PDA

View Full Version : Za momichetata!



07-01-2006, 20:26
Q kajete nqkoi ot vas(momichetata) da sa imali ili da imat bqlo techenie ... i da sa praili sex?I gadno li e?Ima li nqkva razlika?

beb4o_bu
07-01-2006, 20:45
Бялото течение не пречи за нищо. То е нормално. Стига да не е в голямо количество, и както предполагам знаеш, да няма лоша миризма или някакъв цвят, различен от бяло. За намаляване на бялото течение може да се ползват интимни сапуни. Но все пак, то не пречи, а напротив, помага.

07-01-2006, 20:53
Pls bi li mi kazala za kakvo pomaga?Inache nqma drugi zvetovq,bqlo si e.I ne e v golqmo kolichestvo ...

07-01-2006, 21:12
Бялото течение не пречи за нищо. То е нормално. Стига да не е в голямо количество, и както предполагам знаеш, да няма лоша миризма или някакъв цвят, различен от бяло. За намаляване на бялото течение може да се ползват интимни сапуни. Но все пак, то не пречи, а напротив, помага.


Ти май говориш колкото да не запсиш! :evil: Бялото течение е гъбична инфекция и ако правиш секс докато имаш бяло течение партньора ти също може да го хване някаква гъбична инфекция така че не е желателно от здравна глдна точка, а от хигиенична си е до човека...И не може да има друг цвят освен бяло!И незнам още да се лекува с интимен сапун...има си специални хапчета!Друг път преди да даваш "компетентни"мнения се ограмоти повече по тоя въпрос...било полезно бялото течение...Бооожкееее! #-o :roll:

honey91
07-02-2006, 10:34
Бялото течение, заедно с болката и кръвотечението, е един от най- честите симптоми в гинекологията. Приблизително всяка трета пациентка търси лекарска помощ по повод бяло течение. Няма жена, която поне веднъж в живота си да не е била обезпокоявана от този симптом. Влажността на женските полови органи до известни граници се приема за нормална. Нормалното влагалищно съдържимо не изтича през вулвата. То е бяло на цвят и с пастовидна консистенция. Усиленото изтичане на секрет се означава като флуор. Течението може да бъде рядко, гъсто, пенесто, белезникаво, жълтеникаво, кръвенисто и др. Понякога то се придружава с чувство на дразнене, сърбеж или тежест в таза. Гениталният флуор може да се дължи на различни основни заболявания. Причинителите могат да бъдат протозои, микози, бактерий, вируси Равновесието на влагалищната екосистема е много деликатно, лабилно и лесно може да бъде нарушено от външни и вътрешни фактори. Най - чест източник на генитален флуор е влагалището.

NeSTa_86
07-02-2006, 10:45
jenite sa bati gnusnite sushtestva.
Tva pak,che ne sum jena,che ujs...........mezis, bqlo techenie i t.nm,.

Levski_Fenka
07-02-2006, 15:17
jenite sa bati gnusnite sushtestva.
Tva pak,che ne sum jena,che ujs...........mezis, bqlo techenie i t.nm,.
да се уточним пише се мензис а не мезис :!:
а пък бяло течение нямат всички момичета.. аз как нямам?Верно че си е гадно ама и това си има лечение...
Мисля че едно момиче което си спазва добра хигиена не е гнусна дори когато е в цикъл..

yo-ma-nigga
07-02-2006, 19:36
a che neshto normalno e........

sunny_smile_
07-03-2006, 14:31
bqloto te4enie vsy6tnost e pri4ineno ot infekciq(nastinka)na qi4nicite, to se lekuva no mn trudno i pri malka nastinka se poqvqva otnovo,a vsy6tnost pri seks to izob6to ne pre4i dori spira na izvestno vreme

Мрън
07-03-2006, 15:37
bqloto te4enie vsy6tnost e pri4ineno ot infekciq(nastinka)na qi4nicite, to se lekuva no mn trudno i pri malka nastinka se poqvqva otnovo,a vsy6tnost pri seks to izob6to ne pre4i dori spira na izvestno vreme
Ебаси компетентността!!! Бялото течение изобщо не е причинено от настинка на яйчниците, а е поради промяна естествената среда на влагалището или вследствие на гъбична инфекция възползвала се от тази промяна. Правиш ли разлика между яйчници и влагалище изобщо?!

^KaSiDi^
07-03-2006, 16:02
bqloto te4enie vsy6tnost e pri4ineno ot infekciq(nastinka)na qi4nicite, to se lekuva no mn trudno i pri malka nastinka se poqvqva otnovo,a vsy6tnost pri seks to izob6to ne pre4i dori spira na izvestno vreme
Ебаси компетентността!!! Бялото течение изобщо не е причинено от настинка на яйчниците, а е поради промяна естествената среда на влагалището или вследствие на гъбична инфекция възползвала се от тази промяна. Правиш ли разлика между яйчници и влагалище изобщо?!

dubre de,nali veche se dadoha nqkolko kompetentni mneniq,kakyv e smisyla da se karate oshte....az absoliutno podkrepqm postovete na NeJnA_DrOgA^ i honey91 :P

anichkaaa
07-03-2006, 16:02
Бялото течение, заедно с болката и кръвотечението, е един от най- честите симптоми в гинекологията. Приблизително всяка трета пациентка търси лекарска помощ по повод бяло течение. Няма жена, която поне веднъж в живота си да не е била обезпокоявана от този симптом. Влажността на женските полови органи до известни граници се приема за нормална. Нормалното влагалищно съдържимо не изтича през вулвата. То е бяло на цвят и с пастовидна консистенция. Усиленото изтичане на секрет се означава като флуор. Течението може да бъде рядко, гъсто, пенесто, белезникаво, жълтеникаво, кръвенисто и др. Понякога то се придружава с чувство на дразнене, сърбеж или тежест в таза. Гениталният флуор може да се дължи на различни основни заболявания. Причинителите могат да бъдат протозои, микози, бактерий, вируси Равновесието на влагалищната екосистема е много деликатно, лабилно и лесно може да бъде нарушено от външни и вътрешни фактори. Най - чест източник на генитален флуор е влагалището.

A otnosno lekuvane kogato az imah takova ginekologa mi prepisal vaginalni tabletki i pasta "Klotrimazol"-i dvete se kazvat taka.

07-03-2006, 16:03
хихихи добре казано!

07-04-2006, 13:23
абе кво значи бяло течение/

07-04-2006, 14:41
Егати гнусното е да си жена бих констатирал в този момент!Идва,не идва,бяло течение,черно,бембено,кист ,запечатване,носене на бебетa,болки,гадости...

Clips
07-04-2006, 15:09
Егати гнусното е да си жена бих констатирал в този момент!Идва,не идва,бяло течение,черно,бембено,кист ,запечатване,носене на бебетa,болки,гадости...hahaha mnogo qsno brato! :D

BAD_GIRL_
07-04-2006, 15:26
savsem normalno e da imash bqlo te4enie i ne pre4i na sex axaxxxaaaa po nikakuv na4in axax :wink: :D :D :o

svetoslava_sliven
07-04-2006, 20:34
Ni6to gnusno nqma na vsqka jena pone vednaj v jivota se slu4va ne samo ot lo6a higienata sa6to ot vodata v baseinite prez lqtoto morskata voda.Nikoi ne e zastahovan.

vikito_666
07-04-2006, 21:10
Бялото течение не пречи за нищо. То е нормално. Стига да не е в голямо количество, и както предполагам знаеш, да няма лоша миризма или някакъв цвят, различен от бяло. За намаляване на бялото течение може да се ползват интимни сапуни. Но все пак, то не пречи, а напротив, помага.


Ти май говориш колкото да не запсиш! :evil: Бялото течение е гъбична инфекция и ако правиш секс докато имаш бяло течение партньора ти също може да го хване някаква гъбична инфекция така че не е желателно от здравна глдна точка, а от хигиенична си е до човека...И не може да има друг цвят освен бяло!И незнам още да се лекува с интимен сапун...има си специални хапчета!Друг път преди да даваш "компетентни"мнения се ограмоти повече по тоя въпрос...било полезно бялото течение...Бооожкееее! #-o :roll:
emi to se nekfi takiva umni davat suveti! :smt013

lina15
07-04-2006, 22:16
оф писна ми в тоя форум да се дискутира това течение, като искате течение си отворете прозореца

`Death`Whore`
07-05-2006, 08:59
Ама сте компетентни...говорите пълни глупости!

1. "Бяло течение" са вагиналните сокове, затова се казва, че е бяло!
2. Ако соковете са друг цвят, има инфекция!
3. Всяка жена има течение, разликата е в силата.
4. Интимният сапун не помага за смаляване на силата на бялото течение. Неговата цел е да предпазва от инфекции, защото обикновеният сапун премахва бактериите в и около вагината, които я почистват.

beb4o_bu
07-05-2006, 20:51
Явно не можете да ме разберете...за сапуна съм съгласна(но на някои им помага за намаляване). Ето сега: Този секрет(следете внимателно) предпазва от инфекции и изсушаване на влагалището. Той е нормален. Но ако се появят симптоми(странен цвят, мирис, или е в по-голямо количесвто), тогава се смята, че има някаква инфекция. Така знам аз нещата, и това са думи на лекар - гинеколог.

sheherezada
07-05-2006, 21:07
Егати гнусното е да си жена бих констатирал в този момент!Идва,не идва,бяло течение,черно,бембено,кист ,запечатване,носене на бебетa,болки,гадости...

Абе като ти е гнусно кво се обаждаш :smt018
ама шибаш гаджето си нали :smt017

07-06-2006, 10:14
БЯЛОТО ТЕчЕНИЕ ВЪОБщЕ НЕ ПРЕчИ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: [-X

iiirish
07-06-2006, 10:41
ами аз имам бяло течение по 10 дена в месеца... и кво да спра да правя секс ли?!
питала съм приятеля ми дали не му е неприятно и той казва че това за него не е от значение и винаги би му било хубаво щом е с мен.
така, че направи си изводите!