciq otstrani i portugaliq az 6te se grumna

strange__
07-02-2006, 11:49
Франчулята отпадат...иначе англичаните просто не играеха добре и беше нормално да се махат от световното,за Бразилия важи същото...аз не видях да покажат нещо кой знае какво в някой от мачовете си,но така става,когато се помислиш за Богопомазан... :roll:

Frank_Lampard
07-02-2006, 12:18
Аз пък съм почти сигурен, че Франция е на финал. Не само заради омразата и към Португалия, а и заради хитрите петли, които знаят как чрез опита си да постигнат нужното

teenkopele
07-02-2006, 13:13
Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.

Видя ли изобщо как Рууни, след едно негово единоборство с играч на Португалия, го прасна едно хубаво в слабините? :wink:

cveteto
07-02-2006, 14:00
Издразни ме, че изгониха Рууни заради симулиращите португалци. Оттам нататък мача стана тъп.

Видя ли изобщо как Рууни, след едно негово единоборство с играч на Португалия, го прасна едно хубаво в слабините? :wink:

Tva be6e mnogo grubo.Vqrno moje da e bez da iska ama toi napravi si stupi vurhu slabinite na igra4a.Toi napravo si go ostavi bez pokolenie.A ina4e sudiata si sude6e dosta dobre e verno propusna tam 1-2 julti kartona ina4e ne be6e lo6.

avril_lavigne
07-02-2006, 15:13
Португалците спечелиха, защото вратарят им беше по-добър. Този човек трябва да го позлатят!
Дам,определено вратарят им беше по-добър.

DaNgErOuS
07-02-2006, 21:49
на Англия изобщо не им върви с дузпите.... като се вземе предвид , че от битите 4 дузпи само 1 беше вкарана и то от играч от канадски призход....

rusalkata_
07-03-2006, 14:01
аха.баси мача!англичаните не са добри на дузпи.психически ли не могат да се настроят...нз,ама хич не им върви.добре че не дадоха и на Бекъм да бие дузпа.всеки път изтърва... :-s :-k
за мен най-великия вратар е Йенс Леман. :smt038 страшен е!хипнотизира ги противниците с поглед. :lol:
аз пък се кефя,че Бразилия загуби.почнаха да ме дразнят супер много.в слаба форма е отбора.освен това ми писна само те да печелят купите.има и други страхотни отбори,които доказаха че могат да бъдат световни шампиони! :-D
сега съм за Германия и Португалия,въпреки че и петлите са във форма.единствено не съм за Италия да стане шампион. :roll:

strange__
07-03-2006, 14:56
аха.баси мача!англичаните не са добри на дузпи.психически ли не могат да се настроят...нз,ама хич не им върви.добре че не дадоха и на Бекъм да бие дузпа.всеки път изтърва... :-s :-k
за мен най-великия вратар е Йенс Леман. :smt038 страшен е!хипнотизира ги противниците с поглед. :lol:
аз пък се кефя,че Бразилия загуби.почнаха да ме дразнят супер много.в слаба форма е отбора.освен това ми писна само те да печелят купите.има и други страхотни отбори,които доказаха че могат да бъдат световни шампиони! :-D
сега съм за Германия и Португалия,въпреки че и петлите са във форма.единствено не съм за Италия да стане шампион. :roll:
Мацка Адзурите мачкааааааат :mrgreen:

midian
07-03-2006, 15:26
Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар. :smt013

the_o.c_girl
07-03-2006, 19:20
Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар. :smt013 \:D/
излязоха бекъм.джо и рууни как да бием [-X [-X [-X [-X след 4 години(живот о здраве)пак ще викам за англия

the_o.c_girl
07-03-2006, 19:21
Англия са си велики.Сега нямаха късмет.Португалия са педераси с по-добър вратар. :smt013 ооооооооооо несъм съгл. просто роналдо си е добър и то на дуспи

Fena
07-03-2006, 19:36
Тоя Леман нещо много му е пораснала работата...

Помня преди 3-4 години на осминафинал на Шампиоската лига играят Арсенал и Валенсия. Тогава точно си беше тръгнал Сийман, и Леман му беше заместник. Е с толкова слаб вратар Арсенал никога не са играли ! Гол извън наказателното между краката...ах никога няма да го забравя...изстрела на Карю...ах.. после разбира се му набутаха още 2-3 също толкова смешни гола..

Гледам сега се е постегнал, но има още мноооооооого хляб да яде....

ErinEverly
07-03-2006, 19:37
Super ma4 duspite me durjaha na6trek do kraq.Vie kakvo mislite ne be6e li strahotno? Za koi bqhte? Sega ostava da vidim dali Braziliq 6te nadvie Franciq i dali moqta me4ta 6te se izpulni da vidq Braziliq sre6tu Portugaliq na polufinal,koeto malko me natujava za6toto sam po4ti sigurna 4e Portugaliq si otiva sled tozi ma4. Vie kakvo mislite daite mnenie?! :roll:

Браво на Португалия, страхотен мач, страхотен отбор. Аз си бях и за тях, защото много ги прееба реферът на предния им мач! Радвам се и за Франция, те май бяха отборът с по-малко шансове и това, което направиха беше велико - страхотна тактика, страхотен мач. Стискам палци Франция да стане световен шампион!!!

RockMan, евалата аватар! Така трябва - Гънс форевър!!!

midian
08-08-2006, 19:18
Еми много ясно че ни биха,като го нямаше нито Бекъм,нито Джо,нито Рууни,мама им прости португалци,но на дузпи никога не печели по добрия,въпрос на късмет е...