PDA

View Full Version : изрусяване с кислородна вода



07-02-2006, 00:28
Kak se izrusqvat kosmite s kislorodna voda? Pomnq, 4e predi vreme ima6e takava tema, v koqto be6e opisano to4no kak se pravi (trqq ti i amonqk mai) i az si go bqh zapisala, no ne moga da go namerq. Ako nqkoi znae kak to4no stava, da mi obqsni ako moje.

I_love_dead_people
07-02-2006, 08:33
Еми аз като бях на 11 и ме беше страх да се обезкосмявам просто взимах едно памуче,напоявах го с кислородна вода и минавах с него тея,окосмените части,които исках да изруся.После или чаках известно време или излизах на слънце.
Но за какво ти е да ги изрусяваш,след като вече има толкова много начини за обезкосмяване.По-хубаво и по-приятно е да ги няма,отколкото да са руси...

pa4o_89
07-02-2006, 09:47
темата за изрусяването си има само трябва да се погледне малко по-внимателно.
Заповадай - http://www.teenproblem.net/index.php?m=p&id=804

07-03-2006, 00:12
темата за изрусяването си има само трябва да се погледне малко по-внимателно.
Заповадай - http://www.teenproblem.net/index.php?m=p&id=804
Аз не говоря за тая тема. Тука нищо не е обяснено. А и аз искам да си изруся космите на ръцете, които не са много гъсти или дълги, но все пак са тъмни и не ми харесват.

ycMuBkaTa
07-03-2006, 00:31
До колкото съм наясно от една приятелка просто напояваш едно памуче с киислородна вода. Намазваш ги и после постояваш на слънце и те изсветляват.

A3_CbM_MoMu4e
07-03-2006, 02:46
аве глупости с кислородна вода...по добре е с циян калий да опадат :lol: :lol: тва в кръга на шегата :)
аз предпочитам да си направя кола маска на ръцете(а и не само на тях) отколкото да ги изрусявам ... то къф е ефекта след като пак си ги има космите а и е по яко ръцете да са гладки ... мене мн си ме кефят моите :D

03-19-2007, 16:08
аве глупости с кислородна вода...по добре е с циян калий да опадат :lol: :lol: тва в кръга на шегата :)
аз предпочитам да си направя кола маска на ръцете(а и не само на тях) отколкото да ги изрусявам ... то къф е ефекта след като пак си ги има космите а и е по яко ръцете да са гладки ... мене мн си ме кефят моите :D

06-17-2007, 19:27
Абе питат ви нещо и то е как става с кислородна вода!Аз разбрах ,че се напоява с памуче 6% к.вода с амоняк малко(щото изгаря) :-)

06-18-2007, 18:05
kak se otdelq 6% ?!?

06-18-2007, 19:08
ne se otdelq 6% sama kis.voda se kazva kislorodna voda 6%

Decu
06-19-2007, 06:53
1.Отиваш в най-близката аптека
2.Питаш дали имат кислородна вода 6%(ако няма аптекарката ще поръча :P )
3.След като си я купила първо трябва да се изкъпеш(поне така е по-добре,или поне ръцете)
4.С памуче търкаш съответните части.След като изсъхнеш-пак,и пак, и пак :wink: Става бързо.
П.П: Появяват се бели мехурчета по пръстите и по ръцете остават бели дири, но всичко се маха от самосебе си след час и половина-два :wink:
Да знаеш, че ще те сърби =P~
Айде успех :wink:

гост911
08-02-2007, 15:30
а космите по корема?Ако се появяват мехури май не е добра идея

анонимка
08-04-2007, 12:54
А хора случайно може ли с кислородна вода да си изруся косата? Ако е възможно може ли някой да ми обясни как точно става...
мерси предварително!

rali_pom
11-20-2007, 18:13
Здравей, видях, че никой не ти е казал моята рецепта за изрусяване, а тя е много ефективна. Смесват се 3 капачки кислородна вода от 6% или над 6%, няколко капки аконяк и крем каро за бръснене (става и с пяна за бръснене), количеството е ивица, горе - долу дълга колкото показалец. На клечка (или аз ползвам шиш, дървен) се омотава на върха памук и с него се намазва в/у желаните зони. Аз стоя 15тина минути и те се изрусяват. Може да се ползва и за лице. Малко щипе, така че на лицето се измива по - бързо. Кожата също малко се избелва, но не е фатално :) Ако имаш тен, със сигурност ще ти падне. Това е, успех. А също четох, че има крем Lycia за изрусяване със същия ефект.

galu6a
03-08-2009, 11:07
колко струва тази кислородна вода и през колко време вога да я използвам :)

Evanescencefan
03-08-2009, 15:42
колко струва тази кислородна вода и през колко време вога да я използвам :)Около 30-40 ст.,но не я препоръчвам.Водородния пероксид,който съдържа е страшно вреден за косата.През 2007 си изсветлих косата с кислородна вода и сега направо нямам търпение да се пахне тва златистото :( По-добре боя,отколкото кислородна вода.

galu6a
03-08-2009, 19:03
аз не я искам за косата а за ръцете и мъхчето на горната устна макар ,че го вахам с Вийт и за коремчето :)

SoFarSoG00d
03-08-2009, 22:07
Зарежи тези рецепти-използвай други средства.

colymoly
03-09-2009, 04:19
като блондор или други изсветляващи кремове, а аз съм чувала, че ефекта от кислородната вода е много кратък, казаха ми го приятелки които са пробвали, траело към месец при някои две седмици :-o

galu6a
03-09-2009, 10:41
както споменах аз използвам Вийт ,но си помислих и да оптам с кислородна вода ,ще пробвам пък да видим :)