PDA

View Full Version : porednie nepodhodq6t



Crazy^Enamoured
07-02-2006, 12:03
оф незнам..в4ера бях на басеина..и там видях 1 мом4е което ми е мн симпати4но от отдажна..и тои ми се усмихва6е ..намига6е ми..и разбрах 4е и на него не сам му безразли4на..ве4ерта тои е намерил номера ми и ми са обади...а преди това аз бях казала на сестра ми за него и тя ми каза 4е тои иска само да ме прекара..и говорихме си с него..и аз го питах длаи е верно 4е иска само да ме наебе и тои отри4а6е..и по думите му ли4е6е 4е не иска само секс от мене...оба4е има 1 проблем тои е на 23 а аз сам на 14 и тои търси сериозна вразка... а аз незнам дали ам готожа о6те за толкожа сеиозна вразка какжато тои иска..плс помогнете ми ](*,)

`Death`Whore`
07-02-2006, 12:04
Мъж, който казва, че иска сериозна връзка с толкова малко момиче:
1. Педофил е, което означава, че е психически ненормален.
2. Лъже.

aS73r1kS
07-02-2006, 12:07
vie ludi li ste kvi ste wee toi na 24 li kolko be6e ti na 14 khqhqhq 4e toi misli da te ..... i da te zahvarli kak moje da ste tolkova prosti we maammu

avril_lavigne
07-02-2006, 14:01
Не е ли "леко" големичък за теб-цели 9 години ви е разликата...Все пак,той е на съвсем друг акъл от твоя.


..и аз го питах длаи е верно 4е иска само да ме наебе и тои отри4а6е..и по думите му ли4е6е 4е не иска само секс от мене...оба4е има 1 проблем тои е на 23 а аз сам на 14 и тои търси сериозна вразка... а аз незнам дали ам готожа о6те за толкожа сеиозна вразка какжато тои иска..плс помогнете ми ](*,)

Ами ти кво очакваш да ти отговори?"Да,само ще те наеба и ще те зарежа."???Много ясно,че дори да си го мисли няма да ти го каже и ще отрича.Не иска САМО секс,ама иска секс,а ти казваш,че не знаеш дали си готова,което означава,че не си готова,така,че по-добре си намери някое готино момче около твоята възраст.А и как може по думите му да личи,че не иска само секс от тебе???Той много ясно,че щи ти прави "мили очички",докато не му пуснеш.Ех,колко наивни момичета има...

Сънчо
07-02-2006, 14:05
Подкрепям сестра ти... заеби го тоя! Колко момчета има на твоята възраст, баш с тоя ли се захфана... тцтц.. [-X

ziky
07-02-2006, 14:38
оф незнам..в4ера бях на басеина..и там видях 1 мом4е което ми е мн симпати4но от отдажна..и тои ми се усмихва6е ..намига6е ми..и разбрах 4е и на него не сам му безразли4на..ве4ерта тои е намерил номера ми и ми са обади...а преди това аз бях казала на сестра ми за него и тя ми каза 4е тои иска само да ме прекара..и говорихме си с него..и аз го питах длаи е верно 4е иска само да ме наебе и тои отри4а6е..и по думите му ли4е6е 4е не иска само секс от мене...оба4е има 1 проблем тои е на 23 а аз сам на 14 и тои търси сериозна вразка... а аз незнам дали ам готожа о6те за толкожа сеиозна вразка какжато тои иска..плс помогнете ми ](*,)



ООООО ЕБАХ МУ МАЙКАТА....ПИСНА МИ ОТ ТАКИВА ДЕТО МИСЛЯТ ЧЕ АКТО СА НА 14 А ТОЙ НА 200 ШЕ Е НАЙЙЙЙЙ ЯКАТА ВРЪЗКА....
ЗЕМЕТЕ ПОРАСНЕТЕ БЕ :evil:

erok
07-02-2006, 14:43
Малките деца, спират да пипат горещата печка, когато се опарят на нея!

DeSiTo0o
07-02-2006, 14:44
Ахахахах е много ясно че като си го попитала дали иска да те наебе само, ще отрече.Глупаво е било да го питаш.
Според мен не трябва да се занимваш с него,защото хем ти е доста големичък и наистина ще иска нещо повече от целувки,хем и търси сериозна връзка,а ти каваш че не си готова за такава връзка ;)

LP_girl_14
07-02-2006, 14:47
Разликата между вас е голяма и със сигурност ще ви създава проблеми.Освне тва ти не го познаваш!За каква сериозна връзка си тръгнала да говориш със момче на 23 ,което ти е намигнало на басейна и за което собствената ти сестра ти е казала какви са му намеренията?Вземи си намери някое наборче и го опознай като хората,преди да почнеш да мислиш за сериозна връзка. :!:

Levski_Fenka
07-02-2006, 14:52
И аз съм на мнението на сестра ти :) един мъж на 23 едва ли от един басейн ще реши че ти ще си му сериозната приятелка

NeNo_pz
07-02-2006, 16:25
Да, да аз съм Дядо Коледа. И ти си мислиш, че няма да минеш под сабята ли... Той на 23 ти на 14...ще има джиджи-биджи ](*,)

ziky
07-02-2006, 19:57
Да, да аз съм Дядо Коледа. И ти си мислиш, че няма да минеш под сабята ли... Той на 23 ти на 14...ще има джиджи-биджи ](*,)

Заеби бате немам думи вече....сяка 10 тема с некви такива истории и накрая има едно разревано момиче дето разбираш ли е прецакано от тоя батко че е разбрала че си има друга....има случай в които той е с нея тя разбира че има друга а разбираш ли той е и женен леле..... ](*,)

CRaZy_IKT
07-02-2006, 20:01
Вие па кво я нападнахте.Може и да е свестен пича.Но само щи кажа да го опознаеш преди да действаш щото на сляпо е супер тъпо

Bey
07-02-2006, 20:07
Е то баси пича дето ше е да ти каже да искам да сме заедно да те нае*а един път и да те отрежа ! хаахха ПРОТИВ тия тъпи връзки кфо е тва аз съм на 12 а той на 24 и сме като един за друг ае къш.. и аз искам да имам приятелка на 38 ама още не съм си намерил дали да не се самоубия ?

iiirish
07-02-2006, 20:52
тоя определено лъже. каквито и да са ти симпатиите към него най-добре просто ги зарежи и забий някое наборче :wink: определено ще ти е по-яко

iiirish
07-02-2006, 20:54
а и още нещо!
НИКОЙ НОРМАЛЕН НЯМА ДА ТИ КАЖЕ В ЛИЦЕТО ОЩЕ ПРИ ПЪРВИЯ РАЗГОВОР, ЧЕ ИСКА ДА ТЕ НАЕБЕ!!!

тряя да е ебахти тъпака...

kristini4ka
07-02-2006, 23:04
Аве ти чуваш ли се та той е на 23...

teenkopele
07-02-2006, 23:06
Според мен, не се занимавай с него ако не искаш да страдаш.
Успех. :wink:

HandOfBlood
07-02-2006, 23:08
веднага го заеби... щот те ебава яката.
бду ти да не би да очакваш, че ще ти каже, че наистина иска да те прекара?