PDA

View Full Version : E TVA E PROBLEM VE4E



aventurata
07-01-2006, 21:54
..ta az predi kat bqh po-malka 13,14 sam haresvala samo mom4eta..ama i vinagi ama sq ot polovin godina zapo4naha da me valnuvat i momi4etata-sega sam na 16...i ta ve4e dve momi4eta stra6no sa me privli4ali,a po edn abqh i mnogo hlatnala..ni6to ne sam i kazvala i namekvala.imam dva vaprosa-Kak da razbera dali edno momi4e e lesbiika ili pone Bi-bez da q pitam [za tva edva li moje se pomogne..] i osven lizaneto na jenskiq polov organ,nqkav drug "seks" mejdu jeni ima li???? :-s

olive_oil
07-01-2006, 22:05
е не е трагедия... #-o #-o #-o

07-09-2006, 12:50
otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto... :?

Elektra_x
08-12-2006, 20:24
otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto... :?
Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
Бтв темата не е за тук

Novkov
08-13-2006, 05:57
А то нормално за момичетата. Повечето, които познавам са с гаджета, ама не им пречи постоянно да се натискат... жени

sobieski_f
09-08-2006, 17:12
BeLiVe_Me`f mnoo glupavo razsyjdavash [-X za ko ne se hvarlish ti ot nqkade kakvo kato e razlichna i moje tova naistina da e vremenno uvlechenie :)

f
09-09-2006, 03:49
ami podhvani razgovor za takiva otnosheniq s dadenoto momi4e,vij kak gleda na neshtata,dali i se e iskalo nqkoga da probva s f ili pyk daje moje i da e praila i taka ti sama shte si izvadish zaklio4eniq ot tova koeto ti otgovori.I men mn me kefi da si se gushkam s priqtelkata mi da se celuvame ,da se ligavim ot kolkoto s mom4eta :mrgreen:

09-09-2006, 03:51
i da uto4nq 4e sym na 17 i ot dve godini vodq redoven polov jivot s mom4eta oba4e pyk sas momi4e e trypkata

The_White_Witch
10-27-2006, 15:55
otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto... :?
Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
Бтв темата не е за тук

Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........

brain_stew
10-27-2006, 18:40
otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto... :?
Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
Бтв темата не е за тук

Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........

Ъ...не е вярно!Когато си "би" имаш по-голям избор!Ако не стане с едното, пробваш с другото!Така е според мен!Значи, факта, че жените по-лесно се навиват за такива неща и по-лесно показват чувствата си, не значи, че когато едно момче е "би" има проблем!Няма никакъв проблем.В зависимост от обществото, в което си попаднал естествено!Ако е при хора с по-голям мироглед, ще те приемат!Но, ако хората срещу тебе са некви тесногръди...няма да те приемат и тва е.Трябва си търсиш ново място!Да си "би" няма лошо.Просто не трябва да се натискаш много на хора, които нямат желание да експериментират със своя пол!


aventurata, това сигурно е просто увлечение.Не се притеснявай!Предполагам ще ти мине. :wink:

GLeZoRanA
10-27-2006, 23:41
otidi da se farli6 ot nqkade...6e naprai6 ogromna usluga na 4ove4estvoto... :?
Мнението ти беше доста тъпо.Т'ва че е "би" не я прави по различна от другите.Ами според мен това е временно увлечение.Сега в тази възраст всеки има такива моменти...отностно секса...еми аз не съм много запозната с това,все още не съм имала подобен проблем.
Бтв темата не е за тук

Mi ne si napalno prava za6totto ako 1 momi4e e bi nqma problemi , no ako 1 mom4e e bi ve4e ima problem , nali ...........

Ъ...не е вярно!Когато си "би" имаш по-голям избор!Ако не стане с едното, пробваш с другото!Така е според мен!Значи, факта, че жените по-лесно се навиват за такива неща и по-лесно показват чувствата си, не значи, че когато едно момче е "би" има проблем!Няма никакъв проблем.В зависимост от обществото, в което си попаднал естествено!Ако е при хора с по-голям мироглед, ще те приемат!Но, ако хората срещу тебе са некви тесногръди...няма да те приемат и тва е.Трябва си търсиш ново място!Да си "би" няма лошо.Просто не трябва да се натискаш много на хора, които нямат желание да експериментират със своя пол!


aventurata, това сигурно е просто увлечение.Не се притеснявай!Предполагам ще ти мине. :wink: Ти така от личен опит ли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

scissorhand
10-28-2006, 10:34
Хах :lol:
Какви дискусии се почнаха, а никой не забеляза датата... :lol:

GLeZoRanA
10-29-2006, 18:37
Хах :lol:
Какви дискусии се почнаха, а никой не забеляза датата... :lol: Карай,Важното е да се спори :-D