PDA

View Full Version : ЕТО ЧЕ БРАЗИЛЦИТЕ БЯХА СПРЯНИ !



teenkopele
07-02-2006, 13:17
Още в началото на световното бях казал, че бразилците няма да стигнат до финал и няма да са световните шампиони на това първенство. Указах се прав.
Е, не исках да падат точно от французите, отбор, който изобщо не обичам, но това е положението. :wink:

П.П. Какво е вашето мнение ? :wink:

RoyTheReaper
07-02-2006, 13:36
мразя французите, тяхната мама!!! исках португалия да спре бразилия!

I_love_dead_people
07-02-2006, 13:58
Бразилците се изложиха... [-(

cveteto
07-02-2006, 14:05
Te cqlo svetovno nikade gi nqma ne sa predi6niq otbor koito bqha,a i ronaldinho i ronaldo ne pokazaha na kakvo sa sposobni.Oba4e kato gi gledah ne im puka6e mnogo bqha usmihnati.Nz az mnogo iskah da se izpravqt sre6tu Portugaliq oba4e eto na 6te vidime Franciq kakvo 6te napravi az se nadqvam da otpadne 6toto ne sa mi prisurce francuzite.

cveteto
07-02-2006, 14:06
мразя французите, тяхната мама!!! исках португалия да спре бразилия!

Mislime ednakvo mnogo mi se iska6te tova da stane :lol:

cecko_boy
07-02-2006, 14:18
Ot samoto nachalo se znaeshe , che brazilcite ste otpadnat prosto ne pokazaha nishto s kakvo sa po dobri ot drugite otbori kolkoto do franciq iskam da otpadne na polu finala i Germany i Portugal da sa na finall i portugalcite da biqt estestveno :)

cveteto
07-02-2006, 14:22
Ot samoto nachalo se znaeshe , che brazilcite ste otpadnat prosto ne pokazaha nishto s kakvo sa po dobri ot drugite otbori kolkoto do franciq iskam da otpadne na polu finala i Germany i Portugal da sa na finall i portugalcite da biqt estestveno :)

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

RockMan
07-02-2006, 14:36
Сега стискам пълци за Португалците да отстранят тия надути французи,че много ги мразя.То никой и не ги обича,цяла Западна Европа ги мрази(забелязахте ли как испанците освиркваха химна им).Иначе откакто отпадна Англия :cry: сега и аз нз за кой да стискам палци,може би за германците(нищо че с англичаните хич не се обичат :lol: ).Аз предвиждам един финал Германия-Португалия,но отново ще се повторя-нетрябва да се подценяват Адзурите :wink:

avril_lavigne
07-02-2006, 15:09
Аз имах по-големи очаквания за Бразилия,дори си мислех,че и до финала ще стигнат.Не очаквах,че ще паднат от Франция.Но ето,че и това се случи...Баща ми пък си знаеше,че така ще стане и дори беше пуснал 2-ка за Франция на ЕВРОФУТБОЛ...

hamilcar
07-02-2006, 17:17
Много ме е яд за бразилците, но и на най-добрите се случва да загубят. Франция добре играха надявам се и в следващия, а може би и по следващия мач да покажат същата игра.

П.П. За мен световното приключи със загубата на Бразилия.

Communist
07-02-2006, 17:42
Абе каквото и да си говорим истината е че бундестима ще е шампион! Подкрепям ги от началото и просто знам. ГЕРМАНИЯ!!! =D> =D>

*Sumerian_Haze*
07-02-2006, 21:59
Ne o4akvah brazilcite da se predstavqt tolkova slabo . O4akvah mn pove4e ot tqh . I kak mojaha da zagubqt to4no ot francuzite .... :smt011

WILD__BOY
07-03-2006, 10:36
Зидан показа, че Роналдиньо има още мнооого хляб да изяде докато го настигне. Французите играха много грамотен футбол. Бразилците проспаха мача. В 86 минута те падат с 1:0 и връщат топката на защитници при нападение. Е тва не го разбирам. Нямаше го оня хъс за игра и то като ясно виждат, че падат.

teenkopele
07-03-2006, 11:29
Вермахт юбер алес?? :evil:

...което ще рече? :wink:

rusalkata_
07-03-2006, 14:09
казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа! :roll:

Fena
07-03-2006, 18:21
казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа! :roll:

Хърватите напълно заслужаваха да ги бият поне с 2 гола...

teenkopele
07-04-2006, 10:48
казах ви,че бразилците не са във форма.все ми беше тая кой отбор ще спре Бразилия,важното беше да го СПРЕ.супер много почнаха да ме дразнят.печелеха мачовете на шега,а не бяха във форма и това се виждаше.а отбор който не е във форма не заслужава да вдигне световната купа! :roll:

Хърватите напълно заслужаваха да ги бият поне с 2 гола...

Така е.
Как щях да се изкефя, ако хърватите ги бяха били, но уви...малшанс. :wink:

nick0190
07-07-2006, 20:11
Ne znam za6to, no i az kato teb imah 4uvstvoto ,4e Braziliq nqma da stane svetoven 6ampion i nqma da stigne v golqmata 4etvorka.Brazilcite spe4eliha na minaloto svetovno, no togava bqha sqka6 drug otbor.Braziliq ne prili4a6e na sebe si!Vaob6te ne sym za tqh.Mislq,4e i trenioryt gi provali s tazi glupava taktika da se za6titavat vmesto da igraqt tehniq si futbol-napadatelen,krasiv.Ne trqbva da se obvinqvat otdelni futbolisti za rezila, no vapreki tova sym saglasen,4e Ronaldinio ne znae6e kyde e i e na svetlinni godini ot klasata na Zidan,ako prodaljava da igrae taka.Vseki vtori e za Braziliq i tova me drazni.Samo za6tot sa 5-kraten svetoven 6ampion.No mnogo po-malko sa istinskite i fenove... 8)

cveteto
07-07-2006, 20:29
abe 4ovek ti si mnooogo nazad s novinite ne misli6 li brazilq otpadnaha otdavna sega na final sa Italiq i Franciq a za treto mqsto se borqt Portugaliq i Germanq