PDA

View Full Version : Prison Break



Napushen_Buhal
07-02-2006, 10:09
някой гледа ли го тоя сериал ? аз сега съм на 8 епизод и мога да ви кажа че е супер луд филм... някой ако не го е гледал горещо му го препоръчвам
ето малко инфо :
Prison Break, или както е определян от критиката - "хита на сезона" не е за изпускане. Историята най-общо казано е за това, как един човек е осъден на смърт и чака екзекуцията си в затвор край Чикаго, след като е бил натопен за убийството на вицепрезидента на САЩ, което не е извършил. По-малкият му брат обаче е проектирал затвора и влиза при него за да го измъкне. Как ще стане това обаче? Той има перфектен план, но за да мине всичко успешно, трябва да се спазва графика за подготовка на бягството. Трябва да накара съкилииника си да се включи, да се отърве от един ненормален, който не спи, да заблуди докторката, че е болен от диабет, за да ходи редовно в лазарета, който е най-слабото звено в затвора и да подготвя бягството. Трябва и да пробивa дупки в стени с ръчен миксер, да си направи ключ от болт, да убеди мафиотски бос да му помогне в бягството и след него.. но винаги се получават усложнения, които не са предвидени и трябва да се импровизира. Постепенно "бягащите" се увеличават и с един супер-перверзен, садистичен, бисексуален педофил убиец, който никой не харесва, един шантав старец, за който има съмнения, че е легендарният Д.Б. Купър, както и други тяхни съкилииници. А междувременно отвън корумпирани агенти от тайните служби (Secret Service), плетат интриги за да се отърват, колкото се може по-бързо от всички, които могат по някакъв начин да докажат, че нещата не са такива, каквито след много труд те са направили да изглеждат. Една чаровна адвокатка и един обществен защитник ще направят всичко възможно да измъкнат приятелите си от затвора, като се опитат да разнищят случаят, в който са земесени хора от най-високо държавно равнище.. но часовника тиктака и датата на екзекуцията наближава..

епизодите можете да дърпате от торентите на arenabg.com
субтитрите от subs.unacs.bg

pa4o_89
07-02-2006, 10:27
bratle a 6te moje6 li da mi napravi6 pokana v arenata za da moga da si gi drapna?

Napushen_Buhal
07-02-2006, 10:53
За момента нямате право да изпращате покани.
Все още не сте изпращали покани.

сигурно нямам левел там... нали имаше някви супер потребители глупости... ако искаш може да ти дам моя юсер да дърпаш от него въпреки че избягвам да го давам на непознати ама... може да направя изключение. пиши ми на лс ако искаш :-D

KoRn_FOREVER
07-02-2006, 11:04
Сериала е много добър :D

Napushen_Buhal
07-02-2006, 11:06
Сериала е много добър :D

ш с сетиш :-D

ComiX
07-02-2006, 14:00
И аз наскоро го изгледах и очаквам втори сезон
Интересно ми е дали само ония двамата ще успеят да избягат или всички :roll:
Но айде няма да издавам щом си до 8 епизод :wink:
Приятно гледане наистина е хипер зарибяващ сериала

sLaDuLaNkaTa
07-02-2006, 19:57
наистина е много як тоя филм сега ще гледам 9та серия и е страшно интересно. във всяка серия има по нещо което те държи под напрежение до следващата и така...... абе май е най - готиния който съм гледала досега... :D

Inn0c3nCe
07-02-2006, 20:56
аз не съм го гледал но маи го има на сървара ни и ще го почвам
щом и ComiX казва че е хубав тя попринцип има вкус за хубавите сериали ;]

07-02-2006, 22:33
За момента нямате право да изпращате покани.
Все още не сте изпращали покани.

сигурно нямам левел там... нали имаше някви супер потребители глупости... ако искаш може да ти дам моя юсер да дърпаш от него въпреки че избягвам да го давам на непознати ама... може да направя изключение. пиши ми на лс ако искаш :-D

Аз се порових и го намерих в един друг сайт, но все пак благодаря, че беше така отзивчив =D>

WILD__BOY
07-03-2006, 09:31
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32873&highlight=prison+break

Ето ти тема за филмчето!