PDA

View Full Version : malko info ako moje:)



sladi4koto_F
07-02-2006, 13:52
zdraveite.znam 4e ima temi4ki po toq vapros,no vse pak az iskam da vi pitam ne6to.taka 6te hodq na more na 21,a move bi 6te mi doide na 15,no po4ti vinagi mi zakusnqva i nai-veroqtno da sam v cikal na moreto.znam 4e s vitamin C moga da si zabavq cikala pone do 1 avgust.no nz kak da gi piq.kogato mi oide i po4na da gi piq sled kolko vreme spira?po kolko trqbva da piq?kolko vreme,prez cqloto vr li do kato sam na lager?malko pove4e info za vitaminkite za6toto sa mi kazvali 4e zabavqt.mersiiiiii mn predvaritelno:)

techCandy
07-02-2006, 14:19
А защо вместо това, не вземеш да си купиш просто тампони и да не се
занимаваш с глупости, правейки си експерименти с тялото си? И без друго явно ти е нередовен, защо да усложняваш положението?

KpuCuTo0o
07-02-2006, 15:22
А защо вместо това, не вземеш да си купиш просто тампони и да не се
занимаваш с глупости, правейки си експерименти с тялото си? И без друго явно ти е нередовен, защо да усложняваш положението?

=D> =D> =D> =D> =D>

Отговор
07-03-2006, 08:14
А защо вместо това, не вземеш да си купиш просто тампони и да не се
занимаваш с глупости, правейки си експерименти с тялото си? И без друго явно ти е нередовен, защо да усложняваш положението?

did1ls
07-08-2006, 17:19
А защо вместо това, не вземеш да си купиш просто тампони и да не се
занимаваш с глупости, правейки си експерименти с тялото си? И без друго явно ти е нередовен, защо да усложняваш положението?

=D> =D> =D> =D> =D>
Най-добре =D>

07-09-2006, 20:06
Много приятна почивка ще бъде с тампони няма що. Иначе иди на лекар- има хапчет за отлагане на цикъла

ninsy
07-10-2006, 15:54
Много приятна почивка ще бъде с тампони няма що. Иначе иди на лекар- има хапчет за отлагане на цикъла
е на мен не ми пречат когато се налага няма да пия някакви глупости да развалям организма си..