PDA

View Full Version : momi4etata v o4ite na mom4etata



gost4e
07-02-2006, 14:09
Ima nqkoi ne6ta v mom4etata( i v durjanieto i vuv fizikata) koito izglejdat stra6no sexy, predpolagam samo na momi4etata! Ako igraqt futbol entusiazirano sa mn sladki i o6te kup dr ne6ta sega ne moga da gi izbroq! Su6to taka nali sa po- edri fizi4eski i kato pravqt nqkakvi mili4ki ne6ta mn me kefi! A vas mom4eta, kakvo namirate za sladko i sexy v durjanieto na momi4etata? Mnogo mi e liubopitno , vse pak nikoga ne moga da pogledna ot va6ta gledna to4ka!

ziky
07-02-2006, 14:33
Ima nqkoi ne6ta v mom4etata( i v durjanieto i vuv fizikata) koito izglejdat stra6no sexy, predpolagam samo na momi4etata! Ako igraqt futbol entusiazirano sa mn sladki i o6te kup dr ne6ta sega ne moga da gi izbroq! Su6to taka nali sa po- edri fizi4eski i kato pravqt nqkakvi mili4ki ne6ta mn me kefi! A vas mom4eta, kakvo namirate za sladko i sexy v durjanieto na momi4etata? Mnogo mi e liubopitno , vse pak nikoga ne moga da pogledna ot va6ta gledna to4ka!

Лично на мене много секси ми се струва едно момиче да се усмихва сладко сладко и когато и направиш комплимент и тя е с лунички да се исчерви :)
Иначе като държание примерно да си говориме неща и да се разбираме и да ми е хубаво с нея .....за др не се сещам.... :roll:

CRaZy_IKT
07-02-2006, 14:34
Аз въпреки че съм момиче-мога да ти кажа че всичко това което си изредила за секси от гледна точка на момичетата-за мен не важи същото.Тая тема е безсмислена може би защото всеки си има различно виждане за нещата

07-02-2006, 14:34
Изражение, поглед, усмивка, държание, облекло, тяло. - Това е като за начало, после става сложно.
Всяка жена привлича с различно. Някои е едно, други с две три неща.
Забележка: Под облекло не разбирайте, колкото се може по оскъдно. Понякаго оскъдното облекло отвръщава.

erok
07-02-2006, 14:38
Аз въпреки че съм момиче-мога да ти кажа че всичко това което си изредила за секси от гледна точка на момичетата-за мен не важи същото.Тая тема е безсмислена може би защото всеки си има различно виждане за нещата

Права си! Но има неща коита са по-общи и неща коита са по-спецефични за отделния индивид. Така, че ще може да разберете какво да правите, за да ни се набивате още повече в очите.