PDA

View Full Version : Moderated: Ще заминаваме за Русия, а тук са всичките ми пр..



i sq .. ?
07-02-2006, 15:08
hora kvo da pravq ?nai6te v4era mi zaqviha 4e se mestim da jiveem v rusiq maika mi e polu ruskinq i kazaxa 4e ne podleji na obsajdane....mnogo mi e kofti ama mnogo 6toto tuka sa mi si4kite priateli i sega sled lqtoto kato zamina neznam kakvo 6te pravq bez tqh ...a na6ite ne iskat i da 4uqt za ostavane kakvo da napravq kajete mi ne iskam da zamina a te ne me 4uvat ,,,,,,,,,, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Dr. Kazimbutt
07-02-2006, 15:19
Ще си намериш нови приятели, които вероятно ще ти се сторят много по-свестни от сегашните ти.

yo-ma-nigga
07-02-2006, 15:23
spored men edna promqna nqa da ti povliqe tolkova zle..ne se sdyxvai tolkova a 6to si sigurna/en 4e vashte nqa te razberat?nikoi ne e tolkova zul ................oopitai
pak kasmet !!!!

Communist
07-02-2006, 16:20
В Русия хич не е лошо да допълня. :D Знаеш ли руски? Със сигурност ще си намериш нови приятели там.

Eimi_{}
07-02-2006, 17:51
Може би вашите имат основателна причина да се преместите в Русия...Трябва да се опиташ да поддържаш връзка със сегашните си приятели и постепенно ще си намериш нови!Бъди оптимист! :D

dinkisa
07-02-2006, 18:25
аз съм русначе ама съм в тая пуста българия мечтая да се върна в русия а ти си заревал да оставаш тука :roll: споко там хората са по -интересни :oops: (не искам да обиждам никои) [-(

Fena
07-02-2006, 18:32
Поне ще те направят битов алкохолик там ... :lol: :lol: :lol:

07-02-2006, 18:41
Ама пък рускините са арни...

dinkisa
07-02-2006, 18:42
петте наи красиви момичета които познавам са рускини така че O:) 8-[

07-02-2006, 19:32
da ama hora az kato otida tam teparva she tarsq priateli...a pak tuka si iamm veche utrvardenite frd...nqkak me plashi fakta che pochvam ot nulata..shtoto predi jiveeh v dr grad ot 2 god sam v moq i tva mestene me drazni mn ....shtoto sqko edno novo nachalo sqkash mi otnema po edin jivot (ot starite) i neznam ...prosto e kofti az ne gledam samo ot polojitelnata strana..gledam ot vsichki

IKisseDAGirL
07-02-2006, 23:27
спокойно, и аз съм руско момиче:P и имах същия проблем, ама така се заинатих, че накрая майка ми се отказа да спори с мене и реши да ме остави тука при баща ми, а със сестра ми сигурно ще заминат :roll:

и аз не мога да си представя да живея там.. може да има повече развлечения.. може да е по-богата страна.. но.. все пак тва са си други хора, с други разбирания, с друг начин на живот :? а и всички, на които толкова държа са си тука.. не мога и да си помисля да не говоря на български..или пиша.. да не отида на кафетата или дискотеката, с които съм си свикнала.. да не мина покрай същите местенца и по същите улички, когато сутрин отивам към училище... може да живея в най-задръстеното градче, но тва си е мойто градче с мойте приятели, с мойте места, с мойте си моменти, с всичко, което обичам... както и с Него.. боже.. да не го видя повече? никога.. ако ще накрай света, ама ще съм до него.. :(

ycMuBkaTa
07-02-2006, 23:31
Не се отчайвай. Винаги можеш да си намериш приятели. Приеми го като един вид развлечение, промяна в живота ти. А пък и ако останеш тук, приятелите-добре, ама няма ли да ти е тежко без ваште?