PDA

View Full Version : обичам те



07-02-2006, 16:27
Отначало даже не ме забелязваше,не подозираше,че съществувам...Аз бях една от многото...Промених се,повярвай ми,промених се само заради теб.Стараех се да бъда близо до теб,да ти помагам.Надявах се поне да се сприятелим.Да ми повярваш.И успях.....
Но никой не ме питаше,какво е в сърцето ми.Как в него зееше една огромна рана.....Лягах и заспивах с мисълта за теб.Живеех и дишах заради теб.Усмивката ти за мен бе всичко и твойте големи сини очи.....Сякаш се оглеждах в необятното синьо море.Боже,колко много те обичах!И един ден магията се случи!Аз се престраших и те целунах.Това бе само миг,миг който аз щях да запомня вечно.Миг на щастие сред сивото ежедневие.Сънувах те всяка вечер-ти беше винаги в мечтите ми.Представях си,как ще бъдем заедно и ще се обичаме.Молех се ти да ме обикнеш поне на половина ,сравнение с мойта безгранична обич.Но ти избра нея.Нея,която те нарани така жестоко,която не те обичаше изобщо,която само те използваше,но аз ще те чакам,ще те чакам.
Миличко обичам те и ще те чакам вечно.

iiirish
07-02-2006, 17:02
hubavo e, no leko razhvarlqno kato stil

alkobalko
07-02-2006, 17:06
Mnogo e hubavo. Predpolagam se otnasq za teb. Ako e taka, iskreno ti pojelavam edin den da doide pri teb.

mechtaq_za_teb
07-02-2006, 19:38
mnogo dobre te razbiram,zashtoto izjivqvam sashtoto.prekrasno i mnogo to4no napisano. [-o<

CRaZy_IKT
07-02-2006, 19:40
hubavo e, no leko razhvarlqno kato stil
Тя се опитва да сподели ти за некви стилове и говориш ЕХХХХХ МАНИ МАНИ :lol:

ziky
07-02-2006, 19:41
Ех тая любов е като грип......секи път повтаря и секи път се запомня с нещо

ot avtora
07-02-2006, 19:41
Да отнася се за мен.Извинете,че е написано леко разхвърляно,но просто емоциите бяха прекалено силни и нямах желанието да го редактирам,исках да си остане именно така

Sarabi
07-02-2006, 21:28
Няма значение как си го написала...важно е какви емоции си вложила.
А до колкото разбирам онази е зарязала момчето,което обичаш,така че можеш само да го подкрепяш и да му покажеш,че си по-добрата.

Искрено ти пожелавам УСПЕХ

IKisseDAGirL
07-02-2006, 21:40
оле.. разчувства ме.. горкичката :( наистина явно мн го обичаш.. от все сърце ти пожелавам да сте заедно..

svetoslava_sliven
07-02-2006, 21:43
mn 4esto v jivota se polu4ava taka. ](*,) ](*,) za6to li ?...

beb4o_bu
07-02-2006, 22:31
При мен в началото бе същото...Всичко беше точно така. Аз се опитвах да отида до някъде, но все нещо ме спираше. Той не изпитваше нищо, за разлика от мен. В последствие обаче с много опити и известно нахалство, успях! Сега сме заедно от година...Това е резултатът от една година несподелена любов - една година споделена! :smt049

strange__
07-02-2006, 22:58
Красиво е само,защото се знае какви чувства влагаш в него,ако просто го беше написала с нищо нямаше да впечатли :wink:

teenkopele
07-02-2006, 23:58
Много ми хареса. :wink:
Браво!

IKisseDAGirL
07-03-2006, 07:31
При мен в началото бе същото...Всичко беше точно така. Аз се опитвах да отида до някъде, но все нещо ме спираше. Той не изпитваше нищо, за разлика от мен. В последствие обаче с много опити и известно нахалство, успях! Сега сме заедно от година...Това е резултатът от една година несподелена любов - една година споделена! :smt049
късметлийка.. де да можеше при всички така да става :roll: